Familiari

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Familiari

Příspěvek od Alcatraz »

A co udelat, aby kdyz umre, tak nesel treba EQ tyden vyvolat dalsi? (pro porovnani v DnD po smrti familiara je to na rok)
"Dokud kráčíme po své cestě je to neklamný znak, že svému cíli nerozumíme... nebo jsme ho dosud nedokázali přijmout. "
Cesta života, Serena White
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

zrova predevcirem sem premejslel nad tim samym … nejak sem nestihnul v boji svyho pritelicka odvolat a on proste umrel … postavicku to trapilo ,ale vlastne co se stalo, zamedituje si a pritelicek je zpatky … nevim jestli tyden neni moc, ale den bych dal urcite :smile:
Dives, qui sapiens est
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Já bych to nedával. Je to omezení a to neskutečné. Nic vám nebrání to přeci tak hrát. Ale natvrdo to vyžadovat? Proč? Navíc všichni familiáři prošli rekonstrukcí, takže v boji jsou daleko méně použitelnější a mají plnit spíše RP úlohy a podpůrné úlohy.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

labir píše:Já bych to nedával. Je to omezení a to neskutečné. Nic vám nebrání to přeci tak hrát. Ale natvrdo to vyžadovat? Proč? Navíc všichni familiáři prošli rekonstrukcí, takže v boji jsou daleko méně použitelnější a mají plnit spíše RP úlohy a podpůrné úlohy.
Souhlas s Labirem, po upravach pravdepodobne budou nechylni ke smrti daleko vic a kdyby tam bylo to omezeni, tak by nebyli pouzitelni uz vubec … A jak Labir rika, kdo to tak chce hrat, muze, system nemusi byt na vsechno :bigwink:
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

No, už se to někdy někde na nějakym foru řešilo, myslim u nas na alhambrii kdysi, a taky se to zavrhlo, dalo se přednost hratelnosti a zabavnosti před realitou. Bylo by to dobry, ale familiar mi muze kleknout kdykoliv a nezachranim ho... Ackoliv jak sem zacal hrat s Mickou tehdy jinak, tak mi neumřela ani jednou, takže, dá se to uhrát, zahrát, ale vyžadovat to... nevim, asi to neni nejlepsi :) Ale nevadilo by mi to :)
prodigal
Příspěvky: 54
Registrován: 21. 12. 2006 21.32

Příspěvek od prodigal »

Prosím o radu jak chápat vyvolávání familiárů u čaroděje.
Viděl jsem, že to někteří zahrají např. zapískáním na zvířátko a ono jakoby přiběhne. Má to vadu v tom, že když jste v zamčeném pokoji bez oken, komínu a klíčová dírka je ucpaná … :smile:
Naposledy upravil(a) prodigal dne 22. 12. 2006 1.53, celkem upraveno 2 x.
Slyšíš to srdce? Ještě tluče...
Naylun Swordplay, Sidi
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

prodigal píše:Prosím o radu jak chápat vyvolávání familiárů u čaroděje.
Viděl jsem, že to někteří zahrají např. zapískáním na zvířátko a ono jakoby přiběhne. Má to vadu v tom, že když jste v zamčeném pokoji bez oken, komínu a klíčová dírka je ucpaná … :smile:
hehe, to máš recht... ono taky když ho jakoby necháš v mithaliru a najednou jsi v tirianu je taky dost zběsilý ho volat (teda pokud není dobrý plavec, až mořeplavec). Ale myslím že to je extrém, ale hrát se to dá.
Mr_Binks
Příspěvky: 65
Registrován: 7. 11. 2006 10.10
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Tirian
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_Binks »

Já osobně to hraju tak že když mi náhodou přítelíček zemře tak to chápu jen jako zranění které ho vyřadí z boje. Pak kolem jeho (imaginárního) těla nakreslím magický kruh a pošlu ho tím do bezpečí kde se musí asi EQ-měsíc léčit (což je asi jeden týden v reálu).
Palleas Atheron - jedna "dračice" v červeném
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Asi už je pozdě ale přeci jenom...
Nebylo by možný přidat k Familiarům i Hada? Takovou velkou pouštní zmiji třeba.… to by bylo něco. Třebas i slaboučkou, ale hlavně velkou :dribble:

//edit

Pardon tohle mělo patřit k zvířecím společníkům. Se mi to pořád plete.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Už je pozdě.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

chjo, jsem holt pomalej.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Zamčeno