Ticho na forech

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Tak s lesem pozor děcka! :bleh: Druidi jsou v akci! :shades:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

on se nějakej ňouma chytne a začne flejmovat a už poletí ovoce
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jon píše:Nezapomínejte, ještě měsíc :D
Pche jaký by měl život smysl, kdybys věděl co tě čeká! Život je o překvapení! Rozjeďme to hned :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

*má pootevřená ústa a skřípe nervozně zubama o sebe* musíme to vydržet! Nebude předce ničit periodu flejmíků :stuart:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

anurin píše:
Winonne píše:
labir píše:
Jestli se tu nudíte, tak si založíme nějaký flejmík :biggrin:
Ha! Vyvolávač flejmů! :biggrin:
To je pravda! Už všichni víte, kdo je z odpovědný za všechny, nebo většinu flamů na EQ phoru. Mili, máš za tohle odhalení u mě flašku, od labira možná ban. :megalol:
Takže mám ráda tlamolepy, po státnicích jsem u tebe jak na koni :biggrin:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Winonne píše:
anurin píše:
Winonne píše: Ha! Vyvolávač flejmů! :biggrin:
To je pravda! Už všichni víte, kdo je z odpovědný za všechny, nebo většinu flamů na EQ phoru. Mili, máš za tohle odhalení u mě flašku, od labira možná ban. :megalol:
Takže mám ráda tlamolepy, po státnicích jsem u tebe jak na koni :biggrin:
Fůj tlamolepy. Tequilu! A můžeš přijet klidně hned. Aspon to smáznem jednou pro vždy. *kouká na datum a hranici*
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Poprosil by som o upravu stranok a pridanie odratavania do začiatku noveho flejmu. :biggrin:
Because I'm Batman !!!
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

já bych vám s nějakým flejmem klidně pomohl
Ale flames fórum se bohůmžel promazává, takže se pak člověk ani nemůže zpětně pousmát nad cizí/svojí zarputilou hloupostí. :ermm:
(A zrovna mne napadlo, jestli se nepromazává právě proto :flames:)
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

anurin píše:Víte co by mě docela zajímalo? Vy se chodíte smát na jiná phora, ale zajímalo by mě kdo chodí sem pročítat flamy a smát se. Protože někdy se tu hádáme dokola kvůli opravdovým nesmyslům. Někdy to vře, a někdy je to ještě horší.
jo
A zejména úchylné se mi zdá to vysmívání (protože na me to jako výsměch působí, nezlobte se...) se záležitostem jiných serverů, které ale vůbec nemusí být RP servery.(...a proto je hodnotit skrze hodnoty RP hráče je divné...).

A kdyby tohle mělo někoho tendenci naštvat, tak se smažu. Dneska je moc krásnej svátek na to, aby se č'ek zbytečně nasíral :bigwink:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

OneHeart píše:
anurin píše:Víte co by mě docela zajímalo? Vy se chodíte smát na jiná phora, ale zajímalo by mě kdo chodí sem pročítat flamy a smát se. Protože někdy se tu hádáme dokola kvůli opravdovým nesmyslům. Někdy to vře, a někdy je to ještě horší.
jo
A zejména úchylné se mi zdá to vysmívání (protože na me to jako výsměch působí, nezlobte se...) se záležitostem jiných serverů, které ale vůbec nemusí být RP servery.(...a proto je hodnotit skrze hodnoty RP hráče je divné...).

A kdyby tohle mělo někoho tendenci naštvat, tak se smažu. Dneska je moc krásnej svátek na to, aby se č'ek zbytečně nasíral :bigwink:
Zlobim se děsně :shades: Mě ty hlášky pobavily, je to pro mě zajimavý pohled do jiného světa. A všimni si, že tu nějak chybí příspěvky, které by říkali "to jsou ale paka" :bigwink:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

To sou ale paka!

Tak teda dneska sem zabrousil snad až na samý dno. Neřeknu, akční server bych se nedivil... ale oni jeden na druhýho řvou jak sou skvělý RP a jak se co má hrát..a co pak dokážou obhajovat, to už se ani říct nedá. Fakt sem se nejdřív bavil a pak už sem ani neměl morál na to ty hlody dočíst. Opravdu, tahat za sebou do dungu AFK kamaráda v poutech, aby měl taky expíčky a obhajovat to tím, že IC postava tam je a do dungu jde, jen hráč nesedí u kompu a teda vlastně je všecho v pořádku... *nenacházím blinkajícího smajlíka, tak si ho tu představte*

Díky bohům že sem takový lidi nepáchnou. A když páchnou, velmi rychle odejdou... nebo jsou odejiti :shades:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Bruciacullo
Příspěvky: 236
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

kokosak píše:To sou ale paka!

Tak teda dneska sem zabrousil snad až na samý dno. Neřeknu, akční server bych se nedivil... ale oni jeden na druhýho řvou jak sou skvělý RP a jak se co má hrát..a co pak dokážou obhajovat, to už se ani říct nedá. Fakt sem se nejdřív bavil a pak už sem ani neměl morál na to ty hlody dočíst. Opravdu, tahat za sebou do dungu AFK kamaráda v poutech, aby měl taky expíčky a obhajovat to tím, že IC postava tam je a do dungu jde, jen hráč nesedí u kompu a teda vlastně je všecho v pořádku... *nenacházím blinkajícího smajlíka, tak si ho tu představte*

Díky bohům že sem takový lidi nepáchnou. A když páchnou, velmi rychle odejdou... nebo jsou odejiti :shades:
:megalol:
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Odpovědět