Grafická náročnost NWN

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ikkie píše:
cybermisa píše:Ja mam AMD Athlon XP 2000+ na 1.67GHz, takze moc nic :biggrin: Ale nwn behaji, jen to obcas cukne, kdyz se spawnuji NPC … A hodne PC s full boostem taky poskadli, obzvlaste v techto vedrech :biggrin:
hele mám to samé, pěkně to topí co? :megalol:
Myslim, ze maloktery procik topi vic :megalol: :bigwink:
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

No, tak sem poskladal novy zelezo a hned nainstalil NWNko :blush: musim rict ze z plnejch detailu sem uch***al jak stene na koberec. Jen tak pro porovnani: predtim celer 2,5Ghz, 1.5GBram a GF4 MX440 … procesor jel na plnej knedl, grafika ocesana co sla a stejne kralovskej palac byla jedna velka slideshow …. ted mam P4@Ghz,1GBram a NV6600GT - grafika na plny kule a procesor jede tak na pulku … a hra je NAPROSTO jina … asi pul hodku sem stal jenom u vody a kochal se :megalol: sem rad ze to stalo za to :bigwink:
Dives, qui sapiens est
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

No máte pěkný čísilka. A co mám jako říkat já, kdo to hraje na noťasi? ^___^
Ovšem pokud nehraju na 1024*768, tak si taky můžu dovolit max detaily. Uff.. teda kromě třpytivé vody (ATI je ATI +.+).

Je pravda, že jsem se ještě neměl šanci zůčastnit nějakého velkého boje s několika hráči a potforami, ale nemyslím si, že se mi z toho stane obrázková knížka.. ^_^

Tenhle noťas mě zatím stále jen těší a těší :3
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Praetor píše:No, tak sem poskladal novy zelezo a hned nainstalil NWNko :blush: musim rict ze z plnejch detailu sem uch***al jak stene na koberec. Jen tak pro porovnani: predtim celer 2,5Ghz, 1.5GBram a GF4 MX440 … procesor jel na plnej knedl, grafika ocesana co sla a stejne kralovskej palac byla jedna velka slideshow …. ted mam P4@Ghz,1GBram a NV6600GT - grafika na plny kule a procesor jede tak na pulku … a hra je NAPROSTO jina … asi pul hodku sem stal jenom u vody a kochal se :megalol: sem rad ze to stalo za to :bigwink:
A nezapomen dopsat jak na tom chodi kralovskej palac v Tirianu. Zajima me to kuli ty grafarne. A to, ze mam slideshow, kdyz DM do velky exterierovy lokace s 12 PC nahazi 50 ruznych priser k sobe a zacne se bojovat, tak to by mi myslim nove PC nezmenilo :)) A to ze mi to spadne kdyz do neceho podobneho prilitnul hellball, tak to by se asi taky nezmenilo :))
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

kolja píše: A nezapomen dopsat jak na tom chodi kralovskej palac v Tirianu. Zajima me to kuli ty grafarne. A to, ze mam slideshow, kdyz DM do velky exterierovy lokace s 12 PC nahazi 50 ruznych priser k sobe a zacne se bojovat, tak to by mi myslim nove PC nezmenilo :)) A to ze mi to spadne kdyz do neceho podobneho prilitnul hellball, tak to by se asi taky nezmenilo :))
No jak chodi palac … jako po masle :innocent: nato, ze predtim sem tam nemoh vlizt ani kdyz sem tam byl sam … ale sem zvedavej na to az tam bude vic lidu :smile:

edit: tim sem nechtel rict, ze bych mel zajem o setkani s padesati kousky nejaky haveti jen co vlezu nekam kousek do prirody, kdyz se pudu kochat vlnici se travou :bigwink:
Dives, qui sapiens est
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Praetor píše:
edit: tim sem nechtel rict, ze bych mel zajem o setkani s padesati kousky nejaky haveti jen co vlezu nekam kousek do prirody, kdyz se pudu kochat vlnici se travou :bigwink:
Né? To není problém zařídit.… :megalol:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

labir píše: Né? To není problém zařídit.… :megalol:
no to je mi prave jasny :biggrin:

ale jo, jednu nevyhodu ta lepsi grafika ma … clovek se kocha a kocha … ze tak nejak se da lehce zapomenout na hrozby okoli :smile:
Dives, qui sapiens est
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Odpovím citátem:

Pane doktore! Zase jste se kochal? :biggrin:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět