Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Díky i tobě za Gora vážně dobrý boj :-))… No to už tak býva že Bardi maj schopnost zpěvu a proto zpívaji v boji bojové písně :yes:
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Děkuju dneska všem co jsem potkal, dneska to bylo super, hlavně trpaslíci, Goro i stráže.
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Thanx za dnešní hru zúčastněným DM (Onyx i Labir), psinovi. Řezal jsem se chvílemi jako šílenec, co patří za mříže

:megalol:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Jojo , dneska to byla moc velká sranda. Tolik jsem se toho dozvěděl o trpasličích záchodech :megalol: :megalol: Díky všem (Labir, snowwman, Onyx).
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Taktéž díky, to byl naprosto spontální quest...skvěle se s vámi hraje...nadhodí se replika, ten se toho chytne, ten taky a už to jede a jede jako když se šlápne na... :censoree:

:megalol: :megalol: :megalol:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Onyx
Příspěvky: 1484
Registrován: 20. 12. 2005 4.25
Bydliště: Někde pod Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onyx »

Taky díky všem zůčastněným. A pak že velké questy jsou jen v Dungeonech. I když tohle byl taky tak trochu dungeon. :megalol:
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Chtel bych podekovat tymu Equilibrie za skvelou magickou univerzitu, zajem o jeji studenty a charaktery profesoru zvlast toho pri jehoz prednasce ma postava malem umrela. :biggrin:
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

:clapping: chtel bych se pripojit. Dekuji Labirovi za naprosto vyborne oziveni university a dani ji sveho vyznamu ! zaclo to tam opravdu zit a dnesni prednaska byla vyborna
Kozuss
Příspěvky: 113
Registrován: 2. 4. 2006 19.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kozuss »

taky se připojuju. univerzita je přesně to,co nemělo chybět. tleskal bych ale bylo by to málo. *uznale kýve hlavou :yes: *
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Výborně dík. Však to taky nedělám sám. A bez reagujících zapálených hráčů by to bylo o ničem. Takže taky dík. Doufám že se za čas vyškrábete nahoru v hierarchii a za čas převezmete štafetu. Jo a mám překvápko...postupně z hlavních přednášek budou k dispozici skripta ve studovně. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Tholdrin
Příspěvky: 56
Registrován: 13. 6. 2006 10.39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Podekovani

Příspěvek od Tholdrin »

Dekuji jistemu nejmenovanemu Carodeji za pokus o IC vysvetleni nekterych realii vaseho sveta memu drahemu Andilkovi. Protoze ma pomerne vysoke naroky na informace musim slozit poklonu za improvizovanou prednasku, podanou hezky a pomerne strucne.. ;) Snad se nekdy zase potkáme.
<b>"K tomu, kdo si hlídá záda, přijde smrt zepředu."</b>
<i>Drowí přísloví</i>

Apocalypse, Anděl zkázy - dokud jsi to měl, byla to pro tebe samozřejmost. Nyní, když jsi to ztratil, trpíš a toužíš po tom, co zpět nemůžeš získat. Nebo snad ano?
Magicpoet

Příspěvek od Magicpoet »

děkuji také, příběh "andílka" byl poutavý a jeho ztvárnění též :thumbsup:
a cynická zvědavá sprostá holka také výborná :smile:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

děkuju těm několika málo hráčům, co na dnešním soudu projevili dostatek citu pro situaci a nepoposedávali na lavicích, přestože jim "utíkaly" expy
těm ostatním pak doporučuju malý zamyšlení nad svoji hrou :-/
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Díky DM a DS za dnešní soud. Přiznám se, že jsem si připadal jak u opravdového soudu(Tak nějak kdyby fungovali ndešní soudy, nebylo by tolika zločinců).

Tež dík za atmosféru od hráčů …
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Taktéž dík za hru. Však příště poposedávači nedostanou expy od DM. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Chtěl bych poděkovat DS Artovi (a samozřejmě všem dalším kdo se jí zúčastnili) za promptní záchranou akci ve skřetích chodbách. Nikdy jsem neviděl Hag Hargolské těžké sekerníky tak rád. No a skřetvěd je prostě bezkonkurenční. :bigwink: :good:
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
Magicpoet

Příspěvek od Magicpoet »

Soud byl pěkný :clap_1:
Jen nebylo slyšet poručíka a soudce v poslední řadě ve vnějších rozích. (proto to přesednutí)
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

No jo ten soud byl atmosfericky. :smile:
Jinak nemyslim ze poposedavanim bylo mysleno presedavani, ale mexicke vlny kdyz cloveku prestaly pribyvat expy.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Kirros píše:No jo ten soud byl atmosfericky. :smile:
Jinak nemyslim ze poposedavanim bylo mysleno presedavani, ale mexicke vlny kdyz cloveku prestaly pribyvat expy.
Přesně tak, přesednout si protože není slyšet je logické a správné. Proto to taky ten strážný nekomentoval. Vstát a každých 6 min aktivovat žezlo a zase si sednout už moc správné není a na atmosféře hry to při takovýchto akcích nepřidává. Takže příště kdo to bude dělat tak bude dostávat sice xp z XPC systému, ale zase nedostane nic od DM. Volba je na hráčích.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Labir píše:Taktéž dík za hru. Však příště poposedávači nedostanou expy od DM. :bigwink:
Já žádný expy od DM nedostal. A soud mě nudil, protože se mě to netýkalo :smile: No a když mi chybělo 200 xp do lvlu tak aby to aspon k necemu bylo, kdyz uz mi utekl zacatek semifinale :bleh: Aspoň za ty hodiny prosezený bez jedinýho pohybu. A já nepatřim mezi zastánce nápadu udělat detekci textu :smile:
A photter mě pobavil. Ale každej vtipkuje na narážkama na ostatní že, ne jenom já jak vidim. Aspoň to nepouštim ven :-/
Odpovědět