equilibrie trailer

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Kamtar
Příspěvky: 7
Registrován: 22. 8. 2010 20.11

equilibrie trailer

Příspěvek od Kamtar »

Co jsem se díval tak na equilibrii není žádný "trailer" ty dva neříkám že jsou špatný ale je to takový "chudý" a docela dlouhý tak jsem si řekl že něco zkusím udělat (chápu že zde nechcete tahat hráče ale nebylo by příjemné mít nějaký takový prezentační trailer? prostě aby to lidem co neznají NWN a tady světy podobné equilibrii ukázalo jejich možnosti a kvalitu RP) jenže jsem narazil na fatalní zjyštění že můj stařičký celeron (na stolním PC mi zase nejede NWN zkoušel jsem je rozjed aji pod XP a bez výsledku) prostě neutáhne fraps + NWN s přijatelným FPS. A tak mě napadlo že by se na tom mohlo podílet více lidí natočily by se různé momentky procházky rybaření u táboráku lovecká výprava atd... pak by se to uplo na web ( samozřejmně překonverotvaný na nějaký rozumný kodek,nebo v raru) a někdo já bych se k tomu hlásil pokud tu není nikdo povolanější by to sestříhal.Ale bylo by fajň kdyby i něco přihodily DMka ono ta nefixovaná se do traileru hodí ale to pochybuju že by některý mělo na to čas. Ještě by se ale muselo domluvit stejný rozlišení ať v tom není bordel. A chtělo by to aspoň plný verze frapsu.
Pania Ferreles
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

hmm to kokosove videjko ti nešmakuje ?

http://www.youtube.com/watch?v=hhVh_fRmkR0
Naposledy upravil(a) allekoo dne 31. 8. 2010 18.20, celkem upraveno 1 x.
Because I'm Batman !!!
Kamtar
Příspěvky: 7
Registrován: 22. 8. 2010 20.11

Příspěvek od Kamtar »

nevým jaký teĎ myslíš viděl jsem ty dvě Equilibrie a Equilibrie 2 pak to "vzpomínkový" , pavoučí jeskyni
EDIT jj už vím :D je pěkný ale tak nějak to nic neříká o hře atd..
říkám že vím :D ale prostě si to vem když se na to podívá někdo kdo nezná NWN tak mu to nic neřekne chce to právě vystihnout tu atmosféru to povídání o tom kde kdo přepadává lovecké výpravy atd.. prostě všechno :D tady by člověk řekl že je to normální RPG a ani mu to neřekne že je to HCRP
Pania Ferreles
Bruciacullo
Příspěvky: 236
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

vidím to jasně... hodinové video jak se u svačinky střídají lidi :biggrin:
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Bruciacullo píše:vidím to jasně... hodinové video jak se u svačinky střídají lidi :biggrin:
A jak o deset lvlů později jdou vybít bandity :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:
Bruciacullo píše:vidím to jasně... hodinové video jak se u svačinky střídají lidi :biggrin:
A jak o deset lvlů později jdou vybít bandity :bigwink:
Asi tak :D

No ale co, když si s tím dá někdo práci, proč ne. Nebo se jich může udělat víc a odhlasovat se nejlepší. Aby byla soutěživost a pracovalo se na něčem. Já jsem pro, udělat zase něco novýho.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Myslím, že tam měl Bas celkem zajímavé :-D ...pravda, nic moc o RP to není. :megalol: :clover:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Otázka je, jak chcete to RP publikovat, když to navenek vypadá asi tak, že obvykle ty postavičky jen stojí/sedí a vše probíhá na rovině hovoru a hvězdiček. A taky kdo do toho půjde, je krásné říct - "bylo by hezké mít trailer" - ale což takhle pro to něco udělat? :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Já bych tam ukázal ty možnosti co jsou tady.. - kouzla, možnosti vyvolávání, od bestií démonů až po předměty a iluze. Démončí knihy třebas...
Neutral Good Dungeon Master :clover:
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

tak šup šup, típam, točím, strihám...

Jedu, jedu, jedu, hram na tie nohy trocha :biggrin:
Because I'm Batman !!!
Kamtar
Příspěvky: 7
Registrován: 22. 8. 2010 20.11

Příspěvek od Kamtar »

jj přesně :biggrin: já jsem tak naštvaný že mi ten blbej fraps to neutáhne ale jinak by bylo dobrý se domluvit na nějakým rozlišení nebo teda aspoň poměru když jedno video bude 16:9 a druhý 4:3 tak to se moc dobře stříhat nebude
Pania Ferreles
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

No, jestli jde u tebe jen o to, rozchdit to na PC, tak popiš chybu a určo vyřešíme rychle... A pak už se jen můžem těšit na krásný videjko :D

Jinak myslím, že každý kdo měl ambice, čas a trpělivost to udělat, to už udělal. Takže takovéto chtělo by to, já Vám pomoct nemůžu ale dohromady to zmáknem suprově obvykle moc nefunguje /.-)

EDIT: (A taky bych řekl, že každý kdo trochu umí ovládat nějakou slušnější střižnu, si NWN rozběhá sám na čemkoli a bez znalosti střižny se to dělá blbě)
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Roma píše:No, jestli jde u tebe jen o to, rozchdit to na PC, tak popiš chybu a určo vyřešíme rychle... A pak už se jen můžem těšit na krásný videjko :D
On má problém s tím že mu to kompl najednou neutáhne. Je to prostě můj člověk :bigwink: :biggrin:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

No já bych stejně asi doporučil, abys s jeho vytvářením ještě chvíli počkal. Přeci jen, nejsem si jistý, zda za čtrnáct dnů člověk pochytí, jak se na té Equilibrii vlastně hraje, aby se mohlo udělat vypovídající video :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Pipi_CZ píše:On má problém s tím že mu to kompl najednou neutáhne. Je to prostě můj člověk :bigwink: :biggrin:
Já sice nečtu kdejaký příspěvěk 10x abych pohopil všechny myšlenky autora, ale zrovna tady bych řekl, že jsem to nepopletl
Kamtar píše:můj stařičký celeron (na stolním PC mi zase nejede NWN zkoušel jsem je rozjed aji pod XP a bez výsledku) prostě neutáhne
Vysvětlit to jinak, než že jeden z nich to neutáhne a ten druhý - "stolní" by to možná utáhl, ale neumí na něm spustit NWN, neumím. A s tím by právě mělo jít snadno pomoct, protože NWN nepotřebuje skoro vůbec nic extra.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Jinak bacha, FRAPS má s NWN problém točit víc jak (tuším) 1024x768. Nebo tak něco. Plus mínus. Každopádně, pokud se ti to seká, stáhni rozlišení NWN a koukni co to dělá. A ne, vyššim železem to nespravíš, je to prostě FRAPSovskej problém.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Já chtěl udělat nějaký epický příběh … klidné odpoledne u Svačinky … najednou pohled do posledního patra Arnudenu.. nějací mágové... áá BUM... V Tirianu armáda nemrtvých apod... kopíroval jsem kvůli tomu celej Tirian... vzdal jsem to po tom, co jsem udělal polovinu a zjistil jsem, že je ulice o jednu dlaždici širší a musel bych to dělat znovu :) je to klikačka
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Kamtar
Příspěvky: 7
Registrován: 22. 8. 2010 20.11

Příspěvek od Kamtar »

tak když si tak inteligentní (a já osobně se považuji a dost způsobilého co se týče znalostí IT VB:NET trochu C# základy C++ které jsem se učil na irrlichtu,a další hovadiny jako PHP,HTML,CSS,… samozřejmně nějaká ta práce s unixovými systémy (tak zatím jenom bash a linux k BSD nebo solarisu jsem se nedostal :D)
Takže můj problém?? NWN jede normálně jakmile ho ale patchnu nebo nainstaluju datadisk tak se nevykreslují modely postav spíše to vypadá na problém v nějaké nišší vrstvě asi v directx neboť se nevykreslí modely postav ale dá se na ně najed atd.. čily hra modely má (pokud teda "kolizní mapu" sama generuje) ale stíny se vlastně zobrazují čily modely postav tam jsou a korektní. Zkoušel jsem starší verze directx a v PC mám aji už nainstalovaný SDK od 8 po 9 (sice je to blbost že by to něčemu pomohlo ale co:D) ale stejně si nejsem jistý že by to fraps utáhlo ono na NB mám sice celeron 2ghz a na PC athlon 1700+(1.5ghz) ale fakt netuším jak moc velký rozdíl bude pro fraps ta instrukční sada.
Pania Ferreles
Odpovědět