Co vás ve hře dostalo

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ninquë
Příspěvky: 385
Registrován: 18. 11. 2013 17.09
Bydliště: Šumperk

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Ninquë »

Co mě dostalo?
IC nazývání KLERIKEM a přepočítávání léčení na jednotlivé magické kruhy :dry: To sem prostě nepochopila :shout:

Mrtvá postava, co se nejspíš zjevně i sama pohřbila dřív, než očividně kdokoliv zjistil že zgebla :blink: :biggrin:


Prostě parádní den :swoon:
Rosse Anne - mladičká hudebnice - MIA

Ninque Ju´eine - elfka, léčitelka, matka - věčně na cestách
Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Lassair »

Ninquë píše:Co mě dostalo?
IC nazývání KLERIKEM a přepočítávání léčení na jednotlivé magické kruhy :dry: To sem prostě nepochopila :shout:

Mrtvá postava, co se nejspíš zjevně i sama pohřbila dřív, než očividně kdokoliv zjistil že zgebla :blink: :biggrin:


Prostě parádní den :swoon:
Upřímně jsem nepochopila, co jsi na tom nepochopila...
Béééé...
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Woxa »

Celkem mě pobavilo jak rychle posádka Honzu odepsala.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Rodrigo
Příspěvky: 378
Registrován: 29. 10. 2006 9.48
Bydliště: Zleazná řise sever,Tvrz

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Rodrigo »

Woxa píše:Celkem mě pobavilo jak rychle posádka Honzu odepsala.
to víš mi na severu se s tím nemažem :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
90% elfů jsou rasisté.
Zbraň není předmět ale stav mysli válečníka.
Term jediný elfí čaroděj v plné plátové zbroji.
Istar blia vesela bardka
Adria rudokabatnice
Uživatelský avatar
Ceraph
Příspěvky: 131
Registrován: 7. 8. 2013 18.43

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Ceraph »

to víš mi na severu se s tím nemažem :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
Obrázek
No ty pičo vy jste ten server fakt zabili no já se z vás poseru.
Uživatelský avatar
Ninquë
Příspěvky: 385
Registrován: 18. 11. 2013 17.09
Bydliště: Šumperk

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Ninquë »

Slepice zobající koláč z talíře :biggrin:
Rosse Anne - mladičká hudebnice - MIA

Ninque Ju´eine - elfka, léčitelka, matka - věčně na cestách
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Mourisson1 »

Lovci :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1250
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Selvagion »

Mě ten "lov" nepřijde zdaleka tak k smíchu jako Mourkovi, spíš k pláči
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Mourisson1 »

Tak to už je jen otázka pohledu, já vím že pláčem nic nesvedu, tak si smíchem zpříjemním život :biggrin:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1250
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Selvagion »

No já musím říct, že mne to, jak to bylo pojato, opravdu dostalo, ale ne zrovna v kladném slova smyslu, čekal jsem nějaké stopování, plížení se ke kořisti, dopravu celých úlovků někam a tam jejich zpracování, už jen jít na lov se sekyrou nebo ohnivými šípy mi přijde dost podivné, a jak celá ta kompanie beze slova prošla kolem té mithallirské armády mě opravdu odrovnalo
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od George »

Nebyl jsem u toho, ale upozorňuju, že zařídit, aby se dalo lovit jen střelnýma zbraněma a muset se plížit je systémově velice jednoduchý. To, že je to nastavený tak, že narazí postava omylem do jelena, co se jí připlete do cesty, je smutný, ale je to tak.
Stopovat můžou jen hraničáři a pokud někdo stopuje a není hraničář, vědomě dělá něco, co jeho postava nedokáže.
Jasně, taky by se mi líbilo, kdyby lov znamenal skupinku hraničářů, jak se někde plíží a stopují, troubí na rohy a tak. .. Místo toho máme na lovecké výpravě paladina (bez urážky) :)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Anade »

Stopovat může kdokoliv. Ale tys to asi, Georgi, myslel s úspěšným výsledkem. Nicméně bych nebyl tak přísný a úspěch bych přál i nehraničářům, pokud pro to jsou objektivní důvody.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od George »

Stejně tak nemůžeš srážet, pokud nemáš feat sražení. Hrát na nástroj bez umění. Podvádět bez podvádění. Rozdělávat oheň bez rozdělávání ohně.
Jak k tomu příjdou právě ti, co tyhle věci mají? Chudák hraničář.
Co jsou to ty objektivní důvody?
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2704
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Ungo »

Asi se kolem toho rozpoutá vášnivá debata, ale co už. Stopovat samozřejmě lze bnez stopoování, ale zatímco hraničář se podívá po paloučku a pozná co, kdy, kde, kolik, tak obyčejný smrtelník pozná nanejvýše, že tudy asi šel jelen/čuně/drak. I srážet se dá bez srážení, okrádat bez okrádání, hrát na nástroj bez umění. Ale za moc to stát nebude a vždy se vystavujete riziku, že na to někdo z vašeho okolí nepřistoupí.
Je ale více variant. Lze k někomu přijít a pokusit se mu podrazit nohy (*zkusí mu podrazit nohy*), i když nevlastníte systémové sražení. Lze do jisté míry podvádět bez podvádění, ale podvody to musí být malé, nevinné, prosté a celkově nepromyšlené. Ale rozhodně nelze například kouzlit bezeslova bez featu Tiché kouzlo.

Ale jinak nelituji, že jsme se lovu nezúčastnil. Nic ve zlém :clover:, ale čekal jsem co popisujete :smile:
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1250
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Selvagion »

Mám za to, že na lov chodí spousta nehraničářů a prostě chodí po lese, chovají se tiše a spoléhají na to, že nějakou zvěř zahlédnou, a nebo si sebou vezmou jednoho stopaře, který ji třeba i tu zvěř nadežene. Úlovky pak celé odnesou a na nějakém místě zpracují. Nikde jsem netvrdil, že stopovat bude paladin, i když i ten vzhledem k tomu, že to je elf a všímavost už nemá nejhorší, by měl být schopný poznat, že tudy něco prošlo, akorát už vám sotva řekne, kdy to bylo, kterým směrem to šlo a jestli to byl jelen nebo prase. Prostě jsem od té lovecké výpravy čekal trochu víc, snad to příště bude o trochu lepší.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Braenn »

Nu, pánové, jakožto na zkušených hráčích, neřkuli hostitelích, je na vás stádo hráčů zvládnout a donutit je ke hře, jaká vám vyhovuje, nebo jaká má dle vás být. IC předpoklady máte do jednoho skvělé. Kritika je přínosná, třeba si zúčastnění vysypou něco popela na hlavu a do příště to bude lepší. :smile:
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Mourisson1 »

Donutit někoho ke hře jaká vyhovuje mně, to mi nepřijde zrovna jako ten správný způsob. :blink:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Woxa »

Hraničář má sice stopování a jeho úspěšnost vychází z Animal empathy, ale na DX questech jsem se ve většině případů setkal spíš s hodem na hledání :)

Co se lovu týče, jsou různé způsoby, nemusí jít nutně o střelbu a plížení... nicméně kdyby mi tam někdo přišel v plátovce a zbraní typu sekera/meč/palice, asi bych ho jako organizátor vyhodil rovnou (i průměrně inteligentní postava si asi domyslí, že tenhle o lovu mnoho neví).

Víceméně jsem čekal, že to nebude lov, ale spíše procházka a zdevastování lesa s účelem povraždění veškeré zvěře a to byl jeden z důvodů, proč jsem se nakonec nezúčastnil Na druhou stranu, Mamonínským šlo o maso a dokážu si představit, že jim bylo zcela jedno jak a s jakými dopady ho získají, takže proč to nebrat IC a myslet si o tom své? Stejně tak přítomné postavy to teoreticky mohly zarazit na místě.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Brambor
Příspěvky: 471
Registrován: 6. 2. 2014 11.52

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Brambor »

Nevím, ale myslím si, že si hodně lidí plete určitý způsob lovu a hon (honbu). To, co zřejmě předvedli (nebo se pokusili předvést) Mamonínští byl prostě hon. A ten vypadá jinak, už jen třeba hlukem, použitými zbraněmi, způsobem lovu a štvaním zvěře. (Viz. středověké obrazy divočáků a medvědů hnaných s loveckými oštěpy a psy po lecích a skalách, dorážených dokonce i sekerami)
Vzhledem k hladu, který hnal mnohe lovce (ať už jejich nebo Mamonína jako takového), bych se nedivil, kdyby byly porušeny téměř všechny zásady dobrého honu a zběsile se zabíjelo všechno, na co se v lese narazilo.

Omlouvám se za OT
Naposledy upravil(a) Brambor dne 6. 8. 2014 11.46, celkem upraveno 1 x.
Bandor syn Traktorův
Jišaj Ibn Šabetaj
Akruo
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Braenn »

Hele překopírujte/smažte tu diskuzi do otázek, nebo kamkoli jinam. Tohle je na jiné věci.
Odpovědět