Pilulky na odčervení

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Pilulky na odčervení

Příspěvek od Ikkie »

Ačkoli mají v popisku napsáno, že po použití jsou zcela spotřebovány, ve skutečnosti mají "použití: 1/den", čili jednou za rest.
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Pilulky na odčervení

Příspěvek od Akruo »

Ikkie píše:Ačkoli mají v popisku napsáno, že po použití jsou zcela spotřebovány, ve skutečnosti mají "použití: 1/den", čili jednou za rest.
hmm.. třeba bude chyba v popisu, řekl bych, že kdy jsou to PILULKY , že půjdou použít víckrát... Jenže! Zase by to mělo asi zvednout i cenu, že?
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Ještě mě napadlo, že by nemuselo jít o bug. Otázkou totiž je, zda se pilulky mají spotřebovat v případě neúspěchu (tedy postava s malým léčením "neví, jakým způsobem se to užívá", takže jí pilulky zůstanou). Ještě testnu, co se stane, když se požití povede.
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Stejně je to u Univerzálních léčitelských balíčků. Když to vypíše, že má postava malé léčení, tak předmě nezmizí a funguje po restu znovu. Jakmile je použit úspěšně, zmízí.
Možná pilulky fungují podobně/stejně.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Alfray píše:Stejně je to u Univerzálních léčitelských balíčků. Když to vypíše, že má postava malé léčení, tak předmě nezmizí a funguje po restu znovu. Jakmile je použit úspěšně, zmízí.
Možná pilulky fungují podobně/stejně.
mně zmizeli i když jsem je použil špatně
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Co mají v popisku je vcelku jedno, použití 1/den je tam schválně ze systémového důvodu. Při nastavení na jedno použití se item zničí po použití sám bez ohledu na probíhající skripty na něm takže to že se skrpt provede je věcí rychlosti - musí být dost krátký a jednoduchý aby to stihnul než NWN stihne zničit item. Což je třeba důvod proč u léčivých dóz a podobně nemusí ale může fungovat poslední "náboj". Takže proto je tam nastavení 1x/denně a následně po použití je item pilulky zničen na konci běhu skriptu ze skriptu. Pokud ne tak je to chyba.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

item jsem použil celkem třikrát (neúspěšně, postava má malý skill léčení) - jednou za každý rest - a stále ho mám v invu
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Pak je to chyba. Podívám se na to.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět