Smrt po nalogovani

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
morfeus1234
Příspěvky: 22
Registrován: 9. 1. 2009 17.25
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Smrt po nalogovani

Příspěvek od morfeus1234 »

Umrel jsem, ozivil se … o par dni pozdeji nalogoval a byl znovu mrtvy (takze -dalsi xp)
Nejspis se mi neulozila postava. kdyby sly vráti XP byl bych rád, prece jen je to pár hodin hry...
(kdyz ne tak se nedá nic delat)

http://leteckaposta.cz/228654490
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Na tohle je vážně dobré zvyknout si používat možnost "uložení postavy" v "pokročilém ovládání postavy". Před každým odlogem povinně a nic se ti nemůže stát.
Kraki Skengdrang
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Bo neumírat, to taky pomáhá :shades:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Obavam se, ze expy v tomto pripade vratit nepujdou.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Když jsme u toho, funguje ulož postavu v menu stejně jako to v pokročilém ovládání postavy? Protože jsem si nějak už zvykl na ukládání přes meníčko. :clover:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Akruo píše:Když jsme u toho, funguje ulož postavu v menu stejně jako to v pokročilém ovládání postavy? Protože jsem si nějak už zvykl na ukládání přes meníčko. :clover:
Uložení postavy přes běžné menu "ESC" je lokální uložení na tvém počítači, s EQ to nemá nic společnýho a server takový uložení ani nepozná. Uložení postavy přes pokročilou kontrolu postavy zase nemá nic společnýho s tvým počítačem, ale uloží se postava na server.
Tákže... pokud si otevřeš singl a dáš načíst postavu.. možná tam najdeš 100+ Grogů
Tákže to znamená, že pokud si chceš dát singl s tvojí postavou z EQ, dej ulož postavu v normálním ESC menu.
Pokud se nechceš objevit přímo před Svačinkou nebo na stavbě mezi lidma, ale kousek za rohem.. dej ulož postavu přes pokročilou kontrolu ;)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
hrusi
Příspěvky: 398
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Ještě dodám, že ty postavy, které si můžete načíst a smazat ve hře, tak je to možné i přímo v oknech, což je snažší a pohodnější než to mazat po jedný postavě ze sta záloh ve hře (koncovka *.bic).

Umístění je: C:\NeverwinterNights\NWN\localvault

Jinak pokud máte takto uloženou postavu ve svém počítači je s ní uložen i její "deník" pod stejným názvem jen v podobě texťáku.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

George píše:
Akruo píše:Když jsme u toho, funguje ulož postavu v menu stejně jako to v pokročilém ovládání postavy? Protože jsem si nějak už zvykl na ukládání přes meníčko. :clover:
Uložení postavy přes běžné menu "ESC" je lokální uložení na tvém počítači, s EQ to nemá nic společnýho a server takový uložení ani nepozná. Uložení postavy přes pokročilou kontrolu postavy zase nemá nic společnýho s tvým počítačem, ale uloží se postava na server.
Tákže... pokud si otevřeš singl a dáš načíst postavu.. možná tam najdeš 100+ Grogů
Tákže to znamená, že pokud si chceš dát singl s tvojí postavou z EQ, dej ulož postavu v normálním ESC menu.
Pokud se nechceš objevit přímo před Svačinkou nebo na stavbě mezi lidma, ale kousek za rohem.. dej ulož postavu přes pokročilou kontrolu ;)
no je jich tam asi 1250 :-D
:megalol: :megalol: :megalol:
Ach jo a to nemluvím o všech dalších - trvalo mi 2 minuty než sem se dostal nakonec nabídky :-D
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Akruo:

Na foru je asi tak pod deset topiců, které se vyplatí číst, jeden z nich jsou rady a tipy - technické. viewtopic.php?t=2752

Když by ses do něj někdy kouknul, dočetl by ses to.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

The_Balrog píše:Akruo:

Na foru je asi tak pod deset topiců, které se vyplatí číst, jeden z nich jsou rady a tipy - technické. viewtopic.php?t=2752

Když by ses do něj někdy kouknul, dočetl by ses to.
asi jsem to přehlídl :-)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

Na druhej strane sa mi už niekoľký krát stalo, že mi hneď po lognutí do hry vyhodilo tú tabuľku, čo naskočí keď postavička umrie. Je tam stále(postava) - pernamentná smrť, pred tým odlogom hore nezomrela. Odlogol som v dedine mrtvych pri Baltazarovi ako vždy a pri logu ma hodilo na to miesto akoby som zomrel a zobralo mi xp hneď 4x ako za 4 smrte,dokonca je to aj na tabuli (4x v rozmedzi minuty sa asi zomriet nedá).

Takže - normálny odlog v dedine a hra predtým aj uložená - po logu do hry sa objavím akoby som predtým zomrel.Aj so stratou xp a vypíše ma na tabulu.

Pred tým som si myslel, že chyba bola niekde na mojej strane a neriešil som to,ale zjavne nie.
Odpovědět