Jak z ostrova?

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Jak z ostrova?

Příspěvek od Elian »

Postava půlčíka povoláním zaklínač se ocitne na ostrově. Zaklínač je na vyšším lvl. Je nějaká reálná možnost se z ostrova vlastními silami dostat (tedy i bez zásahu DM) a to v nějakém časovém rozumném horintu?
Dosavadní zkušenosti:
- první možnost vydělat 13 zlatek - během chvilky přestane PLACOS dávat looty z pokladů a hrozí BAN za výdělečnou činnost a zabíjení potvor, tedy i když by postava byla schopná se chovat stejně jako banditi a vybírat poklady a zkusit si tak vydělat na glejt, tak PLACOS jí to nedovolí - časový horizont s čekáním mezi zíkáváním lootů tak aby to "zkousl" PLACOS je někde asi hodně daleko v budoucnosti

- druhá možnost získat 50 kůží vlka - IC nereálné, protože půlčík unese 73 liber a 50 kůží váží asi 750 liber, nevím o žádné možnosti si kůže někde permanentně uchovávat a za jeden hrací den to PLACOS nedovolí, další problém by nastal jen při dopravě kůží k vydavači glejtů

- třetí možnost 250 lastur - podobný problém jako kůže, do inventáře by se to nevešlo a zřejmě by něco i vážily, další problém PLACOS, který opět upozorní na výdělečnou činnost

- další možnosti IC jsou si myslím pouze s pomocí jiných postav nebo DM

- další aspekt - noRP hra - je, že na ostrově prakticky žádná postava nežije, takže RP si tady hráč moc neužije. DMko si myslím nebude dělat questy pro jednoho hráče

Postava se tam např. dostane ne dobrovolně, ale tím, že se při jednom questu na ostrově její duše automaticky sváže s ostrovem a hráč si to OOC neuvědomí - nevím, jestli vůbec možné, aby si to uvědomila postava IC.

Je možné, že jsem něco přehlídl a možnost tady je. Pokud by na to měla přijít postava sama, prosím jenom o informaci, že to jde. Díky za každý názor.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Ostrov podle mě má bejt nastavenej tak, že to není chvilková záležitost. Když už tam jet, tak s glejtem dopředu, nebo počítat s tím, že si tam pobudeš a zažiješ peklo.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Z ostrova se můžeš dostat ze základu třemi způsoby:

1) vlastním přičiněním
2) s pomocí jiných postav
3) s pomocí DM

Možnosti 2 a 3 samozřejmě taky vyžadují vlastní aktivitu.

Konkrétních možností je pochopitelně víc než ty, které popisuješ.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Odpovědět