BOOTED

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
thohand
Příspěvky: 5
Registrován: 12. 1. 2010 13.15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

BOOTED

Příspěvek od thohand »

poprvé jsem se přihlásil na Váš server s půlorkem Higorem Dongusem a hned jsem dostal BOOTED s tím, že moje IP je zabanována. Připojuji se z r5bz232.net.upc.cz a vzhledem k tomu, že jsem čerstvě nainstaloval hru a poprvé se hodlal připojit, je to dost zvláštní.
Sice přes mou wifi jede i soused, ale netuším, zda hrál NWN a to zrovna u vás, že by mi vysloužil ipban.

Díky za info a případné řešení
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: BOOTED

Příspěvek od cybermisa »

thohand píše:poprvé jsem se přihlásil na Váš server s půlorkem Higorem Dongusem a hned jsem dostal BOOTED s tím, že moje IP je zabanována. Připojuji se z r5bz232.net.upc.cz a vzhledem k tomu, že jsem čerstvě nainstaloval hru a poprvé se hodlal připojit, je to dost zvláštní.
Sice přes mou wifi jede i soused, ale netuším, zda hrál NWN a to zrovna u vás, že by mi vysloužil ipban.

Díky za info a případné řešení
Zkus lognout prosim jeste jednou, pokusim se neco zjistit, ale toto je spis zalezitost pro Labira …
thohand
Příspěvky: 5
Registrován: 12. 1. 2010 13.15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BOOTED

Příspěvek od thohand »

cybermisa píše:
thohand píše:poprvé jsem se přihlásil na Váš server s půlorkem Higorem Dongusem a hned jsem dostal BOOTED s tím, že moje IP je zabanována. Připojuji se z r5bz232.net.upc.cz a vzhledem k tomu, že jsem čerstvě nainstaloval hru a poprvé se hodlal připojit, je to dost zvláštní.
Sice přes mou wifi jede i soused, ale netuším, zda hrál NWN a to zrovna u vás, že by mi vysloužil ipban.

Díky za info a případné řešení
Zkus lognout prosim jeste jednou, pokusim se neco zjistit, ale toto je spis zalezitost pro Labira …
děkuji za ochotu, lognul jsem se a viděl jsem nějaké DM hlášky a šup dolu se stejnou informaci i IP banu
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ve hre jsem nic nezjistil, vse je ok, nutno pockat na Labira. Trpelivost :clover:
thohand
Příspěvky: 5
Registrován: 12. 1. 2010 13.15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thohand »

cybermisa píše:Ve hre jsem nic nezjistil, vse je ok, nutno pockat na Labira. Trpelivost :clover:
jasně rozumím, čekal jsem to, akorát takové ántré jsem nechtěl mít :blush:
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

thohand píše:
cybermisa píše:Ve hre jsem nic nezjistil, vse je ok, nutno pockat na Labira. Trpelivost :clover:
jasně rozumím, čekal jsem to, akorát takové ántré jsem nechtěl mít :blush:
Napiš mi přesné znění herního účtu. Ale musí být zcela přesné včetně malých a velkých písmen.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
thohand
Příspěvky: 5
Registrován: 12. 1. 2010 13.15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thohand »

labir píše:
thohand píše:
cybermisa píše:Ve hre jsem nic nezjistil, vse je ok, nutno pockat na Labira. Trpelivost :clover:
jasně rozumím, čekal jsem to, akorát takové ántré jsem nechtěl mít :blush:
Napiš mi přesné znění herního účtu. Ale musí být zcela přesné včetně malých a velkých písmen.
online účet s názvem Thohand2, neboť Thohand bylo již použito.
děkuji za pomoc s rozchozením
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Měl by se ti ozvat Arto až provede povolení.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Už jsem ti napsal PM s informacemi. Vše vyřešíme, hned jak budeš mít čas.
Wanting something does not give you the right to have it.
thohand
Příspěvky: 5
Registrován: 12. 1. 2010 13.15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thohand »

Arto píše:Už jsem ti napsal PM s informacemi. Vše vyřešíme, hned jak budeš mít čas.
Problém vyřešen, děkuji.
Odpovědět