Orfan Orin

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Orfan Orin

Příspěvek od Street_cz »

Na cvičišti v Mithaliru mě nechce Orfan Orin naučit fintu, na kterou mám všechny požadavky - jde o Přeseknutí. Sílu na to určitě mám, sražení, drtivý (i vylepšený) a velkou sekeru, ale tvrdí mi, že nemám na to se to naučit... Hraje tu roli i rasa? jde o trpaslíka.
Stejný problém mám u Rozsekunutí, ale nevím, co si mám představit pod pojmem "obří síla" takže tam si nejsem jistý.
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Na některý finty potřebuješ vysokej lvl, což nikde není napsaný, takže je to rána pod tas :dry: ….
Jako obří sílu si představuju 18+ a to jsem hodně překonal a stejně mě to nenaučil, což je škoda, když sem si kvůli tomu vzal feat. :clover: ….Asi je to braný tak, že to jsou smrtíci finty a tím pádem na ně prostě musíš mít velkej lvl no.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

George píše:Na některý finty potřebuješ vysokej lvl, což nikde není napsaný, takže je to rána pod tas :dry: ….
Jako obří sílu si představuju 18+ a to jsem hodně překonal a stejně mě to nenaučil, což je škoda, když sem si kvůli tomu vzal feat. :clover: ….Asi je to braný tak, že to jsou smrtíci finty a tím pádem na ně prostě musíš mít velkej lvl no.
18+? tak to strčím do kapsy... k tomu lvl, rád bych aby se tady vyjádřil někdo v tomhle ohledu znalejší a poučil mě, protože by mě opravdu zajímalo, proč to nejde
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Obři maj Str 24+ ne?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Re: Orfan Orin

Příspěvek od kohen »

Street_cz píše:Na cvičišti v Mithaliru mě nechce Orfan Orin naučit fintu, na kterou mám všechny požadavky "
Já si spíš myslím, že on se chvástá, že něco umí a nakonec kde nic tu nic... Snaží se bejt zajímavej...
Ona mu totiž není dobrá ani "dračí" síla (kam se hrabou obři)… a když i chlapovi, kterej je (x) silnější jak tažnej vůl (už vidím ty popisky "a taky tak chytrej"), řekne to samé... , tak buď nemá den, nebo je to chvastoun. :megalol:
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Odpovědět