Dobro vs Zlo

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Sethiel: Jak psal drake - to, o čem mluvíš, je neskutečně náročné na DM a jejich aktivitu. Ono to obléhání nemůže být "na směny", ale musí trvat tak nějak kontinuálně, aby to dávalo trochu smysl. A to vyžaduje velkou pozornost a zaměstnanost DM po celý čas questu.

A taky toho nesmí být moc. Už i s momentální frekvencí jeden velkej quest za... 1/2 rl roku mi přijde, že toho je až moc a vsadím se, že Adalbert (nebo možná i Kat) už zachraňovali svět tolikrát, že to je pro ně tak běžná činnost, jako ranní přečtení novin. (Eh.. počkat.. tady noviny vlastně nejsou... o_O;)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

The_Balrog píše:Eh.. počkat.. tady noviny vlastně nejsou... o_O;)
Hezky naťuknuto pro postavy jenž chtějí vydělat.. (stačí psací souprava a koukat na dění) Tiriánský expres :bigwink:
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

kohen píše:
The_Balrog píše:Eh.. počkat.. tady noviny vlastně nejsou... o_O;)
Hezky naťuknuto pro postavy jenž chtějí vydělat.. (stačí psací souprava a koukat na dění) Tiriánský expres :bigwink:
Grrrr, mlčet, nebo mi to někdo vyfoukne :) Už se k tomu rozhoupávám nějakou dobu, mám už připravené rubriky, prostředky... :D
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

The_Balrog píše:A taky toho nesmí být moc. Už i s momentální frekvencí jeden velkej quest za... 1/2 rl roku mi přijde, že toho je až moc a vsadím se, že Adalbert (nebo možná i Kat) už zachraňovali svět tolikrát, že to je pro ně tak běžná činnost, jako ranní přečtení novin. (Eh.. počkat.. tady noviny vlastně nejsou... o_O;)
Heh, jednou, a i to bylo o jednou víc než bych asi ráda vzhledem k pravděpodobnosti a možným následkům.
:smile:

Ale jinak Sethieli ano, takové questy tu jsou, jen se k nim s vysokou pravděpodobností nedostaneš "jen tak".
A vážně doufám že tvá postava bude vykazovat všechny ty známky špatného charakteru a povahy, které jsi tu nastínil, v té smršti "milých" jednoduchých elfek co ted nastala by to bylo osvěžující (prosím berte s nadhledem:).
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Braenn píše:
The_Balrog píše:A taky toho nesmí být moc. Už i s momentální frekvencí jeden velkej quest za... 1/2 rl roku mi přijde, že toho je až moc a vsadím se, že Adalbert (nebo možná i Kat) už zachraňovali svět tolikrát, že to je pro ně tak běžná činnost, jako ranní přečtení novin. (Eh.. počkat.. tady noviny vlastně nejsou... o_O;)
Heh, jednou, a i to bylo o jednou víc než bych asi ráda vzhledem k pravděpodobnosti a možným následkům.
:smile:

Ale jinak Sethieli ano, takové questy tu jsou, jen se k nim s vysokou pravděpodobností nedostaneš "jen tak".
A vážně doufám že tvá postava bude vykazovat všechny ty známky špatného charakteru a povahy, které jsi tu nastínil, v té smršti "milých" jednoduchých elfek co ted nastala by to bylo osvěžující (prosím berte s nadhledem:).
Nepochybně ano. Možná jsem pokřivenej, ale hrát takovou postavu mě prostě baví :bigwink: Otázkou spíš je, za jak dlouho ji budu hrát dost kvalitně, aby si ji užívali i ostatní
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Sethiel píše:Nepochybně ano. Možná jsem pokřivenej, ale hrát takovou postavu mě prostě baví :bigwink: Otázkou spíš je, za jak dlouho ji budu hrát dost kvalitně, aby si ji užívali i ostatní
Měsíc, maximálně dva :)
Kraki Skengdrang
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

The_Balrog píše:A taky toho nesmí být moc. Už i s momentální frekvencí jeden velkej quest za... 1/2 rl roku mi přijde, že toho je až moc a vsadím se, že Adalbert (nebo možná i Kat) už zachraňovali svět tolikrát, že to je pro ně tak běžná činnost, jako ranní přečtení novin. (Eh.. počkat.. tady noviny vlastně nejsou... o_O;)
:megalol: Ve skutečnosti je to tak, že každé ráno u čaje projdu seznam blížících se katastrof, vyberu ty, které jsou hodné mého času, zbytek dám za úkol plebsu (proto také zlé jazyky tvrdí, že úkoly, které zadává MUNI nejsou placené, smrtelně nebezpečné a bez zásluh), večer si přidám na seznam nové blížící se katastrofy a čekám na ranní čaj.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

drake127 píše::megalol: Ve skutečnosti je to tak, že každé ráno u čaje projdu seznam blížících se katastrof, vyberu ty, které jsou hodné mého času, zbytek dám za úkol plebsu (proto také zlé jazyky tvrdí, že úkoly, které zadává MUNI nejsou placené, smrtelně nebezpečné a bez zásluh), večer si přidám na seznam nové blížící se katastrofy a čekám na ranní čaj.
Seznam hrozících katastrof jednoho lektora:

1. Docházejí koblihy ve spižírně MUNI.
2. Budu muset přezkoušet Orlina. Nebyla by lepší sebevražda? Ne, oživili by mě...
3. Arcimág už začíná být netrpělivý, chce tu mou práci, budu s tím muset pohnout. Kdy byl ten termín?


45. Žena je nějaká nevrlá, asi se ji budu muset taky věnovat...


645. V okolí je nějak moc pavouků. Poznámka: vyhubit mouchy, pavouci pojdou hlady sami.



735. Náznaky možného opakování mezisférálního průlomu z nižších sfér. Poznámka: výhledově nahodit na riziková místa kouzlo sférální smyčky aby se portál zacyklil sám do sebe.


Veškeré informace a názvy osob se nezakládají na skutečnostech a pokud se jedná o shodu pak je čistě náhodná. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

:)) No... nikdo to nemá lehké.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

labir píše: 645. V okolí je nějak moc pavouků. Poznámka: vyhubit mouchy, pavouci pojdou hlady sami.
:megalol: tak tohle mě hafo pobavilo :megalol:
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

Nastalé katastrofy: došly koblihy!

Možnosti řešení:

1. Upálit cukráře
(vyškrtnuto jako neefektivní z hlediska průmětu problému do budoucnosti)

2. Naučit ženu péct koblihy.
(vyžaduje předstádium odstranění rozmrzelosti, péče o děti, několik nákladných darů a velkou dávku přesvědčování. vyškrtnuto pro velké nároky a nejistý výsledek)

3. Naučit arcimága péct koblihy.
(vyškrtnuto, úplná blbost)

4. Orlin donese koblihy v rámci občerstvení pro přezkoušení
(krátkodobé řešení, navíc vyžaduje přítomnost Orlina, opakovaně. nouzová možnost)

5. Koblihy obstará démon Quoblihoryhlopecarusus z 14. nižší dimenze. Stačí upravit sférickou smyčku pro místo nedaleko Hobitína a poslat Orlina ať koblihy vyzvedne.
(vyžaduje přítomnost Orlina jako v bodě 4. prozkoumat možnost nahrazení Orlina arcimágem. podtrženo)
malinový harwester a arcilooter
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

DenGrasse píše: 4. Orlin donese koblihy v rámci občerstvení pro přezkoušení
(krátkodobé řešení, navíc vyžaduje přítomnost Orlina, opakovaně. nouzová možnost)

Heh, to me dostalo :megalol: NIKDO na MUNI, kdo ma kousek rozumu, by nesveril sve jidlo Orlinovi, natoz koblihy :biggrin:
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

cybermisa píše:
DenGrasse píše: 4. Orlin donese koblihy v rámci občerstvení pro přezkoušení
(krátkodobé řešení, navíc vyžaduje přítomnost Orlina, opakovaně. nouzová možnost)

Heh, to me dostalo :megalol: NIKDO na MUNI, kdo ma kousek rozumu, by nesveril sve jidlo Orlinovi, natoz koblihy :biggrin:
Orlin, orlin..ten mě začíná zajímat.…*zlověstný smích*
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

No, myslím že už jen podle typu humoru si mužeš udělat představu co to tady hraje :D

Edit Labir: :bleh:
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Odpovědět