Jazyk

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

allekoo píše:Prosim o zavedenie ružoveho toaletneho papieru pretože moju nehru an Eq strašne komplikuje použivanie bežneho toaletneho papieru.

Baaaaaah, svet sa netoči len okolo vás. Každy predsa vie že Svet sa točí iba okolo mňa
:megalol:
Väčšinou píšeš celkom rozumne,ale tentokrát musíš uznať,že svet sa vždy točil a bude točiť okolo mňa,takže tvoj problém s hemeroidmi je len drobný záblesk v trhline reality :D

Inak dobrá nezmyselná hádka ako vždy

Trpajzlíci budú hovoriť niečo ako: " Zkurvená vychčaná voda, horšá než Bramborove chčiny, nedávaj do nej nohu bo banská pleseň bude tvoj najmenši problém"

Priemerný občan kdekoľvek: " Voda je otrávená,chorobná.……"

Akotak sčítaný občan (je jedno či elf/človek či iná zrúdička) "voda je zamorená..."

Zrúdička z MUNI " Voda je kontaminovaná.."



A ďalej si Dron,či kto tú písal tie nezmysly,nechce sa mi preklikávať späť, predstav,že všetci tí srandisti majú medzi sebou nejakú interakciu,ehm,reagujú na seba,ehm,stretávajú sa a občas sa počúvajú,ehm,kurva,som sa stretol stým zeleným uchom a hned som mu jednu jebol bo hučal,ze mame gontaminovanú vodu,heh,braši,nespýtame sa radšej modrokabatníkov čo to je?

Fakt dobrá debata na 4 strany, fórum eq nikdy nesklame :D
Odpovědět