rybaření

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

rybaření

Příspěvek od sircervic »

Nevím čim to je stalo se mi to včera už. Jde o rybaření bez prutu včera jsem dorazil do lokace kde jsou ryby hledal jsem zdroje našlo to i houby, neměl sem rozloženej ani prut a ani jsem neměl v ruce tu pytlačku. Chtěl sem si najít ty houby. Ale on místo toho začal rybařit bez prut bez pytlačky jen tak. a dneska se mi stalo něco podobnýho stim rozdílem že jsem už houby nenašel. A zkusil jsem to jestli to včera nebyla jen nějaká chyba protože mi včera několikrát padla hra.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Zkus hledat zdroj "houby" dál od vody, tak abys nenašel zdroj "ryby". Pak se ti do toho už při "těžení" ty ryby nebudou plést.

To, že to *chytá* i bez vybavené pytlačky či rozbalené udice asi chybka bude...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Proč? Postava je holt schopná :biggrin:
LordAladar
Příspěvky: 139
Registrován: 5. 8. 2009 20.39
Bydliště: sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LordAladar »

aefar cerv chtel hlavne asi zduraznit to, ze nemel rozlozenej prut ,ani udicku v ruce a chytal ryby, o houby tolik nejde :bigwink:
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Skurkaa píše:Proč? Postava je holt schopná :biggrin:
Jo to mě taky nejdřiv napadlo :biggrin: , ale nejspíš nebude něco systémově v pořádku když postava muže využívat zdroj bez potřebných nástrojů.
LordAladar píše:aefar cerv chtel hlavne asi zduraznit to, ze nemel rozlozenej prut ,ani udicku v ruce a chytal ryby, o houby tolik nejde :bigwink:
Néé asi o houby vubec nejde.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Prut stačí mít v inventáři (nebo udičku) a nemusí se rozkládat, aby šlo rybařit. Serinek tak třeba lovil ryby s lukem v ruce.
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Braenn píše:Prut stačí mít v inventáři (nebo udičku) a nemusí se rozkládat, aby šlo rybařit. Serinek tak třeba lovil ryby s lukem v ruce.
aha takže to chyba neni? :D mě to teda příjde jako bych šel kopat a krumpáč měl jenom v inventáři :megalol: :megalol:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

sircervic píše:
Braenn píše:Prut stačí mít v inventáři (nebo udičku) a nemusí se rozkládat, aby šlo rybařit. Serinek tak třeba lovil ryby s lukem v ruce.
aha takže to chyba neni? :D mě to teda příjde jako bych šel kopat a krumpáč měl jenom v inventáři :megalol: :megalol:
Já to jako chybu nevnímám, což samozřejmě nic neznamená. Rybařit jde 100+1 způsoby, od chytání pstruhů rukama až po Hrozivé vadnutí plošně seslané na rybníček. Je to jen na tobě a hvězdičkách.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

sircervic píše:
Braenn píše:Prut stačí mít v inventáři (nebo udičku) a nemusí se rozkládat, aby šlo rybařit. Serinek tak třeba lovil ryby s lukem v ruce.
aha takže to chyba neni? :D mě to teda příjde jako bych šel kopat a krumpáč měl jenom v inventáři :megalol: :megalol:
To je holt NWN, nektere itemy jdou udelat do ruky, nektere ne, za spoustou veci jsou systemova reseni, se kterymi se neda nic delat. Cela koncepce inventare dost odporuje HCRP, ale s tim se musime smirit. Mas to napriklad to same, jako kdyz chce tva postava vzit do ruky nejakou exotickou zbran (kosa, bic, kama) a nekomu ji jen treba ukazat, ci ji pouze nest, ale nemuze, pac nemas prislusny feat …
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

cybermisa píše:
sircervic píše:
Braenn píše:Prut stačí mít v inventáři (nebo udičku) a nemusí se rozkládat, aby šlo rybařit. Serinek tak třeba lovil ryby s lukem v ruce.
aha takže to chyba neni? :D mě to teda příjde jako bych šel kopat a krumpáč měl jenom v inventáři :megalol: :megalol:
To je holt NWN, nektere itemy jdou udelat do ruky, nektere ne, za spoustou veci jsou systemova reseni, se kterymi se neda nic delat. Cela koncepce inventare dost odporuje HCRP, ale s tim se musime smirit. Mas to napriklad to same, jako kdyz chce tva postava vzit do ruky nejakou exotickou zbran (kosa, bic, kama) a nekomu ji jen treba ukazat, ci ji pouze nest, ale nemuze, pac nemas prislusny feat …
Přesně. Když se na to podíváme z jiného úhlu, tak můžeme říct že každej "kosič" je vlastně odrůda exotického bojovníka, protože jeho zbraně do ruky neveme...ehm..prosté obyvatelstvo.
Odpovědět