Mardo

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Mardo

Příspěvek od Luelle »

Tak si říkám, proč nejsou u Marda k sehnání, potraviny, které se mu dají prodat?

Kdyby byly jen v omezeném počtu, kolik jich nakoupí, tolik jich prodá, byla by to jistě zajímavá změna...

Jedině co u něj k sehnání vlastně je, je opečená zvěřina =)
16? Tak to je v pohodě
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

to by pak mohlo být ůplně to samé u vetešníka :) jsem si uvědomil že na EQ2 to tak bylo, co se mu prodalo to nabízel za větší cenu... a mně se to líbilo, přijde mi zvláštní že zrovna vetešník nabízí pořád to samé i když odkoupí takřka vše, co by s tím asi pak dělal :)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Street_cz píše:to by pak mohlo být ůplně to samé u vetešníka :) jsem si uvědomil že na EQ2 to tak bylo, co se mu prodalo to nabízel za větší cenu... a mně se to líbilo, přijde mi zvláštní že zrovna vetešník nabízí pořád to samé i když odkoupí takřka vše, co by s tím asi pak dělal :)
přesně tak =) a navíc u toho jídla, že jo..proč by Mardo neprodával krokodýlí maso, když mu ho někdo prodá, co s tím dělá? jí to sám potají? :biggrin:
16? Tak to je v pohodě
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Zrovna dneska jsme IC vedli debatu na téma co Mardo vlastně dělá s tím vším ovocem, když jediné co nabízí jsou párky, klobásy a hořčice :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

kokosak píše:Zrovna dneska jsme IC vedli debatu na téma co Mardo vlastně dělá s tím vším ovocem, když jediné co nabízí jsou párky, klobásy a hořčice :D
Co asi? Prodává draho na hrad. :shades:
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

anurin píše:
kokosak píše:Zrovna dneska jsme IC vedli debatu na téma co Mardo vlastně dělá s tím vším ovocem, když jediné co nabízí jsou párky, klobásy a hořčice :D
Co asi? Prodává draho na hrad. :shades:
tak tak,…
To jste si nikdy nevšimli toho velkého výběru v hostinci na hradě? :biggrin: :biggrin: :biggrin:



:clover:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Akruo píše:
anurin píše:
kokosak píše:Zrovna dneska jsme IC vedli debatu na téma co Mardo vlastně dělá s tím vším ovocem, když jediné co nabízí jsou párky, klobásy a hořčice :D
Co asi? Prodává draho na hrad. :shades:
tak tak,…
To jste si nikdy nevšimli toho velkého výběru v hostinci na hradě? :biggrin: :biggrin: :biggrin:



:clover:
Kdyby jenom v hostinci :smile:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Aefar píše:
pšššt.. nikdo nemusí vědět o jeho tajném zločineckém životě... :zorro: Ve dne Mardo, v noci Xardo.
LD
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Také ho podezřívám, že ty metráky ovoce, které jsem mu nanosil, potají šmelí dál do Hagu na pálení kdo-ví-čeho, místo toho, aby pekl koláče pro mithallirské děti. :excl: Ale nikdy jsem mu to nedokázal a braši zatloukají... :crazy:
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

LD píše:Také ho podezřívám, že ty metráky ovoce, které jsem mu nanosil, potají šmelí dál do Hagu na pálení kdo-ví-čeho. :excl: Ale nikdy jsem mu to nedokázal a braši zatloukají... :crazy:
bodejď by nezatloukali, když se jim to hodí :bigwink: a přijít tak o největšího dovozce ovoce a zeleniny :bleh:
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Odpovědět