Druhá strana - Chodby prokletých

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
kodekCZ
Příspěvky: 20
Registrován: 15. 6. 2009 20.59
Bydliště: MB78
Kontaktovat uživatele:

Druhá strana - Chodby prokletých

Příspěvek od kodekCZ »

Omlouvám se jestli jsem nenapsal správně název, ale nepamatuji si jak se na Druhý straně lokace jmenují a rozhodně si to nechci ověřovat :clover:

Kousek od vchodu do lokace se dají sbírat Umrlčí houby. Nevím jestli je to záměrné, nebo chyba ale rači to hlásim.
Když seberu houby, stačí popojít o dva kroky vedle a znovu můžu sbírat. Na poměrně malém místě sem tak nasbíral
málem 40 hub (kdyby mě nezahnala bludička nebo co to bylo). U žádnýho jinýho naleziště hub jsem se s tolika
houbama na místě nesetkal.
???
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: Druhá strana - Chodby prokletých

Příspěvek od anurin »

kodekCZ píše:Omlouvám se jestli jsem nenapsal správně název, ale nepamatuji si jak se na Druhý straně lokace jmenují a rozhodně si to nechci ověřovat :clover:

Kousek od vchodu do lokace se dají sbírat Umrlčí houby. Nevím jestli je to záměrné, nebo chyba ale rači to hlásim.
Když seberu houby, stačí popojít o dva kroky vedle a znovu můžu sbírat. Na poměrně malém místě sem tak nasbíral
málem 40 hub (kdyby mě nezahnala bludička nebo co to bylo). U žádnýho jinýho naleziště hub jsem se s tolika
houbama na místě nesetkal.
Řekl bych že to chyba není.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Omrknu. Kazdopadne, pokud by to vazne bylo tak lukrativni, ze by tam kde kdo zacal chodit, tak se treba zazije novy pojem: misto zemrel tak je na houbach :smile:
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

cybermisa píše:Omrknu. Kazdopadne, pokud by to vazne bylo tak lukrativni, ze by tam kde kdo zacal chodit, tak se treba zazije novy pojem: misto zemrel tak je na houbach :smile:
Lukrativní to nebude :no:

Vím kde rostou umrlčí houby i na "nedruhé" straně, jestli tam je stejná "chyba" netuším... Ale co vím, že i kdyby tam někdo chtěl trávit mraky času a natěžil těch hub třeba 100, tak za to bude mít snad maximálně jeden zlatý, pěkně snížený PLACOS, a ze hry nebude mít vůbec nic.

Co bych ovšem u (nejen) těchto hub upravil, je jejich popisek - a nechal ho na knihy a jiné IC zdroje. Totiž, ne každý při pohledu na houbu bude vědět, že je děsně sytá, ale může mít "záhadné" účinky a "snad" způsobit neplodnost...

*Podepsáni houbař M. a houbař C.*

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

tydlec houby prodáš za měĎák takže :biggrin: ale je pravda že řádně zasytí
Naposledy upravil(a) Tomyn dne 1. 7. 2009 18.53, celkem upraveno 1 x.
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Přesně tak, tyhle houby prakticky za nic neprodáš čili sto hub máš za 2 stříbrný.
A pokud vím tak na "nedruhé" straně se po 40 sbírat nedají.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Odpovědět