CvC s Bubbem a nezapnutí odporu

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

tenskytarou píše: Když už je forum přesunuto kam má a když už tady Enesek rozjel takovou diskusi, dovolím si ještě jeden vstup. Samozřejmě děkuji za zastání hráči hemendo, za nezapnutí módu jsem se už omluvil, jsme nováčci, tak se ještě učíme a takové chyby prostě můžeme dělat, dokud nás někdo na ně neupozorní nebo to nevyčteme na stránkách či foru.
Na druhou stranu hráč Enesek je už zkušenější a tak by se měl chyb vyvarovat spíš. Jednou chybou je, že tu rozjede sáhodlouhou diskusi, místo aby zůstal ve hře, sledoval, co se děje a pak i případně OOC se zeptal a poučil.
Nevím jak si přišel na to, že jsem u PC nebyl. Asi nevíš, že když postavu umlátíš do bezvědomí nemůže se hýbat a je v BEZVĚDOMÍ. Psát na forum sem začal hned jak jste odešli a já se mohl hýbat, odešel jsem kus od cesty a tam sem šel nas*anej ze hry psát na forum.
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Enesek píše:
tenskytarou píše: Když už je forum přesunuto kam má a když už tady Enesek rozjel takovou diskusi, dovolím si ještě jeden vstup. Samozřejmě děkuji za zastání hráči hemendo, za nezapnutí módu jsem se už omluvil, jsme nováčci, tak se ještě učíme a takové chyby prostě můžeme dělat, dokud nás někdo na ně neupozorní nebo to nevyčteme na stránkách či foru.
Na druhou stranu hráč Enesek je už zkušenější a tak by se měl chyb vyvarovat spíš. Jednou chybou je, že tu rozjede sáhodlouhou diskusi, místo aby zůstal ve hře, sledoval, co se děje a pak i případně OOC se zeptal a poučil.
Nevím jak si přišel na to, že jsem u PC nebyl. Asi nevíš, že když postavu umlátíš do bezvědomí nemůže se hýbat a je v BEZVĚDOMÍ. Psát na forum sem začal hned jak jste odešli a já se mohl hýbat, odešel jsem kus od cesty a tam sem šel nas*anej ze hry psát na forum.
A proč to asi neví? Protože je nováček a ti často něco neví, jako já to dřív nevěděl, jako ty si to dřív nevěděl nebo si snad byl vždydcky dokonalej a proto si musíš vylejvat zlost na nováčky na fóru? Nebo je víc rozumné jim poradit, co myslíš? :clover: Zamysli se a nereaguj tak podrážděně prosím.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

tenskytarou píše:A ještě je tu jedna věc na zamyšlení v souvislosti s beduínem, který ženy pokládá za nižší tvory. Někde jsem četl, že náboženství z reálného světa nemají co dělat ve hře. Opravdu se i na zdejší poušti pěstuje islám?
PM
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Pánové, klid.

Pokud máte nějaké neshody s jiným hráčem (včetně DX), jedobré vyříkat si to s dotyčným nejprve soukromě (např. skrze PM/ICQ/apod.), pak teprve se obracet na fórum (a když už, tak popište co se stalo a zdržte se emotivních výpadů). Spousta věcí není úmysl nebo je nedorozuměním.

Berte IC věci čistě IC (chování postavy o ní často leccos vypovídá) a neřešte domněnky a OOC teorie toho proč někdo nějak jednal ve hře.

Z každého CvC, které skončí smrtí napište report DX do PM, včetně toho, jak se k CvC dospělo (motiv).
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Pavel Urban píše:Pánové, klid.

Pokud máte nějaké neshody s jiným hráčem (včetně DX), jedobré vyříkat si to s dotyčným nejprve soukromě (např. skrze PM/ICQ/apod.), pak teprve se obracet na fórum. Spousta věcí není úmysl nebo je nedorozuměním.

Berte IC věci čistě IC (chování postavy o ní často leccos vypovídá) a neřešte domněnky a OOC teorie toho proč někdo nějak jednal ve hře.

Z každého CvC, které skončí smrtí napište report DX do PM, včetně toho, jak se k CvC dospělo (motiv).
Snažím se to tu vysvětlit už asi 120123 příspěvkem a stále sem to neřekl tak jako ty v jednom. :biggrin:
Za to ti patří velké díky :clover:
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Proč to neví mě totálně nezajímá. Možná sis nevšim ale hned v první příspěvku jsem psal toto:
Enesek píše:Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti.
Vím, že je nováček, ale nemůžu vedět co neví a radit mu. Jiná situace by byla kdyby napsal TELL o radu, jak to dělá spousta jiných nováčků.

Příspěvek jsem napsal podrážděně s tím souhlasím a taky jsem to tak chtěl ale napsal jsem k tomu doporučení.
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Enesek píše:Proč to neví mě totálně nezajímá. Možná sis nevšim ale hned v první příspěvku jsem psal toto:
Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti.
Všiml a taky jsi v něm napsal zpoustu dalších věcí. Jsi akorát ukřivděný a poučení si z toho nevezmeš vlastně tě to absolutně nezajímá, oni si z toho poučení vzali. :clover:
Enesek píše:Vím, že je nováček, ale nemůžu vedět co neví a radit mu. Jiná situace by byla kdyby napsal TELL o radu, jak to dělá spousta jiných nováčků.

Příspěvek jsem napsal podrážděně s tím souhlasím a taky jsem to tak chtěl ale napsal jsem k tomu doporučení.
Možná ani nejde o to, že si ten příspěvek podrážděně napsal ale taky o to kam jsi ho napsal a že jsi ho napsal!

No nic, už se od toho distancuju, nebaví mě to vysvětlovat furt dokola. Vyřešte si to mezi sebou.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

hemendo: možná kdybys skutečně situaci uklidňoval, místo kritizování a tím přilévání do ohně :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Lock.…?
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

hemendo píše:Všiml a taky jsi v něm napsal zpoustu dalších věcí. Jsi akorát ukřivděný a poučení si z toho nevezmeš vlastně tě to absolutně nezajímá, oni si z toho poučení vzali. :clover:
Prosím tě, to poučení o kterým furt mluvíš, to je jako, že to nemám řešit na forech?
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Uz se to u dost zvrhlo, takze zamykam, toto nikam nevede. DM tym ma k dispozici logy, pro pripadne posouzeni, report jedne strany (Enesek), druhou jsem vyslechl ve hre.
Zamčeno