Chybějící runy

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Chybějící runy

Příspěvek od Pavel Urban »

Postava Lahodím Mňamka nedostala na 2. levelu (fighter/wizard) featy emocí a pokročilého ovládání postavy.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Dostaneš až na druhým lvlu nějakého povolání, né na celkovém druhém lvlu. :bigwink: Hádám, že kdyby to fungovalo, jak chceš ty, tak by ty featy byly hnedka na prvním lvlu u každé nově vzniklé postavy.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Roma
Příspěvky: 438
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Naopak bych řekl, že je to chybka. Mělo by to být na celkovém druhém levlu.
Na prvním LVL být nemůžou, protože nová postava se nevytváří v systémech EQ ale v normálním NWN, kdeždo LVLUp už je pod kontrolou EQ.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
LD
Příspěvky: 87
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Odbornosti - Gesta a emoce:
"Obdrží každé povolání na 2. úrovni. Nahrazuje ovládací předměty "Runa a emocí" či "Žezlo emocí".

Umožňuje postavě vyjadřovat..."

Odbornosti: Pokročilá kontrola postavy
"Obdrží každé povolání na 2. úrovni.

Umožňuje pokročilou kontrolu postavy, jako..."

Podle mého je to v pořádku.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

LD píše:Odbornosti - Gesta a emoce:
"Obdrží každé povolání na 2. úrovni. Nahrazuje ovládací předměty "Runa a emocí" či "Žezlo emocí".

Umožňuje postavě vyjadřovat..."

Odbornosti: Pokročilá kontrola postavy
"Obdrží každé povolání na 2. úrovni.

Umožňuje pokročilou kontrolu postavy, jako..."

Podle mého je to v pořádku.
Souhlas
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

je to ovšem dost otravné, když ty runy nemáte... ten první lvl se nějak překlenout dá..i když 5000 xp při elfím expení je síla, když tu runu nemáte a náhodou se dostanete k tomu, že je potřeba

ale dva lvl jsou moc, podle mě je to chyba, že to je nastavené ne na celkový lvl, ale na lvl povolání
16? Tak to je v pohodě
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

LD píše:Odbornosti - Gesta a emoce:
"Obdrží každé povolání na 2. úrovni. Nahrazuje ovládací předměty "Runa a emocí" či "Žezlo emocí".

Umožňuje postavě vyjadřovat..."

Odbornosti: Pokročilá kontrola postavy
"Obdrží každé povolání na 2. úrovni.

Umožňuje pokročilou kontrolu postavy, jako..."

Podle mého je to v pořádku.
Měl jsem dojem, že je to na přestupu (jakémkoliv), ne na přestupu nějakého povolání na druhý level. Hledal jsem to, ale nenašel (nejspíš to bylo tou pokročilou hodinou :innocent:).
Lulelle píše:je to ovšem dost otravné, když ty runy nemáte... ten první lvl se nějak překlenout dá..i když 5000 xp při elfím expení je síla, když tu runu nemáte a náhodou se dostanete k tomu, že je potřeba

ale dva lvl jsou moc, podle mě je to chyba, že to je nastavené ne na celkový lvl, ale na lvl povolání
Stále máš ty runy, které dělají to samé, jako ty featy a jen přidají tu animaci. Pokud jsi o ně přišla (jestli to jde), tak stále můžeš hvězdičkovat... a beztak je to nějdy dobré i při té prováděné emoci.

Postava to může dostat na 2. - 4. levelu (když budeš mít skladbu povolání 1/1/1) a je to tak nejspíš proto, že je to systémová nutnost (jinak to nejde), jak píše nahoře Nalk.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Lulelle píše:je to ovšem dost otravné, když ty runy nemáte... ten první lvl se nějak překlenout dá..i když 5000 xp při elfím expení je síla, když tu runu nemáte a náhodou se dostanete k tomu, že je potřeba

ale dva lvl jsou moc, podle mě je to chyba, že to je nastavené ne na celkový lvl, ale na lvl povolání
Stále máš ty runy, které dělají to samé, jako ty featy a jen přidají tu animaci. Pokud jsi o ně přišla (jestli to jde), tak stále můžeš hvězdičkovat... a beztak je to nějdy dobré i při té prováděné emoci.

Postava to může dostat na 2. - 4. levelu (když budeš mít skladbu povolání 1/1/1) a je to tak nejspíš proto, že je to systémová nutnost (jinak to nejde), jak píše nahoře Nalk.[/quote]

však jasně, ale já sjem třeba založila novou postavu po nějaké době a měla jsem právě případ 1/1 a až na třetím lvl jsem to dostala a vím, že mě to děsně otravovalo
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Pavel píše:
Lulelle píše:je to ovšem dost otravné, když ty runy nemáte... ten první lvl se nějak překlenout dá..i když 5000 xp při elfím expení je síla, když tu runu nemáte a náhodou se dostanete k tomu, že je potřeba

ale dva lvl jsou moc, podle mě je to chyba, že to je nastavené ne na celkový lvl, ale na lvl povolání
Stále máš ty runy, které dělají to samé, jako ty featy a jen přidají tu animaci. Pokud jsi o ně přišla (jestli to jde), tak stále můžeš hvězdičkovat... a beztak je to nějdy dobré i při té prováděné emoci.

Postava to může dostat na 2. - 4. levelu (když budeš mít skladbu povolání 1/1/1) a je to tak nejspíš proto, že je to systémová nutnost (jinak to nejde), jak píše nahoře Nalk.
Lulelle píše:však jasně, ale já sjem třeba založila novou postavu po nějaké době a měla jsem právě případ 1/1 a až na třetím lvl jsem to dostala a vím, že mě to děsně otravovalo
Myslíš tím asi tu dobu než postava vykoná animaci zvednutí rukou před sebe, jakožto použití předmětu a než naskočí dialog ne?
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Pipi_CZ píše:
Lulelle píše:však jasně, ale já sjem třeba založila novou postavu po nějaké době a měla jsem právě případ 1/1 a až na třetím lvl jsem to dostala a vím, že mě to děsně otravovalo
Myslíš tím asi tu dobu než postava vykoná animaci zvednutí rukou před sebe, jakožto použití předmětu a než naskočí dialog ne?
tak celkově jde o zvyk prostě =)
16? Tak to je v pohodě
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Featy se obdrží na druhém levelu jakéhokoliv povolání, ne na celkovém druhém levelu. Proč? Protože NWN umožňuje dávat custom featy pouze z haků a při braní levelu - tj. je to nastavené na 2. úroveň libovolného základního povolání protože tu první si berete mimo Equilibrii.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět