Popisek postavy

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Lonewar
Příspěvky: 212
Registrován: 2. 3. 2008 16.35
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lonewar »

U hodně dlouhých popisu hrozí ještě jedna věc,která se mi stává celkem často.
Potkám postavu,kliknu na ní "očičkem" a začnu číst její popisek a když je dlouhý moje postava se mezitím zastaví a stojí dlouhou dobu na místě zatímco já čtu a čtu, i když IC by šla dál a míjenou postavu by si stihla prohlédnout "nenápadně"za chůze.
A na toto moje zastavení cizí prohlížená postava občas zareaguje Ic protože si myslí že jí něco chci,že má postava provokuje a podobně.
Takže raději (podle charakteru postavy kterou hraji) většinou dlouhý popis nedočtu a jdu dál.
Ovšem je to drobnost a dá se IC říci že má postava si tu cizí dlouze prohlíží a proto se zastavila.
Jestli se zastavit nechce zkrátka to nedočtu a ona si cizince dobře neprohlédne.
Zkrátka čtu pomaleji a tak asi má moje postava horší pozorovací talent. :smile:
Ovšem míchají se mi do čtení- pozorování věci které vidět nejsou např. charakter a minulost atd. které do popisu nepatří,což se tu neustále zdůrazňuje.
Naylunův návod na popis postav je podle mě nejlepší řešení.

Já osobně jsem pro to , raději delší popisy a veřejně známé věci dávat spíše na forum
např. do detailních popisů postav nebo nějakou sekci "Co se o kom povídá".

Ovšem nejsem nikdo s vyšším statutem.Takže jen prezentuji své postřehy ze hry. :smile:
Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

jen ať si popisek dlouhý je, pokud obsahuje v úvodních několika řádcích to nejpodstatnější
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Street_cz píše:jen ať si popisek dlouhý je, pokud obsahuje v úvodních několika řádcích to nejpodstatnější
George (na Nicky) měl tuším vychytaný popisek, kdy měl vcelku krátký odstaveček pro rychlé čtení..a pod tím dlouho odřádkovaný další popis, který na první pohled nevidíš (jen vidíš posuvník a nejsi nucen to číst, páč základní info máš z krátkého horního textu) a tam byl dosti detailní popis.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Odpovědět