Promazání

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Promazání

Příspěvek od labir »

Proběhla menší čistka na fórech s hlášením chyb. Smazal jsem ty které už byly opraveny a ve kterých nebyly příspěvky s přidanou informační hodnotou.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Proběhla větší čistka fóra. Staré vyřešené chyby byly smazány pokud ten topic neobsahoval nějakou informaci nebo upozornění. Flames byly zlikvidováno kromě jednoho informačního. Snad to bude teď přehlednější. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Proběhla/probíhá čistka fóra chyb, topicy starých a vyřešených chyb jsou smazávávány (přítomný průběhový čas).

Edit: Tak už je to promazáno a zase je to trochu volnější.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Proběhla čistka fóra chyb, zůstaly jen topiky které mají informační hodnotu nebo které ještě nejsou vyřízené či se ještě chci podívat a opravit chyby. Vzhledem k tomu že jsem ve stavu "nemocen" tak mi vyřizování agendy nejde tak rychle jak bych chtěl..
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět