Ztráta věcí z trezoru

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Zamčeno
Dantes
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 9. 2007 12.53

Ztráta věcí z trezoru

Příspěvek od Dantes »

Stalo se mi bohužel to co je psáno psáno při otevevírání trezoru - "Nezavírej trezor dokud se neobnoví všechny předměty! Jinak riskuješ ztrátu věcí!"

Trezor sem otevíral a zavíral mockrát předtím a vždy to bylo v pořádku. Až do dneška.. pravděpodobně sem místo jednoho kliknutí kliknul na trezor dvakrát. Občas mě myš takhle zazlobí.

Chybu beru samozřejmě na sebe, jak už sem říkal trezor sem předtím otevíral a zavíral milionkrát a vždy to bylo bez problému. No stalo se.. nedá se nic dělat. Chci se optat - existují nějaké zálohy těhle souborů? Anebo mám prostě po věcech?
Jak říkám, má chyba, dokážu to IC zahrát jako například krádež. Jen by to pro mě znamenalo místo hry zase to
už trošku nudné chození na dřevo.. proto se ptám.


:smile:
Draco Allanard
Argo Urebrill
Samuel Bonnet
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Dokud takhle nepřijdeš o nějaký opravdu unikátní předmět, nemá to cenu řešit.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Oprava - přišli jsme takhle o několik unikátních věcí, které byly zřejmě ještě ze staré eq a trezor je po schování prostě sežral. A nešlo řešit ani to.
Dantes
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 9. 2007 12.53

Příspěvek od Dantes »

drake127 píše:Dokud takhle nepřijdeš o nějaký opravdu unikátní předmět, nemá to cenu řešit.
Jak říkám, jde spíš o to že místo hraní budu běhat se dřevem. Čert to vem, z těch dražších věcí tam bylo jen brnění za nějakých 14 zlatých. Jenže 14 zlatých pro mě je takových 10 cest z Tirianu do Amfi. Což je tak týden reálnýho času.
Bez problému to zahraju IC, není problém. Stalo se, co nadělám. Jde spíš o to, abych zbytečně týden herního času nepohřbil tím že existuje někde nějaký soubor kterým se to dá obnovit.
Když neexistuje, škoda. Jen prosím hráče co na mě ve hře narazí na schovívavost..
Draco Allanard
Argo Urebrill
Samuel Bonnet
Vilém
Příspěvky: 20
Registrován: 26. 7. 2010 19.00

Příspěvek od Vilém »

Dantes píše:Jak říkám, jde spíš o to že místo hraní budu běhat se dřevem. Čert to vem, z těch dražších věcí tam bylo jen brnění za nějakých 14 zlatých. Jenže 14 zlatých pro mě je takových 10 cest z Tirianu do Amfi. Což je tak týden reálnýho času. .
Za týden? To chci taky... :blink:
Dantes
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 9. 2007 12.53

Příspěvek od Dantes »

Vilém píše:
Dantes píše:Jak říkám, jde spíš o to že místo hraní budu běhat se dřevem. Čert to vem, z těch dražších věcí tam bylo jen brnění za nějakých 14 zlatých. Jenže 14 zlatých pro mě je takových 10 cest z Tirianu do Amfi. Což je tak týden reálnýho času. .
Za týden? To chci taky... :blink:
U mě je to tím, že můžu hrávat i z práce. Reálně tak nahraju za týden o hodně víc hodin. Bohužel ta hra plnohodnotná z práce není.. mnohem víc a líp si zahraju v klidu z domu. Tak ale proto ten týden :smile:
Draco Allanard
Argo Urebrill
Samuel Bonnet
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Hmm.. ještě, že to byl tvůj trezor.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Ztráta věcí z trezoru

Příspěvek od cybermisa »

Dantes píše:Stalo se mi bohužel to co je psáno psáno při otevevírání trezoru - "Nezavírej trezor dokud se neobnoví všechny předměty! Jinak riskuješ ztrátu věcí!"

Trezor sem otevíral a zavíral mockrát předtím a vždy to bylo v pořádku. Až do dneška.. pravděpodobně sem místo jednoho kliknutí kliknul na trezor dvakrát. Občas mě myš takhle zazlobí.

Chybu beru samozřejmě na sebe, jak už sem říkal trezor sem předtím otevíral a zavíral milionkrát a vždy to bylo bez problému. No stalo se.. nedá se nic dělat. Chci se optat - existují nějaké zálohy těhle souborů? Anebo mám prostě po věcech?
Jak říkám, má chyba, dokážu to IC zahrát jako například krádež. Jen by to pro mě znamenalo místo hry zase to
už trošku nudné chození na dřevo.. proto se ptám.


:smile:
Je mi lito, veci ztracene touto cestou se nenahrazuji.
Uživatelský avatar
Dr.Lizard
Příspěvky: 238
Registrován: 13. 4. 2009 13.51
Bydliště: Konec světa

Příspěvek od Dr.Lizard »

Dantes píše:
Vilém píše:
Dantes píše:Jak říkám, jde spíš o to že místo hraní budu běhat se dřevem. Čert to vem, z těch dražších věcí tam bylo jen brnění za nějakých 14 zlatých. Jenže 14 zlatých pro mě je takových 10 cest z Tirianu do Amfi. Což je tak týden reálnýho času. .
Za týden? To chci taky... :blink:
U mě je to tím, že můžu hrávat i z práce. Reálně tak nahraju za týden o hodně víc hodin. Bohužel ta hra plnohodnotná z práce není.. mnohem víc a líp si zahraju v klidu z domu. Tak ale proto ten týden :smile:
Já si ten OT neodpustím.

Na chvilku jsem měl pocit, že čtu forum WoWka nebo něčeho podobného. Proč potřebuješ mít zbroj za 14 zlatých eště kevšemu proč jí chceš mít hned.
No tak asi chudáka Draca okradli a na nový plechy nemá. Tak vytáhne nějaký polorezatý z druhý ruky za 3 zlatky, nebo polopancíř za pět snad. Proč to musí být hned 8/+2 a kvůli tomu strávíš tejden pendlováním hospoda-tis-amfi-hospoda?

Ano, harvestem lze vydělat nehorázný prachy během mrknutí oka, když víš jak a kam, ale co z toho pak máš? Lepší zbroj, zbraň, kouzla, lektvary a k čemu to. Stejně tak lze s trochou umu během chvilky vydělat pár stříbrňáků na běžnej život postavy a ještě jich trochu ulejt stranou a třeba si za RL měsíc dva hry na tu zbroj našetřit.
Bohužel současnej trend je vše rychle a hned, práce navíc nevadí.

*mávne rukou* du se dívat do kouta
Ludwig von Vergesenburg - "Jen jsem potřeboval na toaletu.… Deska říkáte."
Hubert Boural mladší - už jen nostalgie
Dantes
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 9. 2007 12.53

Příspěvek od Dantes »

O to vůbec nejde. Bavíme se o technické chybě.. Nebudu tady vysvětlovat proč Draco tu zbroj potřebuje a nebo nepotřebuje. Má to IC důvody..
Kdo zná Arga ví že tahle postava tady byla sto let a byla jestli se nemýlím na nějakým jedenáctým levelu. Neměla rozhodně nejlepší zbroj, ani nejlepší luk, vlastně na to jak tady byla dlouho neměla skoro nic - ale, pro hraní jsme to nepotřeboval.
Draco ji potřebuje a nebudu vysvětlovat proč. Jsou to moje čistě IC důvody. A poslouchat něčí peskovaní, navíc naprosto mimo téma.. no mám tohle za potřebí?
Tohle mi vždycky přijde jako chlubení - koukej jak hraju já dobře a ty jak špatně. Přesně tak na mě ten příspěvek působí. Protože proč jinak nepřišel PM, ale takhle?
No.. ten příspěvek naprosto mimo téma mě mrzí. Nakonec se celá záležitost vysvětlila krásně IC a jsem za to nakonec i rád.
Draco Allanard
Argo Urebrill
Samuel Bonnet
Uživatelský avatar
Dr.Lizard
Příspěvky: 238
Registrován: 13. 4. 2009 13.51
Bydliště: Konec světa

Příspěvek od Dr.Lizard »

Dantes píše:O to vůbec nejde. Bavíme se o technické chybě.. Nebudu tady vysvětlovat proč Draco tu zbroj potřebuje a nebo nepotřebuje. Má to IC důvody..
Kdo zná Arga ví že tahle postava tady byla sto let a byla jestli se nemýlím na nějakým jedenáctým levelu. Neměla rozhodně nejlepší zbroj, ani nejlepší luk, vlastně na to jak tady byla dlouho neměla skoro nic - ale, pro hraní jsme to nepotřeboval.
Draco ji potřebuje a nebudu vysvětlovat proč. Jsou to moje čistě IC důvody. A poslouchat něčí peskovaní, navíc naprosto mimo téma.. no mám tohle za potřebí?
Tohle mi vždycky přijde jako chlubení - koukej jak hraju já dobře a ty jak špatně. Přesně tak na mě ten příspěvek působí. Protože proč jinak nepřišel PM, ale takhle?
No.. ten příspěvek naprosto mimo téma mě mrzí. Nakonec se celá záležitost vysvětlila krásně IC a jsem za to nakonec i rád.
Možná to bylo zbytečně postaveno vůči tvé osobě což být nemělo, ale uznej že jsi situaci poměrně nevhodně zastřešil. Vilémova reakce tomu nasadila korunu a jo mohl jsem si to odpustit.
Do PM to nešlo proto, že to jak jsem řekl není výtka cíleně na tebe, ale na všobecný trend, který vnímám.
Jestli se necháš peskovat je na tobě a jen na okraj. Já jsem o sobě nikdy neřekl, že jsem svatý a hraju nějak ukázkově. Dokonce mám dost slušnosti abych něco takového nikdy neřekl.

Tímto se omlouvám za odvedení směru debaty a navracím ji původním kolejím.

Podobný problém jsem kdysi měl také, svojí vinou. Nakonec po dohodě jsem dostal asi 80% hodnoty ztraceného vybavení v zlatkách a neobvyklé předměty mi nahrazeny nebyly.
Ludwig von Vergesenburg - "Jen jsem potřeboval na toaletu.… Deska říkáte."
Hubert Boural mladší - už jen nostalgie
Dantes
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 9. 2007 12.53

Příspěvek od Dantes »

Jak říkám stalo, zahrálo se to IC, není problém. O tom co píšeš, se tady na foru toho napsalo mraky. Není to zbytečný psát to do každýho druhýho tématu? Vždyť kdo chce hrát líp, má tady tolik témat jak na to. Navíc, podle mě je lepší jít příkladem a hrát svou postavu ve hře nejlíp jak člověk dovede. Tak to lidi můžou okoukat a něco si ze hry vzít. Je to mnohem lepší než diskuze na forum, protože jak vidíš, kolikrát se ani výborní hráči nemůžou shodnout jak hrát třeba to oči ono.
Ono.. dle mého se člověk né vždy výborným hráčem stát může. Existují limity, tak jako ve všem. Můžeš mít píli a snažit se jak chceš, ale pokud nemáš dost talentu, skončíš jako průměrný malíř a nebo pianista. Ti nejlepší z jakýhokoliv oboru mají totiž něco navíc - takovou tu špetku.. jak to nazvat? talent? No snad víš jak to myslím.
Když sem sem před mnoha lety přišel, hrát jsem jak burák. Ale díky tomu že sem měl štěstí na výborný hráče, učil jsem se a okoukával jak to hrají. Dneska už je to lepší, ale stejně se těm nejlepším tady ani nepřiblížím. Právě proto že je mi chybí takový to něco :smile:
S klidným svědomím ale můžu říct že se snažím a hraju jak nejlíp dovedu - což je podle mě to nejdůležitější.
A je to tak, že příroda někde ubere a někde přidá. Proto třeba tady špatný hráč může být výborný lékař.. což je vlastně mnohem víc. Jen se občas v těhle úzce zaměřených světech zapomíná.. ale to už sem zase já úplně mimo téma..
Prostě.. jako ve skutečným světě i na EQ budou běhat vždycky průměrní, výborní i samozřejmě podprůměrní.
Důležitý, jak už sem psal, je snažit se, nepodvádět a nezapomenout že v tom světě nejsme sami :smile:
Draco Allanard
Argo Urebrill
Samuel Bonnet
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Tady chce být někdo starší hráč :megalol:

EDIT: neboj Dantesi...ty ne :smile:
Naposledy upravil(a) Nalk dne 6. 9. 2010 15.50, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Dantes
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 9. 2007 12.53

Příspěvek od Dantes »

Já? Leda tak věkem :biggrin:

EDIT: Aha, chápu :bigwink:
Draco Allanard
Argo Urebrill
Samuel Bonnet
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3507
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Nalk píše:Tady chce být někdo starší hráč :megalol:

EDIT: neboj Dantesi...ty ne :smile:
Proč by to měl prosím tě chtít? Když už mu tedy vidíš do hlavy, tak doufám, že mi to objasníš (já sem totiž strašně zvědavej).
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Dantes
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 9. 2007 12.53

Příspěvek od Dantes »

zuzuPD píše:
Nalk píše:Tady chce být někdo starší hráč :megalol:

EDIT: neboj Dantesi...ty ne :smile:
Proč by to měl prosím tě chtít? Když už mu tedy vidíš do hlavy, tak doufám, že mi to objasníš (já sem totiž strašně zvědavej).
Tak ono i kdyby.. tak na tom přece nic není.
Draco Allanard
Argo Urebrill
Samuel Bonnet
Dantes
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 9. 2007 12.53

Příspěvek od Dantes »

Ale už to tady prosím uzamkněte.. nějak to jde jiným směrem. Děkuji.. a naviděnou ve hře! :bigwink:
Draco Allanard
Argo Urebrill
Samuel Bonnet
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Uzamčeno na přání autora...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Zamčeno