Nasvěcování předmětů

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
K prohřeškům

Nasvěcování předmětů

Příspěvek od K prohřeškům »

Tedy tohle jsem ani nevěděl, že jde dělat a ani by mě to nenapadlo. To je samosebou zneužívání jako prase. Rozhodně to chce podchytit včas, než se nějaký koumes stane milionářem už na 3. levelu :yes:

Jen bych neviděl jako řešení, že by se hodnota nasvíceného předmětu změnila na 0 GP :excl: Chápu, že problém se zneužíváním by se vyřešil, ale je to přehnané vzhledem k větší hodnotě peněz na EQ a také nelogické. Mnohem jednodušší a příjemnější by bylo, aby se cena po nasvícení Trvalým plamenem nezměnila tj. zůstala stejná. Vyčůraně vydělávat je sice špatné, ale prodělávat také není nic příjemného ani pro hráče, ani pro postavy.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Re: Nasvěcování předmětů

Příspěvek od snowman »

K prohřeškům píše:Tedy tohle jsem ani nevěděl.………………………………………………………………………………………………………………...ani pro hráče, ani pro postavy.
opět nepřihlášen... :smile:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Hmm, mno snad to půjde udělat aby se nezměnila cena. Pokud ano tak by to bylo ideální řešení.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Mno tak by to mělo být s nulovým navýšením ceny (tj. po nakouzlení má předmět stejnou hodnotu jako před nakouzlením) a tedy i stejný level restrikce. Zbývá otestovat.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

O.K.

Příspěvek od snowman »

Labir píše:Mno tak by to mělo být s nulovým navýšením ceny (tj. po nakouzlení má předmět stejnou hodnotu jako před nakouzlením) a tedy i stejný level restrikce. Zbývá otestovat.
Bezva :good:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ups...ehm...nějak to nefungá. Meč s cenou 600 čmrdlů mi to zvedlo na 750. Ehm...jdu hledat chybu...
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Labir píše:Ups...ehm...nějak to nefungá. Meč s cenou 600 čmrdlů mi to zvedlo na 750. Ehm...jdu hledat chybu...
To eště de.. lepčí než 600 pšulků vs. O :shades:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

cmrdla je tirinska a psulk hag hargolska mena? jaky je kurz? :)
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

mutiny píše:cmrdla je tirinska a psulk hag hargolska mena? jaky je kurz? :)
Heht...ne čmrdla ale čmrdl. Kurs...1:1 a oboje se jmenuje zlaťák. Ovšem pokud budeš mít int pod 9 tak v některých rozhovorech budeš používat nejrůznější názvy a čmrdl mezi ně patří. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

tyo, tak to uz se tesim, zatim mi jen nadavali do debilku a podobne, nekterym rozhovorum jsem ani sam nerozumel, napriklad svazat dusi s chramem. ale vono je to tezky neco takovyho vysvetlit dementovi, to chapu. cmrdl, cmrdl to u me vyhrava na cele care :)
Zamčeno