Fallout online

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Fallout online

Příspěvek od OneHeart »

čau vy lidi.

Pro fandy falloutovskýho prostředí je tu už delší dobu k mání Fallout online - mmorpg na enginu Falloutu 2.

Je to docela legrace, ale po hráčích to vyžaduje pevně nervy a koule z oceli. Kdekdo vás odstřelí jen proto, že se mu líbí vaše bunda .) (=je to správnej felaut)

návod na instalaci + šikovnej si na šílený brahmín ě počte i víc o tom, jak to funguje ;)
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Dva dotazy:
1) je to ten ruský Fallout?
2) Pokud ano, stále to tam vypadá "log, heb, ztráta equipu" atd.? :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

rusáků je tam spousta, ale s eng vystačíš.

Když nehraješ dementa, tak nemusíš pořád chcípat ;)
Já hraju solitéra a už to docela jde. Od doby, co jsem si udělal minigun se moje přesvědčovací schopnosti rapidně zlepšily :))
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 241
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Nalk píše: 2) Pokud ano, stále to tam vypadá "log, heb, ztráta equipu" atd.? :biggrin:
Neměj takové plyšové dotazy ZOMG, samozřejmě, že určitě ano. Ale nemusí tomu tak být vždy :bigwink:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Lampyris píše:
Nalk píše: 2) Pokud ano, stále to tam vypadá "log, heb, ztráta equipu" atd.? :biggrin:
Neměj takové plyšové dotazy ZOMG, samozřejmě, že určitě ano. Ale nemusí tomu tak být vždy :bigwink:
Mám ten dotaz, protože když tam příjdu jako nový, tak mi mé znalosti světa Falloutu nebudou úplně nejužitečnější, než si "ošahám" hru...a právě v té fázi netoužím být sejmut, obrán a bez prostředků živořit v pustině. :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Odpovědět