spaní

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Danseur

spaní

Příspěvek od Danseur »

Možná dělám jen něco špatně, ale v oáze co je na poušti se mi nepodařilo vyspat. NPC říka, že si mohu odpočinout mezi polštáři, ale po odpočinku opět následuje zranění. Stejně tak lze odpočívat i přímov poušti.
Jak tedy správně odpočívat ?
Danseur
Příspěvky: 115
Registrován: 18. 2. 2006 21.03
Kontaktovat uživatele:

Re: spaní

Příspěvek od Danseur »

Už se to povedlo. Musím se vyspat mezi těmi dvěma prvními a ne uprostřed všech tří. Btw. Dal bych tam deku, nebo tak..
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: spaní

Příspěvek od labir »

Danseur píše:Možná dělám jen něco špatně, ale v oáze co je na poušti se mi nepodařilo vyspat. NPC říka, že si mohu odpočinout mezi polštáři, ale po odpočinku opět následuje zranění. Stejně tak lze odpočívat i přímov poušti.
Jak tedy správně odpočívat ?
Spánky jsou dva - meditace a spaní. Meditace nevyléčí (proto to zranění) nevyspíš se z opice a neobnoví síly. Slouží jen na obnovení kouzel a featů co jsou "1x za den". Meditovat můžeš kdekoliv 1x za hodinu (1x za 10 min). Meditace se spouští klasicky tlačítekm v menu.

Spáněk je možné pouze přes item Spacího pytle (dostal jsi ho při prvním lognutí). Stačí ho použít. To ale nejde všude, jen na chráněných místech u ohňů, v pokojích apod. Pak si postava rozbalí spacák a ulehne na něj a usne. Spánek trvá 1 min real time a musí proběhnout bez přerušení celý. Teprve pak si postava odpočine, vyléčí a vyspí z opilosti. Spánek není limitován, můžete prospat celý den.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Danseur
Příspěvky: 115
Registrován: 18. 2. 2006 21.03
Kontaktovat uživatele:

Re: spaní

Příspěvek od Danseur »

No mně nakonec teda vyléčila jak říkáš meditace. Bez pytle.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: spaní

Příspěvek od labir »

Danseur píše:No mně nakonec teda vyléčila jak říkáš meditace. Bez pytle.
Hmm, to by neměla. Mrknu na to.…
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno