PC postavy cleny EQ tymu

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

PC postavy cleny EQ tymu

Příspěvek od cybermisa »

Jelikoz se v posledni dobe az neprijemne hodne premnozily jiste situace, rad bych upozornil na nasledujici fakt:

POKUD JE VE HRE CLEN EQ TYMU ZA POSTAVU, JE TAM JAKO HRAC S PRISLUSNYM STATUTEM. OSTATNI HRACI K NEMU MAJI POVINNOST SE CHOVAT JAKO K HRACI A NIKOLI JAKO K DX A RESPEKTOVAT JEHO PRAVO SI V KLIDU ZAHRAT.

Jakekoli OCC dotazy po tellu netykajici se odehravajici se situace ve hre (obzvlaste typu "nemohl bys relognout za to a to NPC, chci ten a ten item a cekam uz dlouho") budou po zasluze odmeneny levelem dolu. Obzvlaste stupidni dotazy v obzvlaste spatnou chvili psane navic obzvlaste neodbytne a doterne budou po zasluze odmeneny vice levely dolu. :shades:

Rovnez bych zaroven rad vyvratil jednu domneku a to, ze pokud je ve hre Dx za PC, tak bude psat reporty misto hracu … :shades:
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Mám k tomu jeden dotaz. Narazil jsem na to, že se někteří hráči bojí napsat Dx za PC ohledně PC - stejně, jako to dělají u ostatních PC, které Dx nejsou. (Od ptaní u svačinky až po informování se u některé NPC na tuto PC). Tohle můžeme normálně řešit po tellu jako se všemi ostatními, že?

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Aefar píše:Mám k tomu jeden dotaz. Narazil jsem na to, že se někteří hráči bojí napsat Dx za PC ohledně PC - stejně, jako to dělají u ostatních PC, které Dx nejsou. (Od ptaní u svačinky až po informování se jiné NPC na tuto PC). Tohle můžeme normálně řešit po tellu jako se všemi ostatními, že?
cybermisa píše: POKUD JE VE HRE CLEN EQ TYMU ZA POSTAVU, JE TAM JAKO HRAC S PRISLUSNYM STATUTEM.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Anurine, já tomu rozumím, ale přesto bych rád, aby se to zdůraznilo, protože se toho někteří bojí a pak to hru zdržuje. Píšou pak opatrné reporty přes PM a čeká se dny, přitom jsou oba ve hře a týká se to pouze PC.

No, v každém případě myslím, že teď už jsme to zdůraznili :bigwink:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Aefar píše:Anurine, já tomu rozumím, ale přesto bych rád, aby se to zdůraznilo, protože se toho někteří bojí a pak to hru zdržuje. Píšou pak opatrné reporty přes PM a čeká se dny, přitom jsou oba ve hře a týká se to pouze PC.

No, v každém případě myslím, že teď už jsme to zdůraznili :bigwink:
Nooo.. mohl si to napsat sám. :bigwink:
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Kdyz se to tyka PC ("jsou videt ty rohy pod kapi?" "vycuhuje ocasek zpod plaste?" "*pta se strazneho na MUNI:* … "), tak je to dotaz na hrace coby hrace a tyka se to hry za moji postavu, nikoli Dx, to je v poho.
Roma
Příspěvky: 438
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Mě k tomu napadá z osobní zkušenosti: Konkrétně ty cybermiso jsi skoro pokaždé ve hře za Deamiana, ať už jsi tam jako DM, jako Daemian a nebo jako jakákoli jiná postava... Pokaždé ve výpise vidím Daemiana a když kouknu na popisek postavičky kterou hraješ, tak tam je také dost často Daemian a to že jeho cíle jsou...

Chci tím říci, že i prohráče je obtížné rozpoznat:
Jsi-li právě jako Daemian a je vhodné se na Tebe ptát jako na lektora.
Jsi-li jako DM a pak to zkoušet přes partu.
A nebo jsi-li jako jiná postava a pak s ní jako s jinou postavou jednat.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Roma píše:Mě k tomu napadá z osobní zkušenosti: Konkrétně ty cybermiso jsi skoro pokaždé ve hře za Deamiana, ať už jsi tam jako DM, jako Daemian a nebo jako jakákoli jiná postava... Pokaždé ve výpise vidím Daemiana a když kouknu na popisek postavičky kterou hraješ, tak tam je také dost často Daemian a to že jeho cíle jsou...

Chci tím říci, že i prohráče je obtížné rozpoznat:
Jsi-li právě jako Daemian a je vhodné se na Tebe ptát jako na lektora.
Jsi-li jako DM a pak to zkoušet přes partu.
A nebo jsi-li jako jiná postava a pak s ní jako s jinou postavou jednat.
Kdyz jsem za Daemiana, tak jsem za PC a ani nemam moznosti konzole (psani do party samozrejme nevidim). Kazdopadne, treba to, co resime spolu ve hre pres tell, zrovna nespada do kategorie, kterou jsem vyse popisoval jako nevhodnou, jelikoz se to primo tyka hry me postavy a jsou to veci, ktere ma postava resi.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Ono je to celkem jednoduché: Vidíš to ve výpisu postav (defaultně tlačítko P), nepíšeš tomu nic co bys nepsal každému jinému hráči. Vyjímkou bylo hlášení havarijních situací typu "postava XY chodí po Mithu a vraždí občany". Nicméně tato vyjímka byla, co já vím, zrušena.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Roma
Příspěvky: 438
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Tohle je zřejmé kokosáku, jen mi šlo o něco trošku jiného... Dále PM bo IC /.-)
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Odpovědět