Drobná zvířata

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Skurkaa píše:
Bas píše:
Aefar píše: Nicméně... v reálu vás jezevec docela může dostat, ta šelma dokáže být pěkně zuřivá - a to nechtějte, aby jich bylo víc... kor nevycvičené a beze zbraně.
Byls v lese? Jezevec uteče když ě vidí, je sice velkej, ale ueče, ne že by ti ukousl nohu :biggrin: :bigwink:
Noo třeba na EQ mají všichni jezevci nějaký mateřský instinkt a vždy je poblíž nějaký "jezevčátka" proto útočí :biggrin:
Utočí, protože ikdyby byli modrý, tak by se našlo několik jedinců co by s oblibou tyhle roztomilé tvorečky zabíjelo dál!! *mračí se na určité jedince, kteří jistě vědí, že jsou pod dohledem nebezpečně varujcích očí*

A když je budete zabíjet a zabíjet a zabíjet.. budou agresivnější a agresivnější a agresivnější a agresivnější!!

Když necháte lovu třeba zmodrají!! :clover:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Wolf píše: Když necháte lovu třeba zmodrají!! :clover:
Kdepak, budou expit a expit a nakonec ovladnou Tirian, pac jezevciny jim budou maly … znamene je potvory … horsi jak trapaslici :biggrin: :biggrin:
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Wolf píše:...když je budete zabíjet a zabíjet a zabíjet.. budou agresivnější a agresivnější a agresivnější a agresivnější!
Mno, nerad ti oponuji, ale když něco opakovaně zabíjíš, tak to většinou vyhyne :blush: :biggrin: (kromě NWN dobrodruhů a rychle mutujících virů :shades: :biggrin: :biggrin: ).
Obrázek
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Kato: Což naznačuje ta velikost písmen...
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

The_Balrog píše:Kato: Což naznačuje ta velikost písmen...
Jsem rád, že si rozumíme! :clover: (ikdyž mě to nenapadlo, hezký argument)

Kato říká ti něco SPAWN? Když máš ten hekzý titul tam kdesi, mohl bys to vedět :yes: :biggrin:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Wolf píše:
The_Balrog píše:Kato: Což naznačuje ta velikost písmen...
Jsem rád, že si rozumíme! :clover: (ikdyž mě to nenapadlo, hezký argument)

Kato říká ti něco SPAWN? Když máš ten hekzý titul tam kdesi, mohl bys to vedět :yes: :biggrin:
To si piš...si takhle naspawnuješ Draka, dáš mu vzhled jezevce a loupneš ho zperzistetněného do lokací! :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: No a abys hned nevyděsil hráče, patřičně ho přejmnenuješ na Jezevec (Prastarého draka pak pojmenuješ Lítý jezevec :megalol: )! A když ti to přijde moc blbý, tak jméno odstraníš, aby to tak netlouklo do očí :helpsmilie: :crazy: :megalol: :megalol: ...a necháš ho tam podle hesla - vypadá jako jezevec, tak je to jezevec!
P.S.
Na velikost písmen jsem si nehodil Spot/Search :crazy: :megalol: , takže jsem trochu zatuhl v tom questu.
(jo ale díky náčelníku, že ses mě zastal, že jsi velikost písma nedal do zápletky questu vědomě :blush: :megalol: )
Obrázek
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

KaTo píše: (jo ale díky náčelníku, že ses mě zastal, že jsi velikost písma nedal do zápletky questu vědomě :blush: :megalol: )
Není zač, ale já se tě nezastal... jen jsem upozornil na Balrogův výborný postřeh záplekty velikých a malých písmen! :D :D

EDIT: A abych nebyl OT tak poznamenám, že je dobře, že racek, slepice a koroptev se jen tak nepodá.. a když někdo vyvolá u MODRÝCH NPC agresivitu, nemá to dělat. Příroda je silná a mocná, to my druidi říkáme furt.
Neni to fér, že chudák reacek, který dokonce zahodil svá křídla a zřekl se létání, jde jen se zobákem proti čaroději s 2. okruhem kouzel. *pořádně se nad tím zamyslí* možná by se mohla síla racků přeci jen ubrat.. :blush:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
merlik
Příspěvky: 235
Registrován: 28. 1. 2007 20.32
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od merlik »

Skurkaa píše:
merlik píše: Za prvé nevím kde ho hledat, za druhé bych se bál.
Zas to nepřeháněj,já bych řekl že i nováček pochvelce zjistí že "Jezevčiny" se jmenují s nějakého pádného důvodu.
Já myslel reálně, ne na EQ.
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Aefar píše:Mě tedy překvapilo, že tvá postava racka vůbec donutila bojovat... nejspíše udělala něco špatně.

Nicméně... v reálu vás jezevec docela může dostat, ta šelma dokáže být pěkně zuřivá - a to nechtějte, aby jich bylo víc... kor nevycvičené a beze zbraně.

V každém případě... tady nejste v reálu, ale v nějakém světě. Ten svět tak funguje. Kdyby na něm byli levitující jezevci, budou na něm levitující jezevci. A vaše postavy, hlavně ty, které se na desce narodily, nic jiného neznají... a musí jím to přijít úplně normální, a nezbyde jim, než se tomu přizpůsobit.

Tak proč se vždycky najde někdo, kdo začne reptat, že je někde něco moc. Smiřte se s tím, že to tak je. Vždyť je na EQ tolik klidných míst, kde nic nehrozí. Pokud je někde nebezpečno, nechoďte tam přeci. Nebo si zajistěte ochranu... je tolik hráčů, co rádi udělají průvodce.

A jinak, jak se říká, "Kdo se bojí, nesmí do lesa".


V každém případě... tady nejste v reálu, ale v nějakém světě. - pěkná věta, která vystihuje mou hlavní myšlenku příspěvku v jiném tématu... zkuste si tuhle větu říct i u jiných "důležitějších tématů" a nevztahovat ji jen na určitou situaci, kdy se snažíte někoho uzemnit.

- Proč se vždycky najde někdo, kdo začne Rejpat do lidí, kteří jednají zcela správně.
- Správně? Téma se jmenuje Nápady a připomínky, připomínky a nápady, kdo příjde na to, co tím básník chtěl říct dostává lízátko.

- ……. ať se nechodí do nebezpečných míst a bla bla - tohle mi příjde jako vnucování vlastního názoru druhým... každý máme jiný charakter postavy a každý jsme i jako lidé jiní

- pokud nemám v ničem pravdu, tak se omlouvám za spam
Prej smazán
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Scrappy, souhlasím s tebou, že tady kdokoli může cokoli navrhnout a připomínkovat. A má na to právo. Můj názor ovšem je (jak jsem psal výše), že sice chápu připomínku, že je racek či jezevec schopen zabít něčí postavu, na druhou stranu zase říkám, že srovnávání EQ s realitou není na místě...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

zuzuPD píše:A tak když už by měl být racek nebo jezevec méně nebezpečný, tak by si zase zasloužil posílit takovej kanec (maj šílenou sílu v krčních svalech, nikdy bych nechtěl potkat kance), medvěd (žádný na medvěda pěstí nebo nožíkama, prackou by dokázal i chlapíkovi v brnění zpřerážet kosti, kor ti větší), krokodejl (jakmile chytne svoji oběť, začne s ní rotovat, což je silně devastující)… Myslím že by to bylo fér a taky realističtější
Naprosto souhlasím. A přidej k tomu zlobra, kterej tě zatluče do země. Jenže když takhle budeme pokračovat, nikdo nikam nedojde. :biggrin:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

zuzuPD píše:A tak když už by měl být racek nebo jezevec méně nebezpečný, tak by si zase zasloužil posílit takovej kanec (maj šílenou sílu v krčních svalech, nikdy bych nechtěl potkat kance), medvěd (žádný na medvěda pěstí nebo nožíkama, prackou by dokázal i chlapíkovi v brnění zpřerážet kosti, kor ti větší), krokodejl (jakmile chytne svoji oběť, začne s ní rotovat, což je silně devastující)… Myslím že by to bylo fér a taky realističtější
Staci rict, ja vam takovy potvurky klidne odehraju :devil_2: :devil_2: :devil_2:
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

cybermisa píše:
zuzuPD píše:A tak když už by měl být racek nebo jezevec méně nebezpečný, tak by si zase zasloužil posílit takovej kanec (maj šílenou sílu v krčních svalech, nikdy bych nechtěl potkat kance), medvěd (žádný na medvěda pěstí nebo nožíkama, prackou by dokázal i chlapíkovi v brnění zpřerážet kosti, kor ti větší), krokodejl (jakmile chytne svoji oběť, začne s ní rotovat, což je silně devastující)… Myslím že by to bylo fér a taky realističtější
Staci rict, ja vam takovy potvurky klidne odehraju :devil_2: :devil_2: :devil_2:
nooo.. já myslím, že ti krokouši jsou celkem dost silní sami o sobě :biggrin: ...nejlepší je ta jejich nasprintovanost - nikdy nechtějte, aby vás přes víc jak jednu lokaci pronásledoval krokodýl :clover: !!
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

A co takhle ty bestie úplně vymyzat nebo jim hodit přátelskou frakci? To by bylo úplně cool ne? :ass:
Prej smazán
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

zuzuPD píše:
Jo, už se těším (a myslím že i ostatní co maj druida... :bleh:)
No to teda!! :biggrin: Už se těším až budu moct posílit už takhle silného krokouše a vyhánět z divočiny!! :biggrin: :clover:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Odpovědět