EQ 3

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

ted něco málo k vykrádání bytů a domů
je to spíš dotaz než nápad protže vim, že něco takovýho se by mělo být zařazeno, jak jsem se tak procházel a pátral tak jsem našel jeden barák co se dá vyloupit i ted, leží sice mimo civilizaci a to na dost zatrčeným místě, to ale nemění nic na tom že vstupní dveře se dají lock-picknout celkem v pohodě, oatázka ale zní, jak proboha múžou mít dveře do spodního patra DC 50 to je prostě věc kterou nechápu.
díky za vysvětlení co jsem teda nezkoušel a se svejma statama nevidim možnost na úspěch ty dveře roztlouct. jo a ještě pokud bych se mohl přimluvit šlo by v tomhle domě nastavit aby se v něm dalo spát?
konečně jsem si totiž našel zázemí, které se mojí postavě líbí a stejně se v něm nevyspim
díky za odpověd
detaily na vyžádání do PM
PODPIS
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

No, Sciorpe, myslím že vím, který dům máš na mysli, ten ale slouží nějakému účelu a ty obtížná DC tam nejsou jen tak pro nic za nic.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

aha hmm no tak jo no to mi stačí akorát DC 50 neni obtížný ale imho blbost at počítám jak počítám prostě to odemknout nejde a nepude
PODPIS
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

sciorp píše:aha hmm no tak jo no to mi stačí akorát DC 50 neni obtížný ale imho blbost at počítám jak počítám prostě to odemknout nejde a nepude
Je to velmi obtížné, ale lze to... Stačí mít 25 bodů v odemykání ((22. level) a +5 obratnost a pak hodit 20 (pokud dokonce na to není take 20)

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

take 20na to je a už mlčim a nikdy jsem o tombaráku nic neřekl :)
PODPIS
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Nj, IMBA zámek je sice pěknej, ale pokud ty dveře nerozbije postava tak silná, že by obyčejné dveře zlomila vejpůl rukama, tak už nevím co. … Snad se nemýlím, že jsou dřevěný ne?
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

jedná se od dveře s určením obyčejné seschlé, to víš že jsem se je snažil rozrýt vším možným, bez úspěchu postava si to vysvětluje tak, že jsou chráněný nějakym kouzlem, o to víc ji budou zajímat :) ale dost už o tom baráčku at nevyzradíme nějaký tajný IC informace XD
PODPIS
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Nedaleko od toho domu je jiný, taktéž opuštěný kde se spát dá. A k zámku u tohohle domu dodám klasické "zjisti IC, není to tak horké jak to vypadá". :smile:
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Já bych měl návrh, aby lodě z Amfi do Tirianu a naopak jezdily častěji. Tak jak je to teď je skoro nemožné se lodí svézt.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Jon píše:Já bych měl návrh, aby lodě z Amfi do Tirianu a naopak jezdily častěji. Tak jak je to teď je skoro nemožné se lodí svézt.
To víš, jízdní řád je dělán pro elfí nákupy – ráno do Tirianu, po obědě domů ;)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Libra
Příspěvky: 318
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Tak když už jsme u těch návrhů a Amfiberai, tak by bylo dobré v domu odpočinku vyhodit od nástrojů ty vrzaly co je tam ničej a přenechat možnost hry na nástroje zkušenějším a lepším :shuffle:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Almanach léčení

Příspěvek od Lassair »

Dozvěděla jsem se, že na EQ 2 byla tato kniha k dostání v Mamoníně, ale teď už tam prý není. Ráda bych se zeptala, kde se dá obstarat, případně jestli se dá i na EQ 3 obstarat kvůli kouzlu kněze na VI stupni "Vyleč vybranou nemoc"
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Re: Almanach léčení

Příspěvek od drake127 »

Lassair píše:Dozvěděla jsem se, že na EQ 2 byla tato kniha k dostání v Mamoníně, ale teď už tam prý není. Ráda bych se zeptala, kde se dá obstarat, případně jestli se dá i na EQ 3 obstarat kvůli kouzlu kněze na VI stupni "Vyleč vybranou nemoc"
Dá se na Eq obstarat, nicméně její distribuce se … ehm … změnila. Zbytek IC. ;-)
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Je tedy fakt, že vždy když informuji postavy o nové distribuci této knihy, tak se za monitorem musím skoro chechtat :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Já bych se moc přimlouval za vytvoření i "lidového" nevěstince například v Mamoníně, kde by slečny šly "za hubičku" a kde by byla možnost například chytit nějakou pěknou nemoc :))
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Jon píše:Já bych se moc přimlouval za vytvoření i "lidového" nevěstince například v Mamoníně, kde by slečny šly "za hubičku" a kde by byla možnost například chytit nějakou pěknou nemoc :))
Nechci vůbec nějak rejpat, ale podle mě by bylo skvělý ho založit sám ne? :biggrin: :bigwink: … ne opravdu... bylo by to uplně o něčem jiným... a s hráčskýma těma by to bylo uplně skvělý :yes:
EDIT: Myslím, že nejsi první, kdo se nad tím zamýšlel.. jen se k tomu ještě nikdo nedokopal :)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Fungující hráčský nevěstinec je nereálný. Jinak ti, Georgi, děkuju za osvícenej nápad.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Kytičky

Příspěvek od Akruo »

Možná, že je to jen můj subjektivní a velice nepřesný pohled, ale jak tak hledám, tak v Mithalirské říši nerostou skoro žádné kytky, které by se daly trhat. Naproti tomu v Tirínským království je možnost najít kytky téměř na každém místě (resp. je tam celkem DOST nalezišť).
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

jo to je sice pravda, já osobně vím o třech nalezištích,
a zbytek mě tak nějak netankuju ale zase na druhou stranu v okolí Mithu je spousta jiných věcí, které se dají "těžit" které v království chybí
PODPIS
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytičky

Příspěvek od Tomyn »

Akruo píše:Možná, že je to jen můj subjektivní a velice nepřesný pohled, ale jak tak hledám, tak v Mithalirské říši nerostou skoro žádné kytky, které by se daly trhat. Naproti tomu v Tirínským království je možnost najít kytky téměř na každém místě (resp. je tam celkem DOST nalezišť).
KYTKY ROSTOU VŠUDE, ale asi to je i dle teploty ne?
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Odpovědět