Nefunkční odkaz

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nefunkční odkaz

Příspěvek od Ikkie »

V sekci "Ke stažení" mi nefungují odkazy na haky EQ - instalátor a ZIP soubor. Chrome mi píše:

Tato webová stránka není dostupná.

Webové stránky na adrese ftp://hrac:hrac@81.2.209.14/Equilibrie_20.zip jsou možná dočasně nedostupné nebo mohly být přemístěny na novou webovou adresu.
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Sylmael
Příspěvky: 58
Registrován: 5. 6. 2007 17.40
Bydliště: SK

Příspěvek od Sylmael »

Chrome zatial nevie pracovat s FTP.
Google mi vyhodil tento odkaz :
http://www.google.com/support/forum/p/C … c761&hl=en
ICQ uz nepouzivam. Piste len PM, dik.
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Díky :)
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

mapa

Příspěvek od Akruo »

Nevím, jestli je to chyba jen u mne, ale nefunguje odkaz na mapu světa velikosti 4000x3200 pixlů :smile:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Ten vážně nefunguje.
WsweetJane
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 4. 2010 17.17

Re: Nefunkční odkaz

Příspěvek od WsweetJane »

Ikkie píše:V sekci "Ke stažení" mi nefungují odkazy na haky EQ - instalátor a ZIP soubor. Chrome mi píše:

Tato webová stránka není dostupná.

Webové stránky na adrese ftp://hrac:hrac@81.2.209.14/Equilibrie_20.zip jsou možná dočasně nedostupné nebo mohly být přemístěny na novou webovou adresu.
____________________________________________________________________________________________

ADD:

Mám problém - spadl mi počítač a přišla sem o všechna data o celé nwn - teď se snažím stahovat znova vše...předtím mi to zařizoval brácha...a na webu se mi nedaří stáhnout Haky equlibrie 2.1 windows instaler:( odkaz je nefunkční...:(

Nějáká rada?
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Nefunkční odkaz

Příspěvek od Akruo »

WsweetJane píše:
Ikkie píše:V sekci "Ke stažení" mi nefungují odkazy na haky EQ - instalátor a ZIP soubor. Chrome mi píše:

Tato webová stránka není dostupná.

Webové stránky na adrese ftp://hrac:hrac@81.2.209.14/Equilibrie_20.zip jsou možná dočasně nedostupné nebo mohly být přemístěny na novou webovou adresu.
____________________________________________________________________________________________

ADD:

Mám problém - spadl mi počítač a přišla sem o všechna data o celé nwn - teď se snažím stahovat znova vše...předtím mi to zařizoval brácha...a na webu se mi nedaří stáhnout Haky equlibrie 2.1 windows instaler:( odkaz je nefunkční...:(

Nějáká rada?
Tak to doporučuji nejprve tedy stáhnout 2.0 a potom využít update na 2.1 (ten funguje)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
WsweetJane
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 4. 2010 17.17

Příspěvek od WsweetJane »

Sylmael píše:Chrome zatial nevie pracovat s FTP.
Google mi vyhodil tento odkaz :
http://www.google.com/support/forum/p/C … c761&hl=en
____________________________________________________________________________________________


Prosím o radu...nejde mi to sahnut ten 2.1 pack pro windows - ani v expoleru ano v mozzile v ničem! H E L P!!!

wsweetjane@seznam.cz
Odpovědět