Falešní dvojníci

Když zlobí kouzla a modlitby

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Falešní dvojníci

Příspěvek od Naylun »

Efekt průhlednosti nelze zrušit meditací, ani kouzlem Zruš nakouzlení. Samovolně však zmizí po uplynutí doby trvání kouzla.

TIP: Kromě relogu lze chybu obejít ještě "překrytím" efektu průhlednosti od Falešných dvojníků jiným efektem průhlednosti od jiného kouzla a jeho následným zrušením. Funguje to např. pro Neviditelnost, Vylepšenou neviditelnost, Vzhled ducha, Nadpozemský vzhled, Lepší útočiště a myslim, že i vyléčení knězem v chrámu.
Naposledy upravil(a) Naylun dne 25. 8. 2009 23.37, celkem upraveno 3 x.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Re: Falešní dvojníci

Příspěvek od Sethiel »

Panathian píše:Efekt průhlednosti nelze zrušit meditací, ani kouzlem Zruš nakouzlení (relog taky nepomáhá). Samovolně však zmizí po uplynutí doby trvání kouzla.

TIP: Kromě relogu lze chybu obejít ještě "překrytím" efektu průhlednosti od Falešných dvojníků jiným efektem průhlednosti od jiného kouzla a jeho následným zrušením. Funguje to např. pro Neviditelnost, Vylepšenou neviditelnost, Vzhled ducha, Nadpozemský vzhled, Lepší útočiště a myslim, že i vyléčení knězem v chrámu.
Hm … jen nápad … nejde to zrušit módem Skrývání? Ten taky dělá stejnej (nebo podobnej) efekt.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Skrývání to nezruší, Nadpozemská záře taky ne.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Relog (resp. nějak v souvislosti s restem). ;-)
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Nojo, díky, tak relog zdá se pomáhá, možná jsem se předtím odpojil ještě před uložením aktuálního stavu postavy, nevim.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

po zásahu se na mě dvojníci naštvou a snaží se mě rozsápat. A když se nedejbože před sesláním kouzla naboostím, tak mají i boosty (minimálně třeba na meči, který v průběhu sesílání mám v ruce).
A vlastní kopie málem zabili svého stvořitele (lol?).
Taky budou nějací brouci v jejich výdrži/hp...měli by se po zásahu rozplynout, ale jsou schopni fungovat jako "summoni".
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Odpovědět