Výroba svěcené vody

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Výroba svěcené vody

Příspěvek od OneIceOne »

Abych řekl pravdu, nevím jak je Svěcená voda dostupná, ale bylo by hezký ji moci v omezený míře vyrábět. Komponenty by mohli být flakonek a obyč. voda, co už se dá teď nabrat kdekoliv. Postava s vhodným povoláním by pak musela vodu vysvětit, nějaký časový úsek třeba minutu, dvě real. Povedlo by se s nějakou pravděpodobností a nakonec by byla či nebyla svěcená voda. Pěkná a tady použitelná věc, a házení flakonků je zabavné :smile:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Svědcená voda je dostupná špatně a je to schválně, je silná a vzácná.

Heht, docela mě pobavilo, jak před časem po ni neštěkl ani pes, ale poté co bylo avizováno její razantní zesílení proti nemrtvým ji chce každý klerik vyrábět a neklerik kupovat. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

labir píše: je silná a vzácná.
He?? Jo vy ste ji posilili jo? Proc sem jenom prodal 10 flakonku co sem povazoval za nepotrebny, hmmmm :biggrin: No zkusim to ale myslim ze silna nesilna, vcera sem mlatil jednoho nemrtvaka tempem 20 normalnich svecenejch vod za vterinu a docela mu to nevadilo tak nevim nevim :biggrin:
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

je dostupna dost spatne … potrebovali sme nutne svecenou vodu na "deupirizaci" a po zlitani celyho tirianu ani kapicka … pritom veleknez ji tam ma celej lavor ale ten skudlil nedal ani trosku … ale kdyz sme mu tam prinesli mrtvolku, to ji v tom najednou i koupal :bigwink:

co nechat velekneze prodavat treba slabsi variantu … nebo nechat ho prodat jednu za restart … precejenom, tam kde ji maj nejvic se neda sehnat :bigwink:
Dives, qui sapiens est
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Nedá..protože právě proto že ví jak by s ní bylo nakládáno... :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

Fajn, je dobré vědět jak to s ní ve světě je a já blbec vyházel 4 flakonky na zombie :bang:
Uživatelský avatar
Rodrigo
Příspěvky: 378
Registrován: 29. 10. 2006 9.48
Bydliště: Zleazná řise sever,Tvrz

Příspěvek od Rodrigo »

labir píše:Svědcená voda je dostupná špatně a je to schválně, je silná a vzácná.

Heht, docela mě pobavilo, jak před časem po ni neštěkl ani pes, ale poté co bylo avizováno její razantní zesílení proti nemrtvým ji chce každý klerik vyrábět a neklerik kupovat. :bigwink:
hele já mám jeden falónel a obchodě ho prodám je 19 zl a to se mi nelíbí tak bi mohla být dražší kdiž je tak vzácná
90% elfů jsou rasisté.
Zbraň není předmět ale stav mysli válečníka.
Term jediný elfí čaroděj v plné plátové zbroji.
Istar blia vesela bardka
Adria rudokabatnice
Lump
Příspěvky: 185
Registrován: 22. 7. 2006 23.06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lump »

PC to střelíš za víc, k čemu by byla taková svěcená voda Vetešníkovi, žejo :bigwink:
Když já si nechci zkazit těch krásných 1000 příspěvků . Považujte mne za ducha :D
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Rodrigo píše:
labir píše:Svědcená voda je dostupná špatně a je to schválně, je silná a vzácná.

Heht, docela mě pobavilo, jak před časem po ni neštěkl ani pes, ale poté co bylo avizováno její razantní zesílení proti nemrtvým ji chce každý klerik vyrábět a neklerik kupovat. :bigwink:
hele já mám jeden falónel a obchodě ho prodám je 19 zl a to se mi nelíbí tak bi mohla být dražší kdiž je tak vzácná
Ho prodej nějakejm Player-Characters, ne? .)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Rodrigo píše:
labir píše:Svědcená voda je dostupná špatně a je to schválně, je silná a vzácná.

Heht, docela mě pobavilo, jak před časem po ni neštěkl ani pes, ale poté co bylo avizováno její razantní zesílení proti nemrtvým ji chce každý klerik vyrábět a neklerik kupovat. :bigwink:
hele já mám jeden falónel a obchodě ho prodám je 19 zl a to se mi nelíbí tak bi mohla být dražší kdiž je tak vzácná
Tak to neprodávej v obchodě ne? Každý svého štěstí strůjcem.

Edit: 3 ve stejné minutě stejná odpověď :megalol:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Lump
Příspěvky: 185
Registrován: 22. 7. 2006 23.06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lump »

triple-kill :biggrin:
Když já si nechci zkazit těch krásných 1000 příspěvků . Považujte mne za ducha :D
Uživatelský avatar
Rodrigo
Příspěvky: 378
Registrován: 29. 10. 2006 9.48
Bydliště: Zleazná řise sever,Tvrz

Příspěvek od Rodrigo »

labir píše:
Rodrigo píše:
labir píše:Svědcená voda je dostupná špatně a je to schválně, je silná a vzácná.

Heht, docela mě pobavilo, jak před časem po ni neštěkl ani pes, ale poté co bylo avizováno její razantní zesílení proti nemrtvým ji chce každý klerik vyrábět a neklerik kupovat. :bigwink:
hele já mám jeden falónel a obchodě ho prodám je 19 zl a to se mi nelíbí tak bi mohla být dražší kdiž je tak vzácná
Tak to neprodávej v obchodě ne? Každý svého štěstí strůjcem.

Edit: 3 ve stejné minutě stejná odpověď :megalol:
to vím jenom by mě zajímalo porč te její cena tak nízká kdž je tak vzácná.
90% elfů jsou rasisté.
Zbraň není předmět ale stav mysli válečníka.
Term jediný elfí čaroděj v plné plátové zbroji.
Istar blia vesela bardka
Adria rudokabatnice
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

A proč ne? Vzácná je pro PC, co by s ní NPC dělalo? Na pití má normální vodu, na umývání taky, jinak si zajde do chrámu když něco potřebuje. To jen ta podezřelá individua prolézající hrobky si jí cení pro její účinky na nemrtvé...
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Lump píše:triple-kill :biggrin:
V UT2004 je to "multi kill" xD
Rodrigo píše:to vím jenom by mě zajímalo porč te její cena tak nízká kdž je tak vzácná.
Otázka je _proč_ je vzácná .)
Je vzácná proto, že ji nikdo nepotřebuje =) Běžnému občanovi je k ničemu, je potřeba jen pro dobrodruhy. A dobrodruhů je málo...
Když je malá poptávka, je malá i nabídka .)
Naposledy upravil(a) Gran dne 7. 11. 2006 17.26, celkem upraveno 1 x.
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

labir píše:A proč ne? Vzácná je pro PC, co by s ní NPC dělalo? Na pití má normální vodu, na umývání taky, jinak si zajde do chrámu když něco potřebuje. To jen ta podezřelá individua prolézající hrobky si jí cení pro její účinky na nemrtvé...
to si děláš srandu ? jednou sem ji flák po kostlivcovi a utrpěl celý 4 DMG, vod tý doby ji ani nesbírám...
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

photter píše:
labir píše:A proč ne? Vzácná je pro PC, co by s ní NPC dělalo? Na pití má normální vodu, na umývání taky, jinak si zajde do chrámu když něco potřebuje. To jen ta podezřelá individua prolézající hrobky si jí cení pro její účinky na nemrtvé...
to si děláš srandu ? jednou sem ji flák po kostlivcovi a utrpěl celý 4 DMG, vod tý doby ji ani nesbírám...
Jenže od té doby byla výrazně (asi 6x?) posílena (viz fórum) a po vodě po které pes neštěknul je najednou enormní zájem. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

je to asi 3 dny zpátky...vypadla z nejaký truhly v hrobce, žeby stará verze ?
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

photter píše:je to asi 3 dny zpátky...vypadla z nejaký truhly v hrobce, žeby stará verze ?
A nebo ti padla 3x1...tuším že tam je 3k8? Nevím z hlavy. Prostě stará dobrá photterova známá...smůla. :megalol:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

labir píše:A nebo ti padla 3x1...tuším že tam je 3k8? Nevím z hlavy. Prostě stará dobrá photterova známá...smůla. :megalol:
3d8? to je to posílení? LOL
to už vemu víc fireballem :) a vo luku nebo meči nemluvě, i když neni na skupinu :)

edit: a photter a smůla? no tak to už vůbec nejde k sobě :biggrin: možná proto že mu smůla nevadí :) kdyby mu zákeřná kostka házela samý jedničky, tak by ho to stejně nezastavilo :megalol:
OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

kolja píše:
labir píše:A nebo ti padla 3x1...tuším že tam je 3k8? Nevím z hlavy. Prostě stará dobrá photterova známá...smůla. :megalol:
3d8? to je to posílení? LOL
to už vemu víc fireballem :) a vo luku nebo meči nemluvě, i když neni na skupinu :)
Zhejčkaný kouzelníci :smile: , zkus si na Eq jit s nenakouzlenym (max +1) mečem a nebo s lukem bez elemen zraň šípů (bez lvl AA) proti nějakýmu mumiimu vyššímu klerikovi a nebo mumii. A pak budeš rád mít v batohu tuhe vecičku. A to do podobného monstra bušil obouruční sekerou jeden známej ork, střílela jedna ženská,co tenkrát este neměla tolik AA a odklejval to čistokrevnej klerik s char 20-22 ( i když tohle se asivstahuje jen na počet nemrtváku co tomu podlehnou)
Zamčeno