Placos ban …

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Malae
Příspěvky: 37
Registrován: 5. 5. 2010 21.43

Placos ban …

Příspěvek od Malae »

Po chvíli hraní, tak 10 minut. Mě spadla hra se slovy byl si zaveden. Tak sem se lognul a koukl co se děje... našel sem v hodnocení placosu toto:

Do vypršení BANu zbývá reálného času 6 dnů 23 hodin 58 minut..

Chvíli sem pátral čím by to mohlo být až sem si vzpoměl že account píši Malae a v tu dobu jsem se přihlásil jako malae. Jen co sem to přepsal na správný, tak hra jede... ale PGR mám -4 za podvádění, což při záměně velikosti písmena je trošku divné..

log mužu zaslat, stačí si zažádat po PM

PGR se spraví za pár hodin pěkné hry. ale to co se píše o zastavené DM pomoci se mi moc nezamlouvá... opravdu kvůli překliku mám zastavenou pomoc ?
:ermm:

Dík za odpověď
_________________________________________
Cali - MIA *Miss in action*.
Sam z Hvozdu
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Kuli takovýhle chybě určitě ne, je možné že i DM ti sami placos opraví na nulu
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Ono totiž ten ban je za "přendavání předmětů". Dostal jsi ho, když jsi si sebral něco z trezoru, nebo ze země (možná by stačilo jen vzít si něco z inventáře do ruky? .. kdo ví...).

Holt to jsou problémy lidí, co mají pirátskou verzi a mají vypnutou kontrolu účtu u Bioware ;)…

Nicméně Labir slíbil, že tuhle drobnost (netušil,, že záleží na velikosti písmenek) brzy opraví. zatím kontaktuj nějaké DM a ono by ti mělo pomoci.

Pokud někoho napadne tenhle bug používat jako výmluvu pro předávání předmětů, radši to ani nezkoušejte. DMka mají další možnosti jak přijít na to, co jste provedli a jestli nelžete. (Tím teď nemzslím tebe, samozřejmě :))
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Malae
Příspěvky: 37
Registrován: 5. 5. 2010 21.43

Příspěvek od Malae »

The_Balrog píše:Ono totiž ten ban je za "přendavání předmětů". Dostal jsi ho, když jsi si sebral něco z trezoru, nebo ze země (možná by stačilo jen vzít si něco z inventáře do ruky? .. kdo ví...).
Jo, vzpomínám si že sem šel od bytu a co sem si koupil koláček (mám log) tak mi to vyskočilo a odpojilo :smile:

The_Balrog píše:Holt to jsou problémy lidí, co mají pirátskou verzi a mají vypnutou kontrolu účtu u Bioware ;)…
No mám koupenou originálku a ISA je zaplá... ikdyž nemyslím že by nějak dobře fungovala =)


Jinak děkuji za rady. :clover:
_________________________________________
Cali - MIA *Miss in action*.
Sam z Hvozdu
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Jasně, a právě rozměnění peněz bylo vyhodnoceno jako přendavání předmětů. (Všimni si, že ti vždycky na chvíli zmizí a vrátí se přepočítané.)

ISA s tímhle nemá pořádně co do činění, jde o ten začátek, po přihlašovací obrazovce s jménem účtu a heslem. Pokud nemáš kontrolu na Bioware serveru přesměrovanou na localhost (neobjeví se ti, že se nejde připojit k serveru a někteér služby nemusí být dostupné), dovolí ti to hrát pouze s účtem registrovaným na Bioware stránkách a tamní kontrola hlídá i velká a malá písmenka.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

The_Balrog píše: ISA s tímhle nemá pořádně co do činění, jde o ten začátek, po přihlašovací obrazovce s jménem účtu a heslem. Pokud nemáš kontrolu na Bioware serveru přesměrovanou na localhost (neobjeví se ti, že se nejde připojit k serveru a někteér služby nemusí být dostupné), dovolí ti to hrát pouze s účtem registrovaným na Bioware stránkách a tamní kontrola hlídá i velká a malá písmenka.
Presne jak pise Balrog. Doporucuji ti se ragistrovat a strankach Bioware, s cimz souvisi i koupe originalu NWN.
Odpovědět