crash nwn

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

crash nwn

Příspěvek od anurin »

Ahoj, mám takový problém. Od 10.3. mi nejde spustit nwn. Když kliknu na ikonu pro spuštění, napíše se mi tato hláška. ,,Verze souboru není kompatibilní se spuštěnou verzí systému Windows. Ověřte systémové informace počítače, zda je potřeba verze programu x86 ( 32 bitová ) nebo x64 (64 bitová), a kontaktujte vydavatele softwaru.´´

Podotýkám, že nwn mi šlo ještě ten den. Nejspíš ( toho se domnívám já ) , za to můžou nové aktualizace Windows 7

Aktualizace systému Windows 7 pro systémy platformy x64 (KB976264)

Datum instalace: ‎10.‎3.‎2010 16:34

Stav instalace: Úspěšné

Typ aktualizace: Doporučeno

Instalací této aktualizace odstraníte problémy s nekompatibilitou aplikací v systému Windows 7. Úplné podrobnosti o této aktualizaci naleznete v článku KB976264 znalostní báze Knowledge Base. Po dokončení instalace bude pravděpodobně třeba restartovat počítač.

Další informace:
http://support.microsoft.com/KB/976264

Nápověda a podpora:
http://support.microsoft.com


To je můj názor na věc. Problém však je, že když tuto aktualizaci chci odinstalovat, nenabízí mi ji v seznamu odinstalovatelných aktualizací. Nevím kde ji odinstalovat. Ostatní aktualizace odinstalovat umím.

Poradí někdo?
:helpsmilie:

Ještě z opakuji, ten den mi NWN šlo. Po vypnutí počítače už ale ne. Myslím si že za to mohou aktualizace, nic jiného to snad ani být nemůže. Ale možná se pletu a máte jiné zkušennosti.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Co obnova systému? Nevím jistě, jestli to vrátí i aktualizace OS, ale zkusit to můžeš.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Pipi_CZ píše:Co obnova systému? Nevím jistě, jestli to vrátí i aktualizace OS, ale zkusit to můžeš.
vyzkoušel jsem, dokonce jsem reinstaloval windows ale pořád nejde.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 522
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Co takhle rada jen když začneš znova hrát na EQ? :clover: :biggrin:

PS: Připravte si někdo rady, páč já fakt nevím :ermm: (OT)
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

hemendo píše:Co takhle rada jen když začneš znova hrát na EQ? :clover: :biggrin:

PS: Připravte si někdo rady, páč já fakt nevím :ermm: (OT)
Nezačnu, díky. Spíš si myslím, že mi nikdo poradit nechce, ze strachu, že bych začal hrát na EQ :megalol:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

HA! Už jsem to vyřešil a za nedlouho se lognu na EQ! Těšte se! :diablo:
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Kdyžtak napiš prosím tě, čím to bylo. Dík
Wanting something does not give you the right to have it.
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

anurin píše:HA! Už jsem to vyřešil a za nedlouho se lognu na EQ! Těšte se! :diablo:
A to už jsem se chystal, že na chlébské budu kupovat tři kokosové ořechy... Jak se zdá, tak si pochutnám já :biggrin:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Arto píše:Kdyžtak napiš prosím tě, čím to bylo. Dík
Aktualizace to nebyli, zkoušel jsem reinstalovat windows a nic … nakonec jsem reinstaloval nwn a vše zas šlape. Nevím co se mi pos... ale stačilo reinstal hru.
Odpovědět