Hrani dvou lidi na stejny CD key

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

magnumik píše:
labir píše:Stejné klíče, stejný account, jiný stroj = stejná postava.
no, jestli můžu...né že bych chtěl na sebe nějak upozorňovat :shuffle: ale stačí stejný account...akorát bez stejnýho klíče bude trochu problémů v bance...
Ovšem. Tvrzení stejné klíče, stejný account, jiný stroj = stejná postava neimplikuje tvrzení jiné klíče, stejný account, stejný stroj = stejná postava. To druhé tvrzení neplatí.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

labir píše:neimplikuje
při tym slovu mně naskakujou vzpomínky :biggrin: ale jinak, jasný, já enom aby to zaznělo... :smile: víš co, pro nový hráče... po lopatě :bigwink:
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

labir píše:Stejné klíče, stejný account, jiný stroj = stejná postava.
No..ne :no: Momentálně mám NWN nainstalovanou na dvou kompech (stejné klíče). V okamžiku, kdy se chci z "nového" kompu přihlásit, hodí to hlášku "Neplatné jméno nebo heslo" a dál mě to nepustí. Nevíte někdo, kde může být zakopaný pes?
A přísahal bych, že to HESLO a NICK mám správně.

EDIT: Heslo a nick jsou 100% správně.
Obrázek
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

KaTo píše:
labir píše:Stejné klíče, stejný account, jiný stroj = stejná postava.
No..ne :no: Momentálně mám NWN nainstalovanou na dvou kompech (stejné klíče). V okamžiku, kdy se chci z "nového" kompu přihlásit, hodí to hlášku "Neplatné jméno nebo heslo" a dál mě to nepustí. Nevíte někdo, kde může být zakopaný pes?
A přísahal bych, že to HESLO a NICK mám správně.

EDIT: Heslo a nick jsou 100% správně.
Mě to funguje. Vzhledem k nemoci hraju teď na notebooku z postele. A pokud ti to píše jméno a heslo, tak to je nejspíš v logování na bioware.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Jezura píše:Mě to funguje. Vzhledem k nemoci hraju teď na notebooku z postele. A pokud ti to píše jméno a heslo, tak to je nejspíš v logování na bioware.
Ajta..a nepamatujete někdo, kde je zakopaný pes s logováním na Bioware? Něco musím někde zalogovat extra? (Bo originálku mám už nějaký pátek a tak trochu si nepamatuju, jak se to "tehdá" u Bioware řešilo?)
Obrázek
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

KaTo píše:Ajta..a nepamatujete někdo, kde je zakopaný pes s logováním na Bioware? Něco musím někde zalogovat extra? (Bo originálku mám už nějaký pátek a tak trochu si nepamatuju, jak se to "tehdá" u Bioware řešilo?)
Překontroluj si ještě jednou ty CD klíče, já tam dycky nasekal chyby ;) A jinak dej ukitě pozor aby ses nelogoval ve stejnou chvíli z obou kompů, soucasne to nejde :) A jinak... nevim.. :(
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Máš zaregistrovaný tvůj účet i na stránkách bioware? Pokud ne, zkus to.
http://nwn.bioware.com
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

kolja píše:Překontroluj si ještě jednou ty CD klíče, já tam dycky nasekal chyby ;) A jinak dej ukitě pozor aby ses nelogoval ve stejnou chvíli z obou kompů, soucasne to nejde :) A jinak... nevim.. :(
Nene..to jsem opravdu nepokoušel dělat...
A kody MUSI byt stejný...šak jsou z originálky, to by mi jinak nedovolilo přeci instalovat hru - vypisují se tam hned najednou všechny tři (ale nechci se mýlit :ermm: )

EDIT to Ikky: To už je tak dávno co jsem instaloval tu první hru...nepamatuju..ale podívám, dík za tip
Obrázek
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

KaTo píše:Nene..to jsem opravdu nepokoušel dělat...
A kody MUSI byt stejný...šak jsou z originálky, to by mi jinak nedovolilo přeci instalovat hru - vypisují se tam hned najednou všechny tři (ale nechci se mýlit :ermm: )
Divný divný... tak zkus este reinstall no... Ale jinak nevidim duvod proc by to nemelo jit, kdyz to na tom druhym kompu de :-/
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

labir píše:
magnumik píše:
labir píše:Stejné klíče, stejný account, jiný stroj = stejná postava.
Tak jsem NWN přeinstaloval na novém stroji. A stalo se toto:
1) přihlásil jsem se původním nickem a heslem
2) přilogovalo mě to na EQ (viděl jsem připojené hráče), ALE:
3) místo "mojí" Dís jsem tam viděl asi tak 12 různých postav na první úrovni různých povolání
4) zruším přihlášení, zkusím druhý pokus a na EQ se nedostanu vůbec
5) založím si "nový" nick, na něm jednu novou postavu a v pohodě se přihlásím na EQ
Nevíte někdo čím to může být? Přitom na starém účtě se přihlásím v pohodě. Čert vem konto, mě jde o Dís!
Ale pokud je snažší přenést postavu z jednoho konta na druhé, tak klidně budu používat jen nové konto, když staré nejde na novém stroji. Hlavně potřebuju vysvobodit Dís ze starého stroje..
Please heeeelp! :crazy: :helpsmilie: :helpsmilie:
Obrázek
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

KaTo píše: Tak jsem NWN přeinstaloval na novém stroji. A stalo se toto:
1) přihlásil jsem se původním nickem a heslem
2) přilogovalo mě to na EQ (viděl jsem připojené hráče), ALE:
3) místo "mojí" Dís jsem tam viděl asi tak 12 různých postav na první úrovni různých povolání
4) zruším přihlášení, zkusím druhý pokus a na EQ se nedostanu vůbec
tohle se mi taky stalo, ale pak se to nějak spravilo samo. nevim čim to je, mě se to stalo po formátu disku, zkus se párkrát znova lognout
Vsichni sou fuc
Zamčeno