Vypršení pronájmu

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Vypršení pronájmu

Příspěvek od Elian »

Pokud někomu vyprší pronájem a zůstanou mu tam věci v trezoru, měla by asi být možnost si tyto věci někde vyzvednout. Teď se mi stalo to, že jsem nemohl dva dny hrát, vypršel mi pronájem a ihned si ten byt někdo pronajal. Zůstaly mi tam věci v trezoru, ke kterým se teď nedostanu.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

tohle si myslím dá se vyřešit OOC domluvo s hráčem který si byt pronajal, pokud máš takový problém, (závažné důvody) proč nemůžeš prodloužit nájem. Bylo by záhodné se domluvit s oním hráčem na čistě OOC předání předmětů.
a dá se to řešit i IC
PODPIS
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Kdybych mohl v té době hrát, tak bych si ten nájem určitě prodloužil. Tohle mně také nepřipadá moc logické, že bez jakéhokoliv varování si ihned po vypršení pronájmu může kdokoliv byt pronajmout. Myslím, že by tam měla být nějaká doba (aspoň třeba tři reálné dny), kdy by se byt nedal pronajmout a poslední nájemník by měl možnost si prodloužit pronájem.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Vzhledem k tomu, že se ti ukazuje doba vypršení nájmu při aktivaci klíče považuju tohle trochu za nadbytečné. Prodloužit si to mužeš kdykoli... osobně to dělám nejpozději deset dní před vypršením nájmu.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypršení pronájmu

Příspěvek od NiamCK »

Elian píše:Pokud někomu vyprší pronájem a zůstanou mu tam věci v trezoru, měla by asi být možnost si tyto věci někde vyzvednout. Teď se mi stalo to, že jsem nemohl dva dny hrát, vypršel mi pronájem a ihned si ten byt někdo pronajal. Zůstaly mi tam věci v trezoru, ke kterým se teď nedostanu.
Ono se stačí trochu optat i IC a slušný hráč věci vrátí.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Elian píše:Kdybych mohl v té době hrát, tak bych si ten nájem určitě prodloužil. Tohle mně také nepřipadá moc logické, že bez jakéhokoliv varování si ihned po vypršení pronájmu může kdokoliv byt pronajmout. Myslím, že by tam měla být nějaká doba (aspoň třeba tři reálné dny), kdy by se byt nedal pronajmout a poslední nájemník by měl možnost si prodloužit pronájem.
Ne. Jasně se ukazuje doba pronájmu. To že si to někdo neprodlouží je jeho problém a ne problém systému. Po zavedení "3 denní doby pro zapomnětlivé" by se zaváděla "2 denní doba pro superzapomnětlivé" atd... Informace jsou k dispozici zcela jasně a dostupně, když to někdo nevyužije tak je to jen a pouze jeho blbost.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

A byl by to velký problém tedy udělat, aby se hráči třeba tři dny před objevovala zpráva o tom, že mu vyprší pronájem? Přece v reálu (a mám dojem, že je snaha udělat tady život co nejblíže realitě) to také není tak, že jednou přijdu do pronajatého bytu a někdo rovnou vymění klíče a bydlí tam hned někdo jiný. Minimálně nějaké upozornění by myslím neškodilo. Na klíči to samozřejmě je, ale stane se, že se na to zapomene.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

To problém je. Nebude.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Ale Elian, tohle přece není řešení. Vezmi si, že bys třeba ty tři dny nehrál, potom by ti takové upozornění stejně nikterak nepomohlo. A klíč ti píše, jak dlouho ještě platí, takže prodlužuj nájem raději o něco dřív, časy se sčítají.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

No tak to uzavřeme. Já jsem stejně moc nepočítal s tím, že by se něco změnilo. To byl jenom takový malinký pokus :smile:
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Odpovědět