Veleknezka v chramu Ajris

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Veleknezka v chramu Ajris

Příspěvek od Psanec »

kdyz dam svazat dusi s chramem a provesu tak.
Mozou to delat pak porad dokola. Mozna by to chtelo nejakou detekci, zdali jsem tak jiz provedl aby se volba porad neukazovala.
Tez by mozna stalo za to, treba zucastnenemu, dat nejaky bonus ci kouzlou za to, ze se svazal s chramem ….
Treba jedno male leceni na den …. A to i pro obycejneho cloveka co jinak kouzlit neumi. Byl by to takovy dar bohyne pro jeji nasledovniky. ….
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Veleknezka v chramu Ajris

Příspěvek od labir »

Psanec píše:kdyz dam svazat dusi s chramem a provesu tak.
Mozou to delat pak porad dokola. Mozna by to chtelo nejakou detekci, zdali jsem tak jiz provedl aby se volba porad neukazovala.
Tez by mozna stalo za to, treba zucastnenemu, dat nejaky bonus ci kouzlou za to, ze se svazal s chramem ….
Treba jedno male leceni na den …. A to i pro obycejneho cloveka co jinak kouzlit neumi. Byl by to takovy dar bohyne pro jeji nasledovniky. ….
Jaké bohyně? Svázání duší s místem nemá na starosti žádný bůh. Je to nastavením světa. Spíš bys za to měl ještě platit (a někde se platí). Ta podmínka...hmmm...To by šlo. Dopíšu ji tam.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Slo mi o veleknezku chramu bohyne Ajris (hrad rytiru)

Platit za to, ze se nekomu zavazu. Zajimavy napad :)) Myslel jsem, ze knezi, se snazi ziskavat duse co nejvice. Ale nechat si za to platit. To je opravdu zajimave libi se mi ten napad :))
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Resurrection
Příspěvky: 40
Registrován: 19. 2. 2006 20.27

Příspěvek od Resurrection »

Je pravda ze z hlediska sveta a hrace je platba za svazani s chramem logicka. Nicmene stejny pohled z hlediska postavy jako obyvatele sveta je notne absurdni, to je fakt :))
Secrets are power.
Zamčeno