Nápad pro bojovníky. Libí/Nelíbí?

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

chlorofil
Příspěvky: 214
Registrován: 8. 9. 2006 21.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chlorofil »

cybermisa píše: No nwn jako takovy vyrovnany nejsou, ono by se totiz zase dalo namitnout, ze valecnik narozdil od rangera nema zadneho pritelicka a ani kouzlit neumi … Jojo, ty komba jsou zajimavy a jsem pro.
...nwn samozrejme vyrovnany nejsou (a kdyby byly tak by to imho stalo za prd), to mas pravdu. Resp. jsou vyrovnany tim, ze kazdej class umi neco, ze. Myslel jsem to vztazene k tem bojovejm featum, ze krome bojovnika si jich nikdo moc neuzije (nemluve o kouzleni, priteliccich apod.) Navic rada tech komb ma bejt tusim vztazena k featum, takze tam se projevi bojovnikovo umeni. Takze i kdyz ma Jezura pravdu s tim, ze nektery komba jsou vlastne prevleceny featy, nemyslim si, ze by to udelalo z bojovnika nulu tim, ze vlastne ty samy featy budou mit i ostatni valecnicky povolani...

Nakonec ty komba by byly moc super i kdyby nedelaly instant killy ani nezpůsobovaly naky enormni dmge apod. Bude to aspon oziveni obcas dost nudnejch soubojů.

btw. nemely by bejt komba i pro mnichy? nikdy jsem ho nehral, nevim co ma za featy a jakej to je bojovnik, ale uz tak z podstaty mi prijde, ze mnich by mel bejt prave nejvic naskillenej v pouzivani komb.. :sport_boxing:

a k devastu...je to mozna prasarna, ale kolik lidi to na serveru má? žádnej. a kolik lidí to bude mít? pár... Takovej magion má snad každej mág a na instant kill v CvC to pokud vim staci (nerad bych to srovnával, aby tu nevznikl zase nejakej flame :). Nakonec ono to IGMS je docela sila i bez magionu, ze :shades:
coirëa oialë
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

chlorofil píše:btw. nemely by bejt komba i pro mnichy? nikdy jsem ho nehral, nevim co ma za featy a jakej to je bojovnik, ale uz tak z podstaty mi prijde, ze mnich by mel bejt prave nejvic naskillenej v pouzivani komb.. :sport_boxing:
Jo to by nebylo spatny, ale ty komba by nesmely mnicha uz dal posilovat, to je silenej class sam o sobe :smile:
Kozuss
Příspěvky: 113
Registrován: 2. 4. 2006 19.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kozuss »

Teď mi něco napadlo. Co udělat u nějakých komb šanci třeba na seknutí do nohy atp. při špatným zadání kombinace? Asi s nějakým záchranným hodem.(?)
No teď když o tom přemejšlim tak si nejsem jistej, jestli je to dobrej nebo špatnej nápad.
Každopádně je to jenom nápad.
Ticho! Nevidím!

Na NWN jsem poslední dobou kašlal, kašlu a asi ještě nějakou dobu kašlat budu.

Fantasy Fictions
chlorofil
Příspěvky: 214
Registrován: 8. 9. 2006 21.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chlorofil »

Kozuss píše:Teď mi něco napadlo. Co udělat u nějakých komb šanci třeba na seknutí do nohy atp. při špatným zadání kombinace? Asi s nějakým záchranným hodem.(?)
No teď když o tom přemejšlim tak si nejsem jistej, jestli je to dobrej nebo špatnej nápad.
Každopádně je to jenom nápad.
no to neni zas tak spatnej nápad... :) ...může to bejt třeba i snížení AC na pár kol, když se spatnym provedenim komba bojovnik nevhodne odkreje, nebo tak. Kdyby ale takhle fungovaly, tak by to chtelo, aby se daly natrenovat jako treba rejzovani nebo kaceni stromu. To by bylo fakt super :bigwink:
coirëa oialë
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

S tímhle se počítá, ale ne paušálně ale kombo od komba. Každé kombo má nějaký skrytý hod či hody a některá generují protiútoky postav či dočasné postihy pro bojovníka.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Darren Finngard
Příspěvky: 127
Registrován: 28. 7. 2006 17.03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darren Finngard »

Oslnění nepřítele
Pravá ruka i Levá ruka: jakýkoliv lesklý štít (nejlépe asi stříbrný)
Minimální level: ?
Vyžadované featy: Zacházení se štítem
Povolání: : Jakékoliv
Rasa cíle: Jákákoliv
Pohlaví cíle: Univerzální
Hody: ?
Popis: Útočník použije štít jako zrcadlo k oslnění nepřítele.
<i>Smůla je coura, která bere štěstí - W. Shakespeare</i>
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Darren Finngard píše: Pravá ruka i Levá ruka: jakýkoliv lesklý štít (nejlépe asi stříbrný)
nebo oslnivá krása :D

nicméně to je věc, co by mohli dělat Solarovci, ne?
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Darren Finngard
Příspěvky: 127
Registrován: 28. 7. 2006 17.03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darren Finngard »

The_Balrog píše:nicméně to je věc, co by mohli dělat Solarovci, ne?
Proč jen Solarovci ? :biggrin: Tohle je necestny .. to by paladinove nemohli pouzivat v cestnym boji :)
<i>Smůla je coura, která bere štěstí - W. Shakespeare</i>
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Darren Finngard píše:
The_Balrog píše:nicméně to je věc, co by mohli dělat Solarovci, ne?
Proč jen Solarovci ? :biggrin: Tohle je necestny .. to by paladinove nemohli pouzivat v cestnym boji :)
Co je na tom nečestnýho? Jen abych věděl, jinak dobrý nápad.
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Taky by to měli dostat plešatý.

...znenadání si strhne kápi a všichni protivníci si instinktivně zacloní oči.…….
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

To by bylo asi docela težký... protože paladin, který by se pokoušel oslnit nepřítele štítem o půlnoci, by byl docela vtipnej :megalol: … a navíc, nikdo nezaručuje, že ten den bude hezky a neni pod mrakem..
Game ID: Reverend_Malthas
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Jsem zmaten kolik tech komb vlastne je tj jako moznosti?
Nejdriv jsem myslel ze 120 tj 5!
Pak kdyz jsem zjistil po vycerpani vsech 120ti moznosti na cvicisti ze to tak nebude nasel jsem konecne tento topic. a tady zjistil ze se muzou cisla opakovat ale nevim kolik cisel to muze obsahovat? presne 5 by znamenalo 5na5tou 3125 to by uz vypsat na papir a klikat byl trochu problem :-D ale i tak by to po case se muselo povist ale jak jsem cetl dal tak az 9 a muzo bejt ruze dlouhy to uz matematicky nespocitam kolik jich je ale uz je to hooodne velky cislo tak jak to teda je?? :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

No, a to ještě některý fungujou jen na pavouky, jiny jen na nemrtvý.… držim ti palce ve tvem experimentovani, ale podle mne to je asi tak srovnatelne se snahou vzduchoplavcu na konci 19. stoleti, kdyz se snazili experimentama vynalezt letajici kridla, nebo vlastni letadla ^_~
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Podle mich propoctu kdyby ty kombinace mohli bejt dlouhe od 1-9 mist atd.. dostl jsem cislo 2441405 ehm no tak to je docela velkej experiment a k tomu pripocitat dlasi experimenty na obrech na nemrtvich pavoucich tak mam co delat nekolik let :megalol: :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

A mam takovy pocit, ze i pauzy muzou hrat svou roli
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

The_Balrog píše:A mam takovy pocit, ze i pauzy muzou hrat svou roli
Jo jo asi tak budu trenovat dal nahode kombinace a treba z toho neco vyleze ale to pochybuju spis si zaplatim instruktaz az na to nekdy nasetrim nebo zacnu trenovat svuj vlastni utok a rekl bych ze ta treti moznost je velmi dobra jen nad tim musi Tald dost popremyslet :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Bambus
Příspěvky: 81
Registrován: 12. 12. 2006 13.57
Bydliště: "U přístavní krysy č.3." :)

Příspěvek od Bambus »

zda se mi to jako dobry napad....takze hlasuju pro ANO...
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Bambus píše:zda se mi to jako dobry napad....takze hlasuju pro ANO...
:megalol: :megalol: ...tak ten je dobrej.

A pokud to nebyl vtip, tak se podivej na datum. Ten system uz nejakou tu dobu bezi, myslim tedy, ze netreba o nem dal hlasovat.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

A kolik je teda tech kombinaci? :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

mkov píše:A kolik je teda tech kombinaci? :happy:
2441405 pokud jsem to pochopil spravne.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Zamčeno