Runa výuky a odměny

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

kokosak píše:Návrh číslo 2: bylo by možné udělat něco pro přidělování expů v momentě, kdy se postavy nevidí? Něco jako příkazový řádek? Už dvakrát se mi stalo, že mi postava, které jsem něco chtěl přidělit zmizla... nebo, že jsem si vzpomněl na expy až dodatečně, jsa ponořen do děje.
Ne.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

kokosak píše:Návrh číslo 2: bylo by možné udělat něco pro přidělování expů v momentě, kdy se postavy nevidí? Něco jako příkazový řádek? Už dvakrát se mi stalo, že mi postava, které jsem něco chtěl přidělit zmizla... nebo, že jsem si vzpomněl na expy až dodatečně, jsa ponořen do děje.
Můžeš přece rozdat XP dodatečně. Mám stejný problém, někdy zapomenu nebo se mi postava ztratí (hráč se odlogne, postava uteče) dřív než jí je stačím dát. Nebo když chci odměnit skupinku (stalo se tuším zatím 2x), tak protože to jde jen po jednom, musím postupně.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Pavel Urban píše:
kokosak píše:Návrh číslo 2: bylo by možné udělat něco pro přidělování expů v momentě, kdy se postavy nevidí? Něco jako příkazový řádek? Už dvakrát se mi stalo, že mi postava, které jsem něco chtěl přidělit zmizla... nebo, že jsem si vzpomněl na expy až dodatečně, jsa ponořen do děje.
Můžeš přece rozdat XP dodatečně. Mám stejný problém, někdy zapomenu nebo se mi postava ztratí (hráč se odlogne, postava uteče) dřív než jí je stačím dát. Nebo když chci odměnit skupinku (stalo se tuším zatím 2x), tak protože to jde jen po jednom, musím postupně.
To dělám, pokud si na to vzpomenu a ta postava se ještě nekdy logne ;)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět