Wyvern Crown

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Wyvern Crown

Příspěvek od Ikkie »

:dribble: http://store.bioware.com/products/wyverncrown.html

koukněte na ten trailer (obzvlášť ten úvod s koněma na obzoru :dribble: ) a screenshoty. Je vůbec možný, aby byly v NwN tak nádherný textury koní atd?

Hráli jste tohle někdo?
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Uvažoval jsem, že si to koupim, ale ještě chvilku počkám, než se to zlevní- do vánoc nebo tak. Ty koně, tabardy a to všechno je myslim dokonce zakomponovaný v haku, takže se to dá použít i do jinejch modů :dribble:
Bratrstvo zabanovaných!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

však to taky dělalo DLA - Ragnarok, Lisa a spol, to sou fakt borci a v poslední době sypou jednu super věc za druhou, asi to měli rozdělaný v šuplíku a je jim jasný, že když to nevydaj teď tak už nikdy, až bude venku dvojka už na to nikdo moc zvědavej nebude a navíc budou chtít dělat věci do dvojky :bigwink:

http://www.dladventures.com/index.php?location=blogs vyplatí se sledovat
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Pěkný. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Moc hustý:)) Hlavně ty hrady a ta středověká města jsou uchvatná.
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Však sem na to upozorňoval hned jak to vyšlo :) Hodně se mi to líbilo, všechno co sem tam viděl a čet, už se těšim až to stáhnu. DLA maj taky prsty v NWN1.68, takže si tam protlačili cloak transparency a s tim dou dělat fakt pěkný věci. A tabardy s animacema, postroje na koně? Prostě paráda, no škoda že to tady nikdy nebude.
Lump
Příspěvky: 185
Registrován: 22. 7. 2006 23.06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lump »

to je pěknýý :dribble:
Když já si nechci zkazit těch krásných 1000 příspěvků . Považujte mne za ducha :D
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Sry za dotaz ale zajímalo by mně jak se to dá stáhnout... To tam někde něco vyplním zadám číslo svý internetový platební karty a za stáhnutí mi to odečte prachy z bankovního učtu … ???
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Přesně tak, přihlásíš se na svůj BioWare účet, kde máš zaregistrovaný svoje CD-Key. V tom e-obchodě si zaškrtáš, co chceš koupit a také číslo své platební karty, se kterou lze platit v zahraničí (musí být embosovaná a záleží na bance, jestli to má povolené). Platba proběhne real-time a ihned si můžeš stáhnout to, co jsi koupil.
Ale pozor - při hraní musíš být připojen k Internetu a kontroluje se to na BioWare serverech proti CD-Key.

Pozn. kdyby někdo chtěl, ale nemá kreditku, není problém. Pošlete mi peníze a já mu to koupím (přes tzv. dárkový kupón).

Jinak mě docela štve, jak Atari potápí NWN, zakázala vydávání dalších Premium Modules a dokonce i patchů kvůli tomu, že se bojí, aby jí neklesly prodeje NWN2. U Wywernů prý udělali výjimečnou výjimku, prepáč už to bylo v podstatě hotové. Je to škoda. Podle chlapců z BioWare by se mohl ještě objevit 1.69, ale kdoví... peníze z Premium Modules totiž zůstávali BioWare, kteří za ně financovali vývoj patchů.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Bioware říká, že Atari jim nic nezakázalo :)
Bratrstvo zabanovaných!
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Ghost píše:Bioware říká, že Atari jim nic nezakázalo :)
Ono je nutné říct kdo je BioWare? BioWare jako společnost o tomhle určitě neudělá tiskovku a jestli ano, tak to velice dobře zabalí. Já raději čtu takové ty střípky vývojářů BioWare popř. jejich community supporterů, kde se člověk vždy dozví více, než na stránkách. Aniž bych dlouho hledal, jeden příspěvek v tématu o The Wyvern Crown of Cormyr:
Georg Zoeller píše:You can believe us when we say, we would have liked to give an official store release to all the premium modules that were in production when the decision to discontinue the program came down.
(…)
Atari and other parties were very impressed with the amount content and quality of work that had been done and how close to completion it was, so they changed their mind and decided to make an exception for this module.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Je to hnus no, ale co se dá dělat, tak to dneska chodí. já doufam, že to dotáhnou aspoň do tý 1.69tky...
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Ehh.. nějak jsem ten původní příspěvek smazal, tak znovu:

mám tady nějaký HAKy z modulu Wyvern Crown. Nevím, jestli jsou funkční, páč s tím neumim. Ale kdyby měl někdo zájem, tak rád těch cca600MB souborů předám dál :)
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
mognar
Příspěvky: 5
Registrován: 13. 5. 2008 21.34

Re: Wyvern Crown

Příspěvek od mognar »

Jo já si to koupil a je to boží. :clover: Třeba tam sou takový turnaje na koních tam si nastavíte kam chcete mířit a jak mít namířenej štít,pak se proti sobe rozjedou a bum. :clover: A koníčka tam dostanete hned na začátku když hobgoblini vypálí vaši farmu a vyvraždí rodinu,tak pak ochranujete jednoho obchodnika před bandity a von vám za to dá kona. :clover: Když si to koupíte nebudete litovat!
Carda
Příspěvky: 32
Registrován: 23. 9. 2007 14.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carda »

tyhle bonusový moduly mám(witch wake,kingmaker,shadowguard a wyvern crown)ale nák sem je nehrál,je to stejný jako s nwn 2-není na to čeština,nerozumim tomu a mám z toho prd :ermm:
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Vzhledem k tomu, že spousta dříve nedostupných věcí z modulu WCoC je nyní součástí patche 1.69 (hlavně krásní noví koně + jejich animace, tilesety), doporučuju zauvažovat, jestli by nebylo vhodné je aplikovat do budoucna v EQ.
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Opradu hezký koníci. :bigwink: Ty zápasy v kiosku(nebo jak se to jmenuje) byly taky super. :thumbup:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ikkie píše:Vzhledem k tomu, že spousta dříve nedostupných věcí z modulu WCoC je nyní součástí patche 1.69 (hlavně krásní noví koně + jejich animace, tilesety), doporučuju zauvažovat, jestli by nebylo vhodné je aplikovat do budoucna v EQ.
Tilesety máme (někteří je už i viděli na EQ) koně taky a vše ostatní z 1.69. Ovšem u koní váhám protože tam není bělouš ale jen "šedák".
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Věděl bych o někom, kdo by model toho koně zvládl vybělit.
Kraki Skengdrang
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Teprve ted jsem se na to pořádně podíval a musím uznat, že je to krása.
Odpovědět