Mrtvola poutníka u Tirianu

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
845
Příspěvky: 3
Registrován: 31. 8. 2009 9.09

Mrtvola poutníka u Tirianu

Příspěvek od 845 »

Když jsem šel do Amfi, cestou u ohně za turnajovou loukou ležel na zemi předmět mrtvola poutníka. Nevím jestli si nějaký hráč hrál či co, ale v tu chvíli jsem nevěděl, co mám s mrtvolou dělat.
Čaroděj Morgahn a jeho víla Cindrlína-nazývána také jako Cink
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola poutníka u Tirianu

Příspěvek od Vugi »

845 píše:Když jsem šel do Amfi, cestou u ohně za turnajovou loukou ležel na zemi předmět mrtvola poutníka. Nevím jestli si nějaký hráč hrál či co, ale v tu chvíli jsem nevěděl, co mám s mrtvolou dělat.
Zahrabat pod zem aby nezatěžoval server :smile:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Dělej prostě to, co by udělala postava s mrtvolou.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Naylun píše:Dělej prostě to, co by udělala postava s mrtvolou.
Něco ve stylu:
1) vylootovat, RP hráči rozumějte *prošacovat oblečení a okrást*
2) nasvitkovat ho jako zombáka, RP hráči rozumějte *seslat ze svitku kouzlo Oživ nemrtvé*
3) nabufovat, RP hráči rozumějte *požít magickou sílu na posílení nemrtvého*
4) donavigovat mezi další NPC, RP hráči rozumějte *vtisknout do posílené inteligence zombie touhu zabít bytosti, na které mág zaměří mysl*

P.S.
Jinak Naylun to vystihl dobře. Odehraj to, jak by se toje postava doopravdy zachovala (útěk, snaha o pomoc, atd.).
Obrázek
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Naylun píše:Dělej prostě to, co by udělala postava s mrtvolou.
Takového poutníka jsem už jednou taky našel. Akorát to bylo mezi Tirianem a Fagadem na pláži mezi krabama.
Udělal jsem to co napsal teď Naylun. Prostě jsem to zahrál RP jakoby to byla něčí postava bez ohledu na to že to bylo NPC.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Coz mne privadi k otazce bylo by mozne udelat aby sly mrtve NPC ozivovat? Videla jsem to na nekolika serverech a rozhodne je to prijemnym RP prinosem.…
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Wendigo píše:Coz mne privadi k otazce bylo by mozne udelat aby sly mrtve NPC ozivovat? Videla jsem to na nekolika serverech a rozhodne je to prijemnym RP prinosem.…
Hm to by nebolo na škodu, ale myslím že po oživení by se muselo za NPC připojit DM, protože by oživené NPC s tebou nekomunikovalo ne?
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

No jasne ze nebude komunikovat ale to uz si odhvezdickujes a bude tam ziva postava.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Wendigo píše:No jasne ze nebude komunikovat ale to uz si odhvezdickujes a bude tam ziva postava.
hmm, no ale NPC by přeci začalo samo od sebe chodit po lokaci a to by nebylo moc dobrý.….ale budiž
Odpovědět