Loď z ostrova

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Loď z ostrova

Příspěvek od Aefar »

Stalo se mi to včera směrem tam, teď pluji zpátky a je to totéž (mezi tím tedy proběhl i restart).

Cesta vždy trvala do deseti munut. Včera jsem to po půl hodině vzdal, večer mě zachránil Pavel.
Teď pluji zpátky, trvá to už přes 20 minut a nic.

V obou případech jsem měl v pravděpodobně inkriminované době připlutí nával fóbie (agorafobie), což způsobilo "uvíznutí". Stejně tak mi fóbie způsobila, že mi zmizel lístek, peníze (i za aukecání), ale neodplul jsem a musel jsem vypláznout vše znovu...

Takže hlásím pravděpodobnou kolizi systémů (nalodění/vylodění versus efekt agorafobie) a až bude zase některý DM ve hře společně se mnou, prosím opět o pomoc.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Loď z ostrova

Příspěvek od kokosak »

Aefar píše:Stalo se mi to včera směrem tam, teď pluji zpátky a je to totéž (mezi tím tedy proběhl i restart).

Cesta vždy trvala do deseti munut. Včera jsem to po půl hodině vzdal, večer mě zachránil Pavel.
Teď pluji zpátky, trvá to už přes 20 minut a nic.

V obou případech jsem měl v pravděpodobně inkriminované době připlutí nával fóbie (agorafobie), což způsobilo "uvíznutí". Stejně tak mi fóbie způsobila, že mi zmizel lístek, peníze (i za aukecání), ale neodplul jsem a musel jsem vypláznout vše znovu...

Takže hlásím pravděpodobnou kolizi systémů (nalodění/vylodění versus efekt agorafobie) a až bude zase některý DM ve hře společně se mnou, prosím opět o pomoc.
Někdo se ti asi snaží naznačit, že tam máš zůstat ;)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět