Zmizelá postava

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Princ Krason
Příspěvky: 2
Registrován: 23. 1. 2009 0.43

Zmizelá postava

Příspěvek od Princ Krason »

Dobrej, nevim jestli to píšu do správný sekce, sem tu novej na foru. Někde na přelomu roku 2007 2008 sem tu hrál a měl sem klerika jménem Adeth 4lvl, dost bych ho chtěl zpátky byl na ůčtu Nabarvenej_elf a teď už tam neni ale ostatní postavy jo. :helpsmilie:
Lonewar
Příspěvky: 216
Registrován: 2. 3. 2008 16.35
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lonewar »

A neměl jsi ho na jiném účtu?
Byl to Elf, v černém nebo tmavém oblečení (něco jako je klerikovo roucho nebo kutna)
a hledal občas kameny u stříbrných vodopádů ? Na toho si pamatuju.
Ale acc bylo možná jinak, ne Nabarvenej_elf. Ale nevím to jistě.
Naposledy upravil(a) Lonewar dne 9. 3. 2009 10.03, celkem upraveno 1 x.
Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Postava Adeth se nachází na jiném tvém účtu. Máš dle záznamů ISA 3 - Nabarvenej_elf, Mistr Killias a Revertis. Tuším že je na tom posledním.

Ale dobře že jsi se ozval. Vyřešíme ještě jednu věc veřejně, aby to byl i příklad pro ostatní, neboť se tento nešvar a porušování pravidel poslední dobou značně rozrostl. Jedná se o porušení pravidla 4.13. a to závažným způsobem.

Jakákoliv činnost před NPC (notabene před stráží!) jenž usvědčuje postavu z nekromancie (vyvolání nemrtvých, proměna do nemrtvých, chlubení se nekromancií, vzývání Harguda atd...) je porušením pravidla 4.13. o zneužití nepřítomnosti DM ve hře - pokud by bylo nablízku DM tak by stráž velmi rychle zareagovala a dotyčný "rádoby nekromant" maximálně s několika levely pána smrti by rychle skončil na Druhé straně s nemožností znovuzrození (tj. permanentní smrt). Žádný soud, žádná milost. Rychlý konec.

Zároveň vzhledem k vašemu počínání můžete počítat s rychlými zásahy ostatních postav - a tak je to správně.

Takže vážení "rádoby nekromanté" v čele s tebou Nabarvenej_elfe - buďto budete hrát nekromanty inteligentní, skrývající svou totožnost a činnost a pokoutně kující pikle a úklady, nebo budete pokračovat v tom co děláte teď a bude tento problém řešen OOC cestou (mazání postav, BAN na všechny používané IP či rozsah IP adres atd..) neboť se nejedná o nic jiného než o porušování pravidel a to jako takové nebude nikdy řešeno IC cestou.


Doufám že si rozumíme.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Princ Krason
Příspěvky: 2
Registrován: 23. 1. 2009 0.43

Příspěvek od Princ Krason »

Hmmm..tak to pardon to mě nenapadlo... myslel sem, že když se mág učí nekromancii a neprovozuje ji nebo tak tak se nic neděje. Když sem to řek na universitě v tirianu tak kecy neměli. Moje mejlka, pardon. Napravim se.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Je rozdíl škola nekromancie (například Raise Dead je nekromantické kouzlo) a vyvolávání nemrtvých. Jedno z toho není v souladu se zákony ;]

Edit: se zákony vyvěšenýmy na náměstí v Tiru, hned vedle nástěnky
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Raise Dead je škola vyvolávání.

Mimochodem na poklidném teoretickém studiu nekromancie není nelegálního snad nic. S tím chlubením (je-li myšleno slovní) si nejsem jist, ostatní je na trest smrti. Univerzita resp. někteří její členové mají sjednanou výjimku.
On je rozdíl mezi studentem nekromancie (jejíž studium je na MUNI dokonce povinné) a nekromantem. :bigwink:
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Princ Krason píše:Když sem to řek na universitě v tirianu tak kecy neměli.
Tak to promin, ale nevim, s kym jsi mluvil. Naposledy adeptka, co vyuzivala nekromancie nad ramec povoleny zakony byla souzena Radou Mistru a vyloucena jak z MUNI, tak z Tirianu …
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

cybermisa píše:
Princ Krason píše:Když sem to řek na universitě v tirianu tak kecy neměli.
Tak to promin, ale nevim, s kym jsi mluvil. Naposledy adeptka, co vyuzivala nekromancie nad ramec povoleny zakony byla souzena Radou Mistru a vyloucena jak z MUNI, tak z Tirianu …
NPC mlči, NPC svädčí :biggrin: a že je ten ramec ale maličkatý.
Because I'm Batman !!!
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Bez svolení mistra nekromancie Marlatha je ten rámec doslova nulový. A to i na území Univerzity. Navíc pro adepty MUNI platí kromě zákonů také interní směrnice MUNI.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
lock
Příspěvky: 1
Registrován: 30. 7. 2008 14.59
Kontaktovat uživatele:

stratila se me postava po padu serveru

Příspěvek od lock »

Ahoj zacinala se rozjizdet 3.5.2010 bitva v drehanu padl server a po opetovnem spusteni jsem nenasel svoji postavu isandra na 6 lvl. nekolik dni jsem kvuli te bitve nespal dokonce dovolena v praci kdyz se konecne konala tak jsem byl opet druhy den tahem vzhuru maximalni cas jsem venoval hlidkam nejprve primo v drehanu potom i na predsunute hlidce a ted tohle. Postava me zmizela z uctu looliitka. Budu moct jeste nekdy hrat za tuto postavu? Diky
dzuvak
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 7. 2008 1.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzuvak »

mám stejný problém jako lock, po pádu serveru dnes v cca 22:22 jsem nenašel svou postavu v nabídce. acc: dzuvak , postava: Kosťa Skinntrot. Co se dá dělat, uvidíme co na to řádný restart serveru. :ermm:
Irenej z Arkádie
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

dzuvak píše:mám stejný problém jako lock, po pádu serveru dnes v cca 22:22 jsem nenašel svou postavu v nabídce. acc: dzuvak , postava: Kosťa Skinntrot. Co se dá dělat, uvidíme co na to řádný restart serveru. :ermm:
Jestli máš dva účty, zkus mezi nima přepnout (lognout za jeden účet a pak zas za účet dzuvak). Mně se to někdy stávalo, když jsem používal postavy na dvou účtech.
Kraki Skengdrang
dzuvak
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 7. 2008 1.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzuvak »

jo používám dva účty, ale nepomohlo to. Druhý účet funguje normálně. Postavu jsem navíc uložil pomocí pokročilého ovládání před začátkem karavany. Postava je fuč. :helpsmilie:

edit: postava se neobjevila ani po pravidelném restartu serveru.
Irenej z Arkádie
Odpovědět