Vysaj magii

Když zlobí kouzla a modlitby

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Vysaj magii

Příspěvek od Nalk »

Efekt selhání kouzla ruší úspěšný rest.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Vysaj magii

Příspěvek od cybermisa »

Nalk píše:Efekt selhání kouzla ruší úspěšný rest.
To neni chyba, to je bohuzel vlastnost, kterou zmenit nelze.
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

IC se na MUNI okecávalo nějak tak tak, že vysátí prostě ovlivní určitou oblast a vše v ní a vysaje magii i z casterů. Do té oblasti se ale magie vlemi bzy vrátí protože logicky putuje z msít z vyšším potenciálem kolem vysáté oblasti dovnitř. Proto mohou casteři normálně meditovat a po meditaci kouzlit.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Panathian píše:IC se na MUNI okecávalo nějak tak tak, že vysátí prostě ovlivní určitou oblast a vše v ní a vysaje magii i z casterů. Do té oblasti se ale magie vlemi bzy vrátí protože logicky putuje z msít z vyšším potenciálem kolem vysáté oblasti dovnitř. Proto mohou casteři normálně meditovat a po meditaci kouzlit.
Okecám si, kde co, jen mě to zajímalo.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

takže stačí rychle zarestit a jsi za vodou (=efekt kouzla spadne, i když kouzlo samo stále působí?).
Jestli to je tak, tak se mi to zdá spíše jako zneužití.
Věřím, že podobně rozumně bych si mohl okecat i bugování HP :bigwink:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

OneHeart píše:takže stačí rychle zarestit a jsi za vodou (=efekt kouzla spadne, i když kouzlo samo stále působí?).
Jestli to je tak, tak se mi to zdá spíše jako zneužití.
Věřím, že podobně rozumně bych si mohl okecat i bugování HP :bigwink:
Bohuzel, zneuzitelne je v NWN kde co. Co se toho restu tyce, kdyz chces Vysati vyuzit v boji a neco zabit, nez kouzlo prestane pusobit, tak rest das tezko (v okoli jsou potvory, spadnou ti vsechny boosty, jsi omezovan casovym limitem mezi resty …).
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

A hlavně "nemůže odpočívat, když jsou poblíž nepřátelé" a tahle hláška má docela dosah, takže klasicky v boji to člověk asi neoblbne. Já jsem restil, až když gnollové padli a ejhle můžu castit.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

cybermisa píše:
OneHeart píše:takže stačí rychle zarestit a jsi za vodou (=efekt kouzla spadne, i když kouzlo samo stále působí?).
Jestli to je tak, tak se mi to zdá spíše jako zneužití.
Věřím, že podobně rozumně bych si mohl okecat i bugování HP :bigwink:
Bohuzel, zneuzitelne je v NWN kde co. Co se toho restu tyce, kdyz chces Vysati vyuzit v boji a neco zabit, nez kouzlo prestane pusobit, tak rest das tezko (v okoli jsou potvory, spadnou ti vsechny boosty, jsi omezovan casovym limitem mezi resty …).
No ale v CvC by to bylo zneužitelný krásně (zvlášť s tou tradicí zapnout odpor až pikosekundu před samotným zásekem :-)) , proto mě trochu zaráží postoj týmu k tomuhle.
Ale popravdě mě to zas tak netrápí,…*

Např. situace, kdy bych to seslal já jako mág proti jiným mágum a oni by si začali restit (tzn. mě by zbývalo jen to samé nebo se nechat vyprasit...) ? Z toho bych určitě hodně prskal.
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Zapneš odpor, jim se rest přeruší a jsou bez boostů.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

OneHeart píše:
cybermisa píše:
OneHeart píše:takže stačí rychle zarestit a jsi za vodou (=efekt kouzla spadne, i když kouzlo samo stále působí?).
Jestli to je tak, tak se mi to zdá spíše jako zneužití.
Věřím, že podobně rozumně bych si mohl okecat i bugování HP :bigwink:
Bohuzel, zneuzitelne je v NWN kde co. Co se toho restu tyce, kdyz chces Vysati vyuzit v boji a neco zabit, nez kouzlo prestane pusobit, tak rest das tezko (v okoli jsou potvory, spadnou ti vsechny boosty, jsi omezovan casovym limitem mezi resty …).
No ale v CvC by to bylo zneužitelný krásně (zvlášť s tou tradicí zapnout odpor až pikosekundu před samotným zásekem :-)) , proto mě trochu zaráží postoj týmu k tomuhle.
Ale popravdě mě to zas tak netrápí,…*

Např. situace, kdy bych to seslal já jako mág proti jiným mágum a oni by si začali restit (tzn. mě by zbývalo jen to samé nebo se nechat vyprasit...) ? Z toho bych určitě hodně prskal.
Pokud to nekdo takto zneuzije v CvC, ponese si nasledky.

Co se postoje tymu tyce, DM tym nema nastroje, jak upravovat systemy.

Po te, jak jsem videl "vyuzivat" toto kouzlo v praxi, tak ja osobne bych jej nejradsi zrusil … a nebo bude na case, aby jej zacala vyuzivat i NPC :devil_2: :devil_2: :devil_2:
Odpovědět