Výroba svěcené vody

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Tak zrovna včera servírka narazila v krámě na svěcenou vodu .) Jasně, že ji nekoupila =P Hele ale bylo tam zranění nějak 3k8 nebo možná 3k12, kdo ví .)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

kolja píše:...a photter a smůla? no tak to už vůbec nejde k sobě :biggrin:
neser, škodaže nesejvuju loga, to bys koukal, co dokážu hodit a co kde umim potkat za potvory....jestli chceš co vědět, včera sem si házel vosumnáctej lvl.…………….POSEDMÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diablo:

ale k věci...3k8 je slušný číslo pro malej lvl, pro vyšší je to naprd, je třeba si uvědomit, že jakýkoli použití předmětu je fullroundaction a pokud tím ztratíš 3, 4 nebo 5 útoků, můžeš na 3k8 vesele zapomenout - asi to tak má bejt
Naposledy upravil(a) photter dne 9. 11. 2006 11.53, celkem upraveno 1 x.
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

no a pak prijde near dead upir, ktery vypada, ze do nej staci strcit aby se rozpadl, dostane zasah za 150 a stale je near dead :)

takze si sice umim predstavit Selu, jak haze jednu lahvicku svecene vody za druhou se slovy "hus upirku, hus", ale pri vytahovani 38. lahvicky bych i na jejim miste zapochyboval, ze to je efektivni zpusob boje.
"Dokud kráčíme po své cestě je to neklamný znak, že svému cíli nerozumíme... nebo jsme ho dosud nedokázali přijmout. "
Cesta života, Serena White
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

photter píše:jestli chceš co vědět, včera sem si házel vosumnáctej lvl.…………….POSEDMÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diablo:
tak nebud tak … a nehazej si ho hned uprostred jeskyne :) v klidu pockej az bude mit dalsich 30KXP k dobru a nahazej si to az pak. Co chudak mag, co by takhle nerozvazne jeste utracel statisice za svitky a pak by o ne prichazel? Trpelivost ..
"Dokud kráčíme po své cestě je to neklamný znak, že svému cíli nerozumíme... nebo jsme ho dosud nedokázali přijmout. "
Cesta života, Serena White
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

tak na upíra s flaštičkama fakt nebude dobrej nápad
vono jít na upíra vůbec neni dobrej nápad, s flaštičkama nebo bez :bigwink:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

Alcatraz píše:
photter píše:jestli chceš co vědět, včera sem si házel vosumnáctej lvl.…………….POSEDMÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diablo:
tak nebud tak … a nehazej si ho hned uprostred jeskyne :) v klidu pockej az bude mit dalsich 30KXP k dobru a nahazej si to az pak. Co chudak mag, co by takhle nerozvazne jeste utracel statisice za svitky a pak by o ne prichazel? Trpelivost ..
ne! já to chci hned ! 18tej je featovej a srážení se kurwa hodí.…………..hlavně proti prskafkám :evillaugh:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Lump
Příspěvky: 185
Registrován: 22. 7. 2006 23.06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lump »

k tý svatý vodě, podle mě by vubec nebylo na škodu, kdyby třeba nižší nemrtvý rovnou zabíjela :smile:
myslim třeba kostráky a zombáky...že by si museli hodit na ňákej save nebo by hebli hned
Když já si nechci zkazit těch krásných 1000 příspěvků . Považujte mne za ducha :D
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Lump píše:k tý svatý vodě, podle mě by vubec nebylo na škodu, kdyby třeba nižší nemrtvý rovnou zabíjela :smile:
myslim třeba kostráky a zombáky...že by si museli hodit na ňákej save nebo by hebli hned
To se mi nelíbí. Bylo by to pak dost ultimativní.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

labir píše:To se mi nelíbí. Bylo by to pak dost ultimativní.
ale bylo by to fer. Jestli se da spatne sehnat ….

Beztak itemy maji DC 15.
"Dokud kráčíme po své cestě je to neklamný znak, že svému cíli nerozumíme... nebo jsme ho dosud nedokázali přijmout. "
Cesta života, Serena White
Lump
Příspěvky: 185
Registrován: 22. 7. 2006 23.06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lump »

s tim kolik maj hp to kostráky a zombáky takle jen trochu pošimrá..
akorát nevim, jestli se daj nějak rozlišit ti vyšší a nižší nemrtvý
Když já si nechci zkazit těch krásných 1000 příspěvků . Považujte mne za ducha :D
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Lump píše:s tim kolik maj hp to kostráky a zombáky takle jen trochu pošimrá..
akorát nevim, jestli se daj nějak rozlišit ti vyšší a nižší nemrtvý
Špatně.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

OneIceOne píše:Zhejčkaný kouzelníci :smile: , zkus si na Eq jit s nenakouzlenym (max +1) mečem a nebo s lukem bez elemen zraň šípů (bez lvl AA) proti nějakýmu mumiimu vyššímu klerikovi a nebo mumii. A pak budeš rád mít v batohu tuhe vecičku.
No, já ne :) A nehraju kouzelníka ;) Ono je to možná vyvážený, nevim co sem vlastně čekal pod posílenim, asi sem si představoval, že se na místě rozprsknou :biggrin: Nějak mi vypadlo kolik že to maj životů.… Klerici i mumie vim co obnášej a se svěcenou vodou bych nepochodil :biggrin: Ale sou určo postavy, který zraněj nemrtvý třebas jenom touhle věcí. Zase voda jich zraní víc, v tom by mohla bejt výhoda, ale i kdyby padalo max dmg pořád, tak je spotřeba 3-5 lahví na vobyčejnýho zombáka, to je celkem hodně :) Ale pořád něco a lepší než 1d4 nebo kolik to dělalo, to bylo na nekonečně mnoho času.

Jinak takový itemy jako ohnivý bomby a tak vhledem k hp potvor ztrácej smysl (ne že by teda někdy smysl měly jako... :biggrin: ).
tak na upíra s flaštičkama fakt nebude dobrej nápad
vono jít na upíra vůbec neni dobrej nápad, s flaštičkama nebo bez
Na upíra sem zkoušel s klerikem, a taky to skoro nebyl dobrej nápad :smile:
včera sem si házel vosumnáctej lvl.…………….POSEDMÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No vidis a ja ho nehazel este ani jednou :) Si nestezuj, ja si taky nestezuju :bleh:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

k těm upírům, bylo by zajímavější kdyby byli třeba lehčí a silnější, záleželo by na spawnu a dali by se zabít jen kůlem do srdce jako to bylo třeba v BG2.. je to jen názor.…
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

anurin píše:k těm upírům, bylo by zajímavější kdyby byli třeba lehčí a silnější, záleželo by na spawnu a dali by se zabít jen kůlem do srdce jako to bylo třeba v BG2.. je to jen názor.…
nejen v BG, v NWN HoU je to taky tak. Teda ze clovek musel rozbit bednicky, aby dostal trisky a pak kdyz bacil upira, tak se takovej duch (graficky celkem pekny) presunul do rakvicky nekde i docela daleko a za 2 minuty se zase objevil (celej upir), kdyz se tam s tim kulem v jeho rakvicce neuzemnil natrvalo.

taky to uz v puvodnich NWN bude napsany. Hlavne ta animace te letici duse do rakvicky byla unikatni. Musel jsem zabit tretiho, nez jsem si vubec vsiml, ze se mi z druhe strany vraci furt ten samej :)
"Dokud kráčíme po své cestě je to neklamný znak, že svému cíli nerozumíme... nebo jsme ho dosud nedokázali přijmout. "
Cesta života, Serena White
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Alcatraz píše:
anurin píše:k těm upírům, bylo by zajímavější kdyby byli třeba lehčí a silnější, záleželo by na spawnu a dali by se zabít jen kůlem do srdce jako to bylo třeba v BG2.. je to jen názor.…
nejen v BG, v NWN HoU je to taky tak. Teda ze clovek musel rozbit bednicky, aby dostal trisky a pak kdyz bacil upira, tak se takovej duch (graficky celkem pekny) presunul do rakvicky nekde i docela daleko a za 2 minuty se zase objevil (celej upir), kdyz se tam s tim kulem v jeho rakvicce neuzemnil natrvalo.

taky to uz v puvodnich NWN bude napsany. Hlavne ta animace te letici duse do rakvicky byla unikatni. Musel jsem zabit tretiho, nez jsem si vubec vsiml, ze se mi z druhe strany vraci furt ten samej :)

tak na to se těším, i když nevím jestli ho někdy zabiju... a když ne tak mě kousne a pak pohrižu celej server a budou všude zobáci a upíři, mrtvolky a tak *naivně se usmívá*, to s těma upírama se mi hrozně moc líbilo v BG2 s questem o stínových zlodějů, zabít všechny upíry v kryptě... neběhl jsem tam bez kůlů a neudržel jsem se tam dlouho :D pak mi to došlo že jsem je někde viděl prodávat... :)
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Hmm, dalo by se udělat, aby svěcená voda tekla z vodovodních kohoutků? Jen mě to tak napadlo, kdyžtak se omlouvám za vyrušení...


xD
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Gran píše:Hmm, dalo by se udělat, aby svěcená voda tekla z vodovodních kohoutků? Jen mě to tak napadlo, kdyžtak se omlouvám za vyrušení...


xD
a čaj by sis z ní dělat nechtěl? :biggrin:
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Ikkie píše:
Gran píše:Hmm, dalo by se udělat, aby svěcená voda tekla z vodovodních kohoutků? Jen mě to tak napadlo, kdyžtak se omlouvám za vyrušení...


xD
a čaj by sis z ní dělat nechtěl? :biggrin:
No teď jsi mi ale vnukl super nápad... díky =) xD .))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

Sveceny caj? :biggrin:
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

BINGO! xD
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Zamčeno