Smrt v důsledku kouření

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Wendigo píše:Jiste ze tabak je na EQ stejne skodlivy jako v realu, ale v realu nemame heal a greater restoration tam hledejte problem.
Vidím to nějak podobně. Ve světě, kde magie léčí zlomeniny, nemoci, jedy, prokletí a kdovíco ještě během okamžiku mi přijde nastavení smrti za kouření dost zvláštní. Nebo chcete u léčitelů v chrámech novou možnost "Potřebuji vyléčit začínající rakovinu plic/patra." ?
Imagination is the only weapon in the war against reality.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Lidi už to moc řešíte :biggrin: . Myslím, že Labir to už pochopil, zda s tím bude něco dělat je věc druhá :megalol: . Tak se zatím těšte na další update:
Opraveno několik drobných chyb.
A doufejte, že váš návrh na změnu nastavení systému bude akceptován.
Obrázek
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

:megalol: Až mi umře Éďa na kouření, tak si osobně najdu autora topicu atd. a zažije středověk :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Nalk píše::megalol: Až mi umře Éďa na kouření, tak si osobně najdu autora topicu atd. a zažije středověk :megalol:
Počkej počkej... chceš říct, že když mi někdo strčí do pr... , že je to homosexuální ? :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Nalk »

Vugi píše:
Nalk píše::megalol: Až mi umře Éďa na kouření, tak si osobně najdu autora topicu atd. a zažije středověk :megalol:
Počkej počkej... chceš říct, že když mi někdo strčí do pr... , že je to homosexuální ? :megalol:
Jestli ti homosexuální příjde Jáma a kyvadlo, pak jo .. my na jihu se s tím neserem
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Nalk píše::megalol: Až mi umře Éďa na kouření, tak si osobně najdu autora topicu atd. a zažije středověk :megalol:
sice jsem si řek, že už sem přispívat nebudu protože tenhle topic už je dávno zabitej, ale tohle tvoje vyřčení nechápu...
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Street_cz píše:
Nalk píše::megalol: Až mi umře Éďa na kouření, tak si osobně najdu autora topicu atd. a zažije středověk :megalol:
sice jsem si řek, že už sem přispívat nebudu protože tenhle topic už je dávno zabitej, ale tohle tvoje vyřčení nechápu...
Na někoho se to hodit musí ne? Viz. středověk :megalol: teď se bojím vlastní dýmky! :megalol:
(BTW: ti smajlové jasně značí, že si dělám prdel ne?)

EDIT: kurvoš.. radši ty srance někdo smažte :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

No tohle byol topic aby se na koureni neumiralo ne opacne.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Odpovědět