Fallout 3 a Fallout online

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

cabi88
Příspěvky: 67
Registrován: 20. 7. 2007 19.30

Příspěvek od cabi88 »

:biggrin: :biggrin: vubec se nehrozte z meho káravého pohledu na hru. hra ma samozrejme i sve klady...ale ja sem prostee strasnej ritopich :nuke:
Elric Leaf
Vilík Kapsička

"YOU NEED TO BELIEVE IN THINGS THAT AREN'T TRUE, HOW ELSE CAN THEY BECOME?"
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Tomyn píše:..jo ty klady mě moc neoslnily bral sem to jako samozřejmost, ale věřím vyjít tenhle fallout3 v době fallouta 1, tak by se vvšichni počůralki blahem
Tak vyjít to v té době, tak všichni zůstnanou stát jako opaření nad HW nároky :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

kokosak píše:
Tomyn píše:..jo ty klady mě moc neoslnily bral sem to jako samozřejmost, ale věřím vyjít tenhle fallout3 v době fallouta 1, tak by se vvšichni počůralki blahem
Tak vyjít to v té době, tak všichni zůstnanou stát jako opaření nad HW nároky :biggrin:
Už jenom ta instalace :D Kolik to má mega? Cože? Několik gigabajtů? *omdlel*
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Zmetci jedni ! Vy už to paříte, a já vůl šel do sběratelské edice, která jak jinak jenom u nás v česku díky Ceneze nedokázala vyjít v oficialní termín, a kdo ví kolikrát se to ještě posune. :cry2:
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Drog píše:Zmetci jedni ! Vy už to paříte, a já vůl šel do sběratelské edice, která jak jinak jenom u nás v česku díky Ceneze nedokázala vyjít v oficialní termín, a kdo ví kolikrát se to ještě posune. :cry2:
Tak si to stáhni... když to máš koupený tak je to i legální činnost :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Jak rikamje to jako s oblivionem, kdyz vysel byla to dobra hra ale nic extra ale mody z toho udelali skvelou hru. Mozna je to od bethesdy trochu zbabele nechat hrace at si to udelaji sami ale zas je to jedinej zpusob jak udelat aby neremcali.
Mod na nesmrtelnost deti [smrtelnost ;]] uz nam vesele vysel dalsi budou nasledovat. A tak verim ze za mesic dva to bude naprosto spickova zalezitost ;]
Zatim nam nezbyva nez si uzivat vanilla verzi... ja se na ni uz pekelne tesim.
btw: Hudbu vypnete a puste si k tomu machinae supremacy :biggrin: Je to hra pro sid metal stvorena ;]
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

Wendigo píše:Jak rikamje to jako s oblivionem, kdyz vysel byla to dobra hra ale nic extra ale mody z toho udelali skvelou hru. Mozna je to od bethesdy trochu zbabele nechat hrace at si to udelaji sami ale zas je to jedinej zpusob jak udelat aby neremcali.
Mod na nesmrtelnost deti [smrtelnost ;]] uz nam vesele vysel dalsi budou nasledovat. A tak verim ze za mesic dva to bude naprosto spickova zalezitost ;]
Zatim nam nezbyva nez si uzivat vanilla verzi... ja se na ni uz pekelne tesim.
btw: Hudbu vypnete a puste si k tomu machinae supremacy :biggrin: Je to hra pro sid metal stvorena ;]
no to máš pravdu s těmi mody asi si tedy počkám až to bude vychytané jako jednou budou i Win Visty :) a stali se XP, tak snad za rok dva si to tedy zahraji :biggrin:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

kokosak píše:
Drog píše:Zmetci jedni ! Vy už to paříte, a já vůl šel do sběratelské edice, která jak jinak jenom u nás v česku díky Ceneze nedokázala vyjít v oficialní termín, a kdo ví kolikrát se to ještě posune. :cry2:
Tak si to stáhni... když to máš koupený tak je to i legální činnost :D
Se svým netem to už mi to snad příjde rychleji od Cenegy, a to beru v potaz i několik dalších spoždění :angry: Ale máš recht, asi řeknu známemu, i když dřív jak do dvou dnů to nebude. No jo, ja vím - nad tím jsem měl uvažovat dřív. :angry:

Co se týče hudby tak zde máte alternativu
Vault Šílené Brahmíny píše:Jako první bych vyzdvihl Fallout 3 Classic Music Mod, který hudbu ve hře nahradí hudbou z Falloutů 1 a 2. Tady je český ekvivalent.
Classic Music Mod: http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=46297
Český ekvivalent: http://madbrahmin.darktemplars.cz/phpBB … php?t=1292
Naposledy upravil(a) Drog dne 3. 11. 2008 13.54, celkem upraveno 2 x.
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Tak dlouho to snad nebude, kompletni overhauly ve stylu OOO nebo FMM urcite par mesicu potrvaji ale odstraneni drobnych a tech nejpalcivejsich problemu se obevi tipuji v rozmezi tydnu. Zalezi na tom jak snadna ta modovatelnost bude, jestli to je udelane stejne jako CS v Oblivionu ktery zvladne male dite tak se do tohop modeni klidne pustim take az budu mit po ruce placku, stejne mam v planu sehnat pripade udelat mod aby se dalo hrat za parace :] :megalol:
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Wendigo: Byla bys te dobroty a dala tu odkaz na ty výrostky ?
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

jojo tak snad bude opět perk vrah dětí :baby: :devil:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Asi nakonec do toho preci jen pujdu :smile:

http://games.tiscali.cz/reviews/fallout3pccz/index.asp
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

cybermisa píše:Asi nakonec do toho preci jen pujdu :smile:

http://games.tiscali.cz/reviews/fallout3pccz/index.asp
hele mišo, radšej do teho nechoď , nebo už vůbec nebudeš mít čas zpříjemňovat hru lidem na EQ :biggrin:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Takze hraju dva dny. Ted mi to spadlo ale pada to tak po 4 hodinach, takze zadne oblivionske critical fail co 20minut. Hra je zabavna ale bohumzel necekejte fallou, cekejte postapo oblivion a pak se budete bavit. Prekopanych je i spousta klasikych systemu, perk mate co level [ale zaroven jsou trochu oslabene tak to neni na skodu..] jestli chcete hrat na lehke zbrane zapomente na perception a tak dale. Atmosfera castejc pripomina mnohem vic spis resident evil [treba kdyz se plizite tunely mtera a vybijite ghouly] a hrani z pohledu za zady je dost neohrabane a neprehledne i s VATSem takze je z toho takove samozamerovaci fps. Kolovy system mi proste schazi ale i takhle je to sranda... proste hra je dobra, zabavna uricte si ji parkrat zahraju ale necekejte Fallout 3, cekejte pokracovani Tacticsu s podtitulem Fallout FPS.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Odpovědět