Sap (omráčení)

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Sap (omráčení)

Příspěvek od Pavel Urban »

Včera jsem s Dinem narazil na banditu půlčíka, který se na něj pokoušel použít feat Sap (omráčení):

Sneak Attack : Someone attempts Sap on Din Dagor : *miss* : (X + Y = Z)

Nevím jestli to dělají běžně nebo ne (všiml jsem si toho náhodou), ale tento feat je myslím obecně v NWN nedostupný protože byl často považovaný za přesílený. Je ale odemknutelný. Používá ho tedy půlčík "oprávněně ?"
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Co vím, tak feat Podkopnutí je obecně v NWN nedostupný pouze pro PC. Někteří NPC bandití půlčíci ho používali i dřív. Minimálně ten v tom 1% spawnu na cestě do Amfi. Asi to bude v pořádku.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Re: Sap (omráčení)

Příspěvek od KaTo »

Pavel Urban píše:Včera jsem s Dinem narazil na banditu půlčíka, který se na něj pokoušel použít feat Sap (omráčení)…
Sap bylo (snad už beta verzi) odstraněné z NWN jako opravdu UBER přesílené (asi proto ho Labir vrátil v pozměněné (a dle mého skromného názoru i nadále přesílené) variantě přes Pokročilé ovládání postav). Původní feat nicméně zůstal v NWN skovaný a je vybratelný při buildování NPC.
Obrázek
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ano, jedna se o feat dostupny jen pro NPC.

Nektera obzvlaste nebezpecna NPC ho maji (napriklad vsemi obavany "bandita vrah", okolo ktereho koluji tolik zajimavych historek).
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Aha... tak u banditů jsem s takovými půlčíky bojoval poslední dobou X-krát. Divil jsem se trochu, co je podkopnutí, ale pokaždé jsem to ustál, tak jsem se tím nezabýval.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Odpovědět