Ovládání vlastní postavy přes kanál mluvy

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovládání vlastní postavy přes kanál mluvy

Příspěvek od The_Balrog »

cybermisa píše:
The_Balrog píše: V tom případě moc nepoužíváš feat "gesta a emoce", protože ten nikdy neudělá "zrušitelnou akci".
:megalol: :megalol: … Bez komentare.

Zrovna vcera jsem testoval emoce a vsechny mi sly zrusit kliknutim na postavu. Bud jsem mel stesti a nebo holt jen umim dobre klikat.
Před chvílí jsi něco říkal o ikoně v levém horním rohu, teď zase o klikání na postavu.

A kdyby sis přečetl ten můj "tip", zjistil bys, že se to děje pouze, pokud jsi velice blízko nějakého placeable, nebo jiné postavy.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Ovládání vlastní postavy přes kanál mluvy

Příspěvek od cybermisa »

The_Balrog píše:
cybermisa píše:
The_Balrog píše: V tom případě moc nepoužíváš feat "gesta a emoce", protože ten nikdy neudělá "zrušitelnou akci".
:megalol: :megalol: … Bez komentare.

Zrovna vcera jsem testoval emoce a vsechny mi sly zrusit kliknutim na postavu. Bud jsem mel stesti a nebo holt jen umim dobre klikat.
Před chvílí jsi něco říkal o ikoně v levém horním rohu, teď zase o klikání na postavu.

A kdyby sis přečetl ten můj "tip", zjistil bys, že se to děje pouze, pokud jsi velice blízko nějakého placeable, nebo jiné postavy.
Ja jsem s tim za celou dobu, co emoce pouzivam, problem nikdy nemel. A budes se divit, ale vyuzivam emoce i za NPC. Kdyz je pobliz jina postava nebo placebl, vhodne zazoomuju a kliknu. Nic vic, nic min. Funguje to. MNe aspon vzdy.
Odpovědět