hledani zdroju

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tulak
Příspěvky: 208
Registrován: 4. 2. 2008 13.24
Kontaktovat uživatele:

hledani zdroju

Příspěvek od Tulak »

Neslo by upravit hledani zdroju. Takle to vipada trochu nepraktycke kdyz prides nekam das hledat zdoje a pak musis cekat nez muzes hledat jine. Nebilo by lepsi dat hledat zdroje vybehlaby hlaska ze hledas zdroje pritom by byla animace treba koukat do dalky a pourcite dobe by vybehla hlaska kde sou jake zdroje a pak hned muzes hledat dal. Proste neco podobne jako je rizovani nebo zber.
Tulák: odešel za minulostí
Rick Deckard: zmizel
Petr Král: socha na stráži
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ne. Protože stát nehnutě 3 min je opruz. Takhle můžeš mezitím dělat co chceš. Je to schválně aby "skenovači" hned neproskenovali za odpoledne půl Desky.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

nešlo by prihodit nejake zdroje ako su kvety a houby?

Mi pride trochu divne ked stojim uprostred velkej kvetinovej luky, či pred houbami v lese a nič nevidim na najdenie.
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1082
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

asi špatně koukáš ;) hub jsem našla všude ažaž
Reklama: Piti - práce všeho druhu, vysoká kvalita, nízká cena - spokojenost zaručena!
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Jak znám Nat, tak ona nesbírá hříbky...a souhlasím, že "její" druh hub se ted hledá sakra hůř. Tj. jedovaté houby. Nebot zatímco všude po desce jsou jejich "placebly", sebratelných jich je málo. Trochu ty houby klamou "tělem".
Obrázek
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

KaTo píše:Jak znám Nat, tak ona nesbírá hříbky...a souhlasím, že "její" druh hub se ted hledá sakra hůř. Tj. jedovaté houby. Nebot zatímco všude po desce jsou jejich "placebly", sebratelných jich je málo. Trochu ty houby klamou "tělem".
:yes:
Because I'm Batman !!!
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Je jich všude hromady. Ale musíte najít ta místečka.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Jako, houby a tak, to se mi líbí, zatím je to zajímavý, když u toho musí člověk zapojit mozek.
Ale jeden nedostatek by tu byl... stál sem dlouho pod stromem než sem ho mohl začít kácet.
Protože si ho musím nejdřív "všimnout" a teprve potom můžu kácet, tak sem pobíhal pod stromem a jen čekal.
A ještě taková drobnost.… když jste v lese, hledáte zdroje, většinou v místě kde by něco mohlo být. a potom se třeba napíše, že by tu mohly růst houby, to je docela jasný, proto se tam rozhlížíte... a teprve potom můžete začít hledat, btw jak postava pozná že tam můžou růst houby, když ještě žádnou nenašla?
Naposledy upravil(a) George dne 29. 6. 2008 16.16, celkem upraveno 1 x.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

To je jednoduché - nepoužívej to hledání na každém kroku. Pak ho budeš mít připravené když ho budeš potřebovat.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

labir píše:To je jednoduché - nepoužívej to hledání na každém kroku. Pak ho budeš mít připravené když ho budeš potřebovat.
Já ho nepoužil na každým kroku, já ho použil u konkurenčního stromu, já nepoznám jestli zrovna tenhle nebo támten je kácecí, když sou uplně stejný... :dry: ..nevim no *pokrčí rameny*
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1082
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

KaTo píše:Jak znám Nat, tak ona nesbírá hříbky...a souhlasím, že "její" druh hub se ted hledá sakra hůř. Tj. jedovaté houby. Nebot zatímco všude po desce jsou jejich "placebly", sebratelných jich je málo. Trochu ty houby klamou "tělem".
Tak teď si mě urazil :dry: Jen počkejte slečinko, vyškrábu vám na záda Piti a budete ho mít navěky *založí si ruce*

:megalol:
Reklama: Piti - práce všeho druhu, vysoká kvalita, nízká cena - spokojenost zaručena!
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Šlo by u hledání rudy vypsat i o kterou se jedná? takhle to vypíše jenom "Rudná žíla".
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Queewee
Příspěvky: 42
Registrován: 25. 11. 2006 17.51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Queewee »

No mě se s hledáním stala následující věc: Došel jsem na místo kde vím, že něco růstává, stojím hned vedle dalších dvou postav, všichni že půjdem sbírat a já sem byl jenom o krok od nich a nenašel jsem nic zatímco ostatní vesele houbařili, dalo by se nějak upravit rozsah toho hledání nebo něco ať pak nemusím zbytečně stát jak tvrdý Y?
Barbar z hor.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

tady bych řek že sis prostě špatně hodil
PODPIS
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Můžu potvrdit. To jsi si si určitě špatně hodil. Mě se totiž stalo něco podobnýho. Prostě to chce jen větší skill. :bigwink:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Z mé (nevelké) zkušenosti je DC na najítí zdroje relativně nízké, ovšem postava může mít samozřejmě smůlu. Ve většině případů není problém toto zahrát, buď tak, že se budeš snažit *hledat houby* spolu s ostatními (byť samozřejmě nic nenajdeš) anebo ostatní přesvědčovat, že tady přece žádné houby nejsou. Není třeba stát jako solný sloup.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Odpovědět