Co vás ve hře dostalo

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Příspěvky co se sem nehodily jsem přesunul sem.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Dnešní náběh nováčka xD

Servírka obsluhuje jednoho pána, co se přišel posadit do hospody, když tu náhle přiběhl nějaký otrhanec... třikrát oběhne stůl, pak jde za hostinským, 5x s ním provede hovor, opět dvakrát oběhne stůl a pak na mě zaútočí. Pak přestane útočit, stojí, kouká na mě, jde za hostinským, zkouší odsouvat židle (tj. zasekne se o ně).
Píšu mu šeptem, co to vyvádí, jestli četl pravidla.
IC odpovídá, že pravidla četl, ale že se překlikl.
Vysvětluji mu význam a aplikaci OOC.
OOC se ptá, jak si objednat.
Říkám mu návod - nováček si konečně sedá.
"Co si dáte?"
Nováček běží za hostinským, 3x s ním promluví a pak se mě opět ptá, jak si má objednat.
Opět hučím návod.
"pivo"
"Jistě, hned to bude *usměje se*"
Zatímco odcházím, nováček obíhá svoji židli.
Vracím se s pivem a dávám mu ji, obchod se podaří až napotřetí.
"rad jsem vas poznal nashle" nováček se zvedá a běží pryč. Uprostřed místnosti se ještě napije a pak konečně odběhne...

Servírka odchází mýt nádobí. Hráč se jde někam vysmát.

xD .))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Já bych v tom viděl pozitivum. Servírka přežila, hospodský taky, hospoda stojí, pivo dostal, židle nerozflákal, nohy si o ně nezlámal... :megalol:

Ale co každý jsme někdy začínali. Třeba to bude za rok jeden z nejlepších hráčů? (ehm ano jsem naivní optimista)
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

labir píše:Já bych v tom viděl pozitivum. Servírka přežila, hospodský taky, hospoda stojí, pivo dostal, židle nerozflákal, nohy si o ně nezlámal... :megalol:
A hlavně - zaplatil xD .))
labir píše:Ale co každý jsme někdy začínali. Třeba to bude za rok jeden z nejlepších hráčů? (ehm ano jsem naivní optimista)
Kdo ví... .)) xD
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Lump
Příspěvky: 185
Registrován: 22. 7. 2006 23.06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lump »

škoda že už sem nepotkal postavu Gilhada, ten byl něco na tenhle způsob
a většinou sem se musel odpojit,jak mě bolelo břicho ze smíchu :smile:
Když já si nechci zkazit těch krásných 1000 příspěvků . Považujte mne za ducha :D
Uživatelský avatar
Rodrigo
Příspěvky: 378
Registrován: 29. 10. 2006 9.48
Bydliště: Zleazná řise sever,Tvrz

gilhad

Příspěvek od Rodrigo »

Lump píše:škoda že už sem nepotkal postavu Gilhada, ten byl něco na tenhle způsob
a většinou sem se musel odpojit,jak mě bolelo břicho ze smíchu :smile:
Znám hráče gilhad a přemluvím ho aby se někdy připojil.
90% elfů jsou rasisté.
Zbraň není předmět ale stav mysli válečníka.
Term jediný elfí čaroděj v plné plátové zbroji.
Istar blia vesela bardka
Adria rudokabatnice
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Dostaly mne Onyxovy jídelní speciality! Zvláště některé národy na Desce jsou opravdu gurmáni :crazy:. Díky. :good:
Naposledy upravil(a) psin dne 29. 12. 2006 21.00, celkem upraveno 1 x.
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

celkem mě dostala reakce pitikule když dostala opasek proti bodání.… zar byl jen v tarzanských trenkách a když ten pásek dostala tak se ptala : ,, na co? to mě snad bude někdo píchat?´´ . Položilo mě to do kolem, myslela to sice jinak ale posudte sami... :megalol:
Lump
Příspěvky: 185
Registrován: 22. 7. 2006 23.06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lump »

Bigbiho pracka, která dala dneska Asar takovou nakládačku :biggrin:
Když já si nechci zkazit těch krásných 1000 příspěvků . Považujte mne za ducha :D
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Tak sem zase omylem použil kouli stavu na mojí postavu a z výroku "Výrobek standartní kvality. Něco by tohle vydržet mohlo" byla lehce frustrovaná :)))
Game ID: Reverend_Malthas
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Dneska jsem lehce poseděl u Svačinky a dostali mne ti hráči co tam zrovna byli: takovejch silnejch řečí jsem už dlouho neslyšel - nic proti nim nemám - ale zní mi subjektivně to dost trapně, když má pak dojít na nějakou akci a ze všech jsou hned beránci a vlastně jim ten druhej co je tak ukrutně "xmrti" štval ani nevadí. :megalol: Nevim čim to je, to záhadný zklidnění, jestli tim, že zrovna projde NPC stráž, která stejně stojí pořád někde okolo, nebo si ten jeden hráč uvědomí jakej má ten druhej hráč level nebo prostě jsou vlastně všichni hodný a jenom se tak z lásky škádlí. :no:

Nehledě na to když jsou ty řeči a slovíčka hodně hustý jako "sere", "prase smradlavý", "někdo by jí měl jednu natáhnout", "vole" a podobně... to pak je uplná fraška... Vzpomněl jsem si na hádky, který tu vedli jiný postavy, když jsem začínal hrát a jak mi to vadilo, ale tohle, hmmm to je vážně síla. :crazy:
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Jo některý postavy tam měly fakt vybanou slovní zásobu. Jestlis to sledoval tak to bylo takovýto obvyklý škádlení elfka x trpaslík. Ta elfka fakt mluvila jak dlaždič po několikaletym pobytu na Pankráci.
prodigal
Příspěvky: 54
Registrován: 21. 12. 2006 21.32

Příspěvek od prodigal »

Mě dostalo, když ta elfka po větách k trpaslíkovi jako "smraďoch", "smrdí po celym městě", "prase jedno tlustý smradlavý" napsala ještě do hvězdiček *je oprsklá*. :megalol: :megalol: :megalol: Jako by si toho nikdo do tý doby nevšim :megalol: . Těščím se až narazí na agresivnějšího trpaslíka :smile:
Slyšíš to srdce? Ještě tluče...
Naylun Swordplay, Sidi
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Jo, postih jsem bázi té scénky, o co tam šlo, a právě díky tý úpadkový vyjadřovací formě v kontrastu s tou akční impotencí mě to tak dostalo. Vyvolával jsem v duchu z hrobů Babina a Droga :smile: Doufám, že ta elfka bude mít "koule" na to, aby se podívala do Hag Hargolu, plně obsazenýho hráčema trpaslíků.
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Nejen trpaslíků ;) Už se těšim *dychtivě si mne ruce*
Bratrstvo zabanovaných!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

psin píše:"koule"
:megalol: :megalol: :megalol:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Mě dneska naštval jeden hráč kterej jak viděl že jsem přišel ke svačinkovi tak relognul za thiefa a hned mě šel okrást přes bioware systém nikoliv RP. Pak zdrhal a tak jsem ho jako stráž sundal šípem.
Ostatním strážím jsem to řekl

Zkazilo mi to celou hru :angry:

Pak se zase relognul za jinou postavu, tudíž očekávám že kdybych za ním běžel tak se někde odlogne.

2Labir: Zase a tatáž osoba Labire :no:
Wanting something does not give you the right to have it.
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

Arto píše:Mě dneska naštval jeden hráč kterej jak viděl že jsem přišel ke svačinkovi tak relognul za thiefa a hned mě šel okrást přes bioware systém nikoliv RP. Pak zdrhal a tak jsem ho jako stráž sundal šípem.
Ostatním strážím jsem to řekl
:angry: :no:
"Dokud kráčíme po své cestě je to neklamný znak, že svému cíli nerozumíme... nebo jsme ho dosud nedokázali přijmout. "
Cesta života, Serena White
proxymus
Příspěvky: 24
Registrován: 26. 10. 2006 22.47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proxymus »

Tak me dostala dnesni vyprava na bandity, hlavne Jacho Ering, ktery uspal temer celou druzinu uz pri ceste za zminenymi bandity a pote jeho dalsi pokus o uspani plneho tabora banditu, kdy opet uspal pulku vlastni druziny a navic tak vsechny bandity upozornil na nasi pritomnost, no a samozrejme nejvic potom ten masakr :megalol: :megalol:
Čaroděj v modrém
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Me taky dostala parta co jserm s ni sel na bandity. Chystame utok a oni si klidne usnou a zacnou chrapat tak hlasite ze zburcuji cely tabor... :biggrin:
Odpovědět