Rasy a vztahy

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Rasy a vztahy

Příspěvek od DenGrasse »

Při jednom z opětovných čtení fóra jsem narazil na tuto zajímavou informaci:
fórum píše: * Drowové a ostatní rasy se nenávidí.
* Elfové a drowové se nesnáší.
já osobně chápu "nesnáší" jako o hodně niží stupeň nepřátelství než "nenávidí". v tomto kontextu by drowové měli k elfům mnohem lepší vztah než k ostatním. předpokládám, že jde jen o nešťastnou formulaci, je to tak?

EDIT: jak už někteří správně poznamenali níže, je to na stránkách nikoli na fóru.
Naposledy upravil(a) DenGrasse dne 12. 12. 2008 9.58, celkem upraveno 1 x.
malinový harwester a arcilooter
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

hmnmmm...fakt..když někoho nesnáším, tak se s ním nebaví, vyhýbám se mu..ale víceméně nic děsnýho mu nenudělám..když někoho nenávidím....jak by řekla Akira..zlomím mu čelist, při první příležitosti
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Zrovna tak by to mohlo být mezi Trpaslíky a Duergáry, tím nechci odbíhat od tématu Drow vs. Elf.
podle mě u tohohle vztahu je to prostě prohozené protože podle toho co jsem o Duergárech načetl nenávidí své světlé bratrance ještě víc než cokoli jiného
stejně si myslím je to i s Drowy
Durgáři jsou schopni vystát člověka i elfa ale Trpaslíka nevystojí ani omylem
PODPIS
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rasy a vztahy

Příspěvek od The_Balrog »

DenGrasse píše:Při jednom z opětovných čtení fóra jsem narazil na tuto zajímavou informaci:
fórum píše: * Drowové a ostatní rasy se nenávidí.
* Elfové a drowové se nesnáší.
já osobně chápu "nesnáší" jako o hodně niží stupeň nepřátelství než "nenávidí". v tomto kontextu by drowové měli k elfům mnohem lepší vztah než k ostatním. předpokládám, že jde jen o nešťastnou formulaci, je to tak?
mohl bys prosím říci, kdepak jsi tohleto přečetl? link na ten topic, nebo tak... zkusil jsem vyhledat jak "Elfové AND drowové AND nesnáší", tak všechny IC fóra (které mají váhu pro info o světě) pro drow*, ale nikde jsem nic takového, co tu píšeš, nenašel.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Spyder
Příspěvky: 27
Registrován: 25. 1. 2007 22.17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spyder »

Stránky EQ, jak hrát RP, bod 4.1. Odkaz zde https://www.equilibrie.cz/jak_hrat_rp_04.php#1
Na fóru to nejspíš nebude.
Sarkan, syn Sarga (zabit)
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

děkuji! :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Hmm... proč se nemají svirfneblini rádi s ostatními rasami?
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Ghost píše:Hmm... proč se nemají svirfneblini rádi s ostatními rasami?
tak tohle bude asi trošku dezinformace nemají se rádi s hobity, lidmy, elfy, orky atd. jediné koho jsou ochotni skousnout jsou trpaslíci. Ovšem jejich nenávist k ostatním rasám pramení z jejich věy trvajícího otroctví právě pdo nadvládou ostatních ras, pro které musely vykonávat těžkou práci v dolech, proto jim taky zšedla pokožka a získali si lehkou alergii na světlo, teda podle mích informací :smile:
každopádně jsou jako každá "převrácená rasa" zlí a nenávistní už z principu, že je to to jediné co za generace otroctví zažívali a je to to jediné co umí
PODPIS
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Aha, no já jsem na rasy z Underdarku zvyklej ze Salvatorovejch knih, kde svirfneblini sou utlačovaný jedině drowama a s ostatníma rasama se nesetkávají. Což mě přivádí k otázce - jak se na Desku dostaly Underdark rasy? Byli přitaženi Mocnostmi, přicestovaly samy nebo se vyvinuly samovolně?
Bratrstvo zabanovaných!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Ghost píše:Aha, no já jsem na rasy z Underdarku zvyklej ze Salvatorovejch knih, kde svirfneblini sou utlačovaný jedině drowama a s ostatníma rasama se nesetkávají. Což mě přivádí k otázce - jak se na Desku dostaly Underdark rasy? Byli přitaženi Mocnostmi, přicestovaly samy nebo se vyvinuly samovolně?
zjistit se to dá ve hře, myslím že to není veřejně známá věc, aby se vysvětlovala na phoru
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Jo, pravda,teď už jen mít pro to IC důvod :)
Bratrstvo zabanovaných!
Odpovědět